SEMİNERLER
SERGİLER

SEMİNERLER

Girne American Universitesi Mimarlık Fakültesi
Geleneksel Seminerleri

SERGİLER

Girne American Universitesi Mimarlık Fakültesi
Geleneksel Sergiler

Kapat
Giriş Yap
GAU Network etki alanından hesabınızda oturum açın.
Kaydınız yok mu? Şimdi Kaydolun !
Giriş Yap :  
Kullanıcı Adı : Kullanıcı adımı unuttum
Şifre : Şifremi Unuttum
Üye değil misiniz? Şimdi kaydolun!
Kullancı Adı : GAU Web Mail  
Adım Soyadım :
E-Mail Adresim :
Kayıt Ol : GAU Web Mail  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğenci Mail  
Öğrenci Numaranız :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kullanıcı Adı : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Şifre : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kullanıcı Adı : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kayıt Ol : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :

2014-2015 Güz Dönemi Dönem Arası Sınav Programı

Tarih: 12/11/2014
  Code Title Section Lecturer Format Room
  MONDAY 17th of NOVEMBER
09:00-10:30 ARC121 Building Technology I: Materials & Methods 1 Aslıhan Aldış Written Exam ADA102, ADA103
09:00-10:30 ARC121 Building Technology I: Materials & Methods 2 Aslıhan Aldış Written Exam ADA106
09:00-10:30 ARC121 Building Technology I: Materials & Methods 3 Aslıhan Aldış Written Exam ADA105
09:00-10:30 INT121 Building Technology I: Materials & Methods 1 Aslıhan Aldış Written Exam ADA218, BL
10:00-13:00 GRA267 Basic Illustration 1 Naz Atun Submission ADA220
10:00-13:00 ART267 Basic Illustration 1 Naz Atun Submission ADA220
10:00-13:00 GRAD363 Advanced Illustration 1 Naz Atun Submission ADA220
12:00-13:00 INT361 Human Factors in Design 1   Senem Zeybekoğlu Sadri Exam + Submission ADA105
12:00-13:00 ARC361 Human Factors in Design 1   Senem Zeybekoğlu Sadri Exam + Submission ADA106
11:30-13:00 INT221 Interior Detailing 1 Gülten Göze Submission ADA211
11:00-13:00 ARC403 Graduation Research & Preperation 1   Cem Yardımcı Submission ADA209
11:00-13:00 INT403 Graduation Research & Preperation 1   Cem Yardımcı Submission ADA209
09:00-10:00 PA103 2D Design 1 Sinem Ertaner Submission CL
10:00-11:00 ART105 2D Design 1 Sinem Ertaner Submission CL
11:00-12:00 ART105 2D Design 2 Sinem Ertaner Submission CL
12:00-13:00 ART105 2D Design 3 Sinem Ertaner Submission CL
14:00-15:30 MİM141  Sanat ve Kültür Tarihi 1 Sinem Ertaner Written Exam ADA101
14:00-15:30 İÇM141 Sanat ve Kültür Tarihi 1 Sinem Ertaner Written Exam ADA102 
13:30-15:30 GRA111  Drawing Techniques 1 Sibel Kemal Uzun Drawing Exam ADA218 
13:30-15:30 PA111 Drawing I 1 Sibel Kemal Uzun Drawing Exam ADA218 
13:00-16:00 GRA150 Basic Photography 1   Tomasz Zawadzki Project ADA103
13:00-16:00 ART150 Basic Photography 1   Tomasz Zawadzki Project ADA103
13:00-16:00 GRAD150 Basic Photography 1   Tomasz Zawadzki Project ADA103
13:00-16:00 PA131 Photography 1   Tomasz Zawadzki Project ADA103
17:00-17:45 TFL101 Turkish I 1   Exam   Freedom
18:00-18:45 TFL102 Turkish II 1   Exam LR3
  TUESDAY 18th of NOVEMBER
09:00-11:00 MİM131 Matematik 1 Mühendislik Exam Technopark
09:00-12:00 GRAD351 Layout & Publication 1   Tomasz Zawadzki Project ADA106
09:00-10:30 INT131 Principles of Interior Design 1 Buğu Şah Written Exam ADA101, ADA102
09:00-10:30 İÇM131 İç Mekan tasarımı İlkeleri 1 Buğu Şah Written Exam ADA103
09:00-13:00 ARCH371 Landscape Design 1   Alessandro Camiz Jury ADA104
10:30-13:30 ARCH465 Special Topics in Architecture 1   Cem Yardımcı Written Exam ADA105, ADA106
14:00-15:30 ARC112 Architectural Drawing II 1 Gülten Göze Exam ADA106
14:00-15:30 INT112 Architectural Drawing II 1 Gülten Göze Exam ADA106
14:00-15:30 ARC241 Contemporary Architecture 1 Fodei Conteh Submission ADA208
14:00-15:00 GRA443 Analysis of Art & Design 1 Sibel Kemal Uzun Presentation ADA220
15:00-16:00 GRAD459 Marketing 1 Sibel Kemal Uzun Presentation & Project Submission ADA220
17:00-17:45 TURK001 Turkish I 1   Exam Freedom, Spectrum, A building, Technopark
18:00-18:45 TURK002 Turkish II 1   Exam Victory
14:00-17:00 INT381 Professional Ethics 1   Hossein Sadri Submission ADA203
14:00-17:00 ARC381 Professional Ethics 1   Hossein Sadri Submission ADA203
14:00-17:00 ARCH472 Aesthetics & Ethics in Architecture 1   Hossein Sadri Submission ADA203
15:30-17:00 ARC221 Building Technology III: Structural Systems 1   Balkız Yapıcıoğlu Exam ADA105, ADA106
15:30-17:00 ARCH311 Structural Systems I 1   Balkız Yapıcıoğlu Exam ADA104
  WEDNESDAY 19th of NOVEMBER
09:00-10:30 ARCH337  Theoretical Observations in Architecture   Mustafa Atun Exam ADA106
09:00-10:30 IDES321 Project Analysis 1 Mustafa Atun Exam ADA106
11:30-13:00 IDES331 People & Environment 1 Kim Bennett Submission ADA214
11:30-13:30 ARCH357 Urban Design & Planning 1 Hassina Nafa Project Display and Jury ADA218
11:30-13:30 ARC351 Urban Design  & Planing 1 Hassina Nafa Project Display and Jury ADA218
11:30-14:30 GRA221 Computer Graphic Design I 1   Tomasz Zawadzki Project ADA103
15:00-17:00 INT241 Contemporary Interior Design 1 Kim Bennett Submission ADA214
14:00-15:00 ARCH381 History of Architecture III 1 Fodei Conteh Written Exam ADA105
16:00-18:00 MFA515 Research Methods in Art & Design 1   Mehmet Adil Submission ADA207
14:00-15:30 GRA213 Foundamentals of Painting 1 Sibel Kemal Uzun Project Submission ADA220
14:00-15:30 ART213 Foundamentals of Painting 1 Sibel Kemal Uzun Project Submission ADA220
14:00-15:30 ARCH431 Project Management 1   Shahin Keynoush Submission ADA204
14:00-15:30 ARC481 Project Management 1   Shahin Keynoush Submission ADA204
14:00-15:30 INT481 Project Management 1   Shahin Keynoush Submission ADA204
15:30-17:30 INT482 Professional Practice 1   Balkız Yapıcıoğlu Presentation ADA106
15:30-17:30 IDES466 Professional Practice 1   Balkız Yapıcıoğlu Presentation ADA106
15:30-17:30 ARC482 Professional Practice 1   Balkız Yapıcıoğlu Presentation ADA106
17:00-17:45 NH001 National History 1   Exam Freedom, Spectrum, Technopark, A building
18:00-18:45 NH002 National History II 1   Exam LR3, LR4
  THURSDAY 20th of NOVEMBER
10:30-12:30 ARC141 History of Art & Culture 1   Mehmet Adil Written Exam ADA101, ADA106
10:30-12:30 ART113 Art Appreciation 1   Mehmet Adil Written Exam ADA102
10:30-12:30 GRA113 Art Appreciation 1   Mehmet Adil Written Exam ADA103 
10:30-12:30 INT141 History of Art & Culture 1   Mehmet Adil Written Exam ADA104
10:30-12:30 PA141 History of Art & Culture 1   Mehmet Adil Written Exam ADA105
12:30-14:30 ARCH421 Restoration 1 Hassina Nafa Project Display and Jury ADA218
12:30-14:30 ARC372 Principles of Restoration and Conservation 1 Hassina Nafa Project Display and Jury ADA218
12:30-14:30 IDES421 Restoration 1 Hassina Nafa Project Display and Jury ADA218
12:30-14:30 INT372 Principles of Restoration and Conservation 1 Hassina Nafa Project Display and Jury ADA218
14:30-16:00 ARC211 Digital Design & Presentation I 2 Erdaş Kuruç Drawing Exam ML101
16:30-18:00 ARC211 Digital Design & Presentation I 1 Erdaş Kuruç Drawing Exam ML101
16:30-18:00 INT211 Digital Design & Presentation I 1 Erdaş Kuruç Drawing Exam ML101
09:00-10:30 İÇM121 Yapı Teknolojisi I 1 Ziya Buluç Written Exam ADA218
09:00-10:30 MİM121 Yapı Teknolojisi I 1 Ziya Buluç Written Exam ADA218
09:00-10:00 IDES401 Problem Design 1 Safiye Özaltıner Written Exam ADA101
16:00-17:00 ARC131  Mathematics for Architects 1 Safiye Özaltıner Written Exam ADA101, ADA102, ADA103, ADA104
14:00-15:00 GRAD453 Philosophy of Art 1 Sibel Kemal Uzun Presentation ADA220
15:00-16:00 GRAD353 Principles of Advertising 1 Sibel Kemal Uzun Presentation and Project Submission ADA220
15:00-16:00 GRA333 Advertising Design & Art Direction 1 Sibel Kemal Uzun Presentation and Project Submission ADA220
18:00-18:45 COMP103 Computer   1   Exam Freedom 
  FRIDAY 21th of NOVEMBER
09:00-11:00 İÇM111 Mimari Çizim I 1   Cem Yardımcı Drawing Exam ADA105
09:00-11:00 MİM111 Mimari Çizim I 1   Cem Yardımcı Drawing Exam ADA106
09:00-11:00 ARC111 Architectural Drawing I 2 Fodei Conteh Drawing Exam BL
09:00-11:00 ARC111 Architectural Drawing I 3 Fodei Conteh Drawing Exam ADA218 , ADA219
09:00-11:00 ARC111 Architectural Drawing I 1 Safiye Özaltıner Drawing Exam ADA102
09:00-11:00 INT111 Architectural Drawing I 1 Safiye Özaltıner Drawing Exam ADA103, ADA104
14:00-18:00 MARC501 Architectural Design Studio I 1   Cem Yardımcı Jury ADA218
14:00-18:00 ARC609 Advance Architectural Design & Research 1   Cem Yardımcı Jury ADA218
14:00-18:00 MINT501 Interior Design Studio I 1   Kutsal Öztürk Jury ADA218
14:00-17:00 GRA223 Vector Design 1   Tomasz Zawadzki Project ADA103
09:00-11:00 GRA121 Lettering & Typography I 1   Canan Birsoy Altınkaş Submission ADA210