SEMİNERLER
SERGİLER

SEMİNERLER

Girne American Universitesi Mimarlık Fakültesi
Geleneksel Seminerleri

SERGİLER

Girne American Universitesi Mimarlık Fakültesi
Geleneksel Sergiler

Kapat
Giriş Yap
GAU Network etki alanından hesabınızda oturum açın.
Kaydınız yok mu? Şimdi Kaydolun !
Giriş Yap :  
Kullanıcı Adı : Kullanıcı adımı unuttum
Şifre : Şifremi Unuttum
Üye değil misiniz? Şimdi kaydolun!
Kullancı Adı : GAU Web Mail  
Adım Soyadım :
E-Mail Adresim :
Kayıt Ol : GAU Web Mail  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğenci Mail  
Öğrenci Numaranız :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kullanıcı Adı : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Şifre : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kullanıcı Adı : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kayıt Ol : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :

Yaz okulu Ders programı

Tarih: 14/06/2015
ARC101 Basic Design I ADA219 Wednesday 09:00-17:00, Friday 09:00-17:00  Sinem Ertaner
ARC102 Intro. to Architectural Design Studio ADA218 Wednesday 09:00-17:00, Friday 09:00-17:00 Safiye Özaltıner
ARC111   Architectural Drawing I BL Tuesday 09:00-17:00 Safiye Özaltıner
ARC112   Architectural Drawing II BL Thursday 09:00-17:00 Lutz Presser
ARC201 Architectural Design Studio I ADA218 Monday 09:00-13:00 (Art Gallery by Lutz Presser), Tuesday 09:00-17:00, Thursday 09:00-17:00 Aslıhan Aldış, Balkız Yapıcıoğlu
ARC202  Architectural Design Studio II ADA219 Monday 09:00-13:00, Tuesday 09:00-17:00, Thursday 09:00-17:00 Ziya Buluç
ARC211 Digital Design & Presentation I ML101 Friday 09:00-17:00  Tomasz Zawadzki
ARC212 Digital Design & Presentation I ML101 Tuesday 09:00-17:00  Tomasz Zawadzki
ARC301 Architectural Design Studio III ADA104 Monday 09:00-13:00, Tuesday 09:00-17:00, Thursday 09:00-17:00 Aynaz Lotfata
ARC302 Architectural Design V ADA103 Monday 09:00-13:00, Tuesday 09:00-17:00, Thursday 09:00-17:00 Alessandro Camiz
ARC361 Human Factors in Design BL Wednesday 09:00-14:00 Senem Zeybekoğlu Sadri
ARC381 Professional Ethics  ADA101 Wednesday 13:00-17:00 Hossein Sadri
ARC401 Architectural Design V ADA106 Monday 09:00-13:00, Tuesday 09:00-17:00, Thursday 09:00-17:00 Hassina Nafa
ARC402  Graduation Project  ADA105 Monday 09:00-17:00, Tuesday 09:00-17:00, Thursday 09:00-13:00 Fodei Conteh
ARC403 Graduation Research & Preparation ADA106 Wednesday 13:00-19:00 Shahin Keynoush
ARC412 Portfolio & Presentation Graphic Lab Wednesday 09:00-17:00 Sibel K. Uzun
ARC481 Project Management ADA101  Friday 13:00-17:00 Shahin Keynoush
ARC482 Proffesional Practice BL Friday 09:00-13:00 plus 2hours tutorial Kim Bennett
ARCH361 Architectural Design Studio III ADA104 Monday 09:00-13:00, Tuesday 09:00-17:00, Thursday 09:00-17:00 Dr. Aynaz Lotfata
ARCH362 Architectural Design IV ADA103 Monday 09:00-13:00, Tuesday 09:00-17:00, Thursday 09:00-17:00 Alessandro Camiz
ARCH431 Project Management ADA101  Friday 13:00-17:00 Shahin Keynoush
ARCH461 Architectural Design V ADA106 Monday 09:00-13:00, Tuesday 09:00-17:00, Thursday 09:00-17:00 Hassina Nafa
ARCH462 Architectural Design VI ADA105 Monday 09:00-17:00, Tuesday 09:00-17:00, Thursday 09:00-13:00 Mesut Ayan
ARCH472 Aesthetics & Ethcs in Architecture ADA101 Wednesday 13:00-17:00 Hossein Sadri
ART335 Paper Making ADA217 Thursday 09:00-17:00 Sinem Ertaner
CMGT501 Construction Project Managemet Techno Park Wednesday 17:00-20:00, Frday 09:00-12:00 Balkız Yapıcıoğlu
GRA101 Basic Design Studio ADA219 Wednesday 09:00-17:00, Friday 09:00-17:00  Sinem Ertaner
GRA102 Intro. to Graphic Design studio ADA220 + ML101 Tuesday 09:00-17:00, Thursday 09:00-17:00 Sibel K. Uzun
GRA201   Graphic Design  Studio I ADA220 + ML101 Tuesday 09:00-17:00, Thursday 09:00-17:00 Sibel K. Uzun
GRA202  Graphic Design  Studio II ADA220 + ML101 Tuesday 09:00-17:00, Thursday 09:00-17:00 Sibel K. Uzun
GRA301  Graphic Design  Studio III ADA220 + ML101 Tuesday 09:00-17:00, Thursday 09:00-17:00 Sibel K. Uzun
GRA302  Graphic Design  Studio IV ADA220 + ML101 Tuesday 09:00-17:00, Thursday 09:00-17:00 Sibel K. Uzun
GRA401  Graphic Design  Studio V ADA220 + ML101 Tuesday 09:00-17:00, Thursday 09:00-17:00 Sibel K. Uzun
GRA402  Graphic Design  Studio VI ADA220 + ML101 Tuesday 09:00-17:00, Thursday 09:00-17:00 Sibel K. Uzun
GRA412 Portfolio & Presentation ADA220 + ML101 Wednesday 09:00-17:00 Sibel K. Uzun
GRAD222 Computer Graphics ML101 Monday 09:00- 17:00 Tomasz Zawadzki
GRAD362  Graphic Design  Studio IV ADA220 + ML101 Tuesday 09:00-17:00, Thursday 09:00-17:00 Sibel K. Uzun
GRAD461  Graphic Design  Studio V ADA220 + ML101 Tuesday 09:00-17:00, Thursday 09:00-17:00 Sibel K. Uzun
GRAD462  Graphic Design  Studio VI ADA220 + ML101 Tuesday 09:00-17:00, Thursday 09:00-17:00 Sibel K. Uzun
GRAD464 Portfolio & Presentation ADA220 + ML101 Wednesday 09:00-17:00 Sibel K. Uzun
IDES361 Interior Design-Studio III ADA102+Gallery Tuesday 09:00-17:00(Gallery), Wednesday 09:00-17:00 Kim Bennett
IDES362 Interior Design-Studio IV ADA102+Gallery Monday 09:00-17:00 (Gallery) , Wednesday 09:00-17:00 Kim Bennett
IDES461 Interior Design-Studio V ADA102 Tuesday 09:00-17:00, Thursday 09:00-17:00 Kutsal Öztürk
IDES462 Interior Design-Studio VI ADA102 Tuesday 09:00-17:00, Thursday 09:00-17:00 Kutsal Öztürk
IDES464 Portfolio & Presentation ADA220   Wednesday 09:00-17:00 Sibel K. Uzun
IDES466 Proffesional Practice BL Friday 09:00-13:00 plus 2hours tutorial Kim Bennett
INT101 Basic Design I ADA219 Wednesday 09:00-17:00, Friday 09:00-17:00  Sinem Ertaner
INT102 Introduction to Interior Design Studio ADA218 Wednesday 09:00-17:00, Friday 09:00-17:00 Safiye Özaltıner
INT111 Architectural Drawing I BL Tuesday 09:00-17:00 Safiye Özaltıner
INT112 Architectural Drawing II BL Thursday 09:00-17:00 Kim Bennett
INT201 Interior Design-Studio I Gallery Monday 09:00-17:00,Wednesday 09:00-17:00  Buğu Şah
INT202 Interior Design-Studio II Gallery Monday 09:00-17:00,Wednesday 09:00-17:00  Buğu Şah
INT211 Digital Design & Presentation I ML101 Friday 09:00-17:00 Tomasz Zawadzki
INT212 Digital Design & Presentation I ML101 Tuesday 09:00-17:00 Tomasz Zawadzki
INT221 Interior Detailing ADA216 Thursday 09:00-17:00 Buğu Şah
INT301 Interior Design-Studio III ADA102+Gallery Tuesday 09:00-17:00(Gallery), Wednesday 09:00-17:00 Kim Bennett
INT302 Interior Design-Studio IV ADA102+Gallery Monday 09:00-17:00 (Gallery) , Wednesday 09:00-17:00 Kim Bennett
INT361 Human Factors in Design BL Wednesday 09:00-14:00 Senem Zeybekoğlu Sadri
INT381 Professional Ethics  ADA101 Wednesday 13:00-17:00 Hossein Sadri
INT401 Interior Design-Studio V ADA102 Tuesday 09:00-17:00, Thursday 09:00-17:00  Kutsal Öztürk
INT402 Interior Design-Studio VI ADA102 Tuesday 09:00-17:00, Thursday 09:00-17:00  Kutsal Öztürk
INT403 Graduation Research & Preparation ADA106 Wednesday 13:00-19:00 Shahin Keynoush
INT412 Portfolio & Presentation ADA220 Wednesday 09:00-17:00 Sibel K. Uzun
INT481  Project Management ADA101  Friday 13:00-17:00 Shahin Keynoush
INT482 Proffesional Practice BL Friday 09:00-13:00 plus 2hours tutorial Kim Bennett
INT532 Critical Practice Techno Park Tuesday 17:00-20:00, Thursday 17:00-20:00 Mehmet Adil