SEMİNERLER
SERGİLER

SEMİNERLER

Girne American Universitesi Mimarlık Fakültesi
Geleneksel Seminerleri

SERGİLER

Girne American Universitesi Mimarlık Fakültesi
Geleneksel Sergiler

Kapat
Giriş Yap
GAU Network etki alanından hesabınızda oturum açın.
Kaydınız yok mu? Şimdi Kaydolun !
Giriş Yap :  
Kullanıcı Adı : Kullanıcı adımı unuttum
Şifre : Şifremi Unuttum
Üye değil misiniz? Şimdi kaydolun!
Kullancı Adı : GAU Web Mail  
Adım Soyadım :
E-Mail Adresim :
Kayıt Ol : GAU Web Mail  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğenci Mail  
Öğrenci Numaranız :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kullanıcı Adı : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Şifre : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kullanıcı Adı : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kayıt Ol : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :

Final Sınav Programı

Tarih: 24/05/2015
 28th May 2015 Thursday (28/5/2015 - Prş)        
C. Code exams type Lec Class Time
İÇM132 submission CBA ADA220 09:00-10:00
GRAD340. GRA330 submission SKU ADA220 10:00-11:00
INT101, GRA101 sketch exam SE ADA219 09:00-11:00
ARC252 written/drawing ZB ADA218,ADA219                                        09:00-10:30
ART338 submission FC ADA219 11:00-12:00
GRA122 submission CBA ADA220 11:00-12:00
ARC302/ ARCH362 sketch exam A C, AM ADA218  11:15-13:15
GRAD324 submission SE Elysium - Sculpture room 12.00-13:00
ARC112 (1.2) INT112        İÇM112           MİM112 exam KB, SÖ ADA102,  ADA103, ADA106, ADA218, ADA219 14:00-15:30 
ART336 submission CBA ADA220 15:00-17:00
GERM101 exam   TP101 18:00-18:45
GERM102 exam   TP102 18:00-18:45
EGL102 exam   Independence, Patriot,D-Day, Vision, Victory, Peace, LR1, LR2 18:00-18:45
         
  29th May 2015 Friday (29/5/2015 - cuma)        
C. Code exams type Lec Class Time
ART234 submission SE Elysium - Sculpture room 09:00-10:00
ART224 submission SE Elysium - Sculpture room 10:00-11:00
IDES334/ IDES322 submission &  jury ADA218 09:00-11:30
IDES464 , ARCH412, INT412,   GRA412 submission TZ Office  09:00-12:00
INT372, ARC372 submission Aliye M office (ADA209) 09:00-12:00
INT102  sketch exam ADA106 13:00-15:00
GRA102, GRA201, GRA202  sketch  exam                                    CBA ADA219 11:30-12:30
INT111, ARC111, İÇM111, MİM111,  exam ADA106, ADA218,  ADA219, ADA104  11:00-13:00
ARCH336 submission ZB ADA218 12:00-13:00
ARCH312 submission HS ADA203 (ofis) 12:00-14:00
INT252 submission &  jury SZS ADA102 15:00-16:00
TFL 102  exam   Indipendece, Patriot, D-Day, Vision,Victory, Peace 17:00-17:45
FRE101, FRE102 exam   LR1 18:00-18:45
         
  30th May 2015 Saturday (30/5/2015- Cmt)        
C. Code exams type Lec Class Time
EFL102 exam   Indipendece, Patriot, D-Day, Vision,Victory, Peace, LR1, LR2,LR3, LR4 TP101, TP102 09:00-10:30
         
  1st June 2015 Monday (1/6/2015- Pazartesi)        
C. Code exams type Lec Class Time
ARC201 (1,2) sketch exam AA, BY ADA102, ADA103,  ADA106 09:00-10:30
ARCH368 presentation HN Girne Belediyesi 09:00-11:00
INT201/  INT202 sketch exam ADA219 09:00-11:00
ARCH381, INT381,         ARCH472  submission H. Sadri Office (ADA203)  09:00-11:00
ARCH382 submission A. Camiz ADA218 11:00-13:00
ARC401 sketch exam H. Sadri ADA105 11:00-13.00
ARC482, INT482,          IDES466 submission KB BL 11:00-12:00
ARCH461 sketch exam SZS ADA105 11:00-13:00
İÇM142, MİM142 submission MCY office (ADA209)  12:00-14:00
GRA268,  GRAD268 submission Naz A. ADA220 13:00-16:00
ARC102 (1,2,3) sketch exam Aynaz L,SÖ BL, ADA218, ADA219 14:30-15:30
INT132 /PA132/ GRA132/ ART132 submission SKU ADA220 15:00-16:00
         
TURK002 exam    Tüm  büyük odalar, Lütfen panodaki servis derslerine bakınız!!! 17:00-17:45
TURK 001 exam    LR3 18:00-18:45
         
  2nd June 2015 Tuesday (2/5/2015- salı)        
C. Code exams type Lec Class Time
GRA302, GRA401 , GRA402, GRAD362, GRAD462 drawing exam SKU ADA219 09:00-11:00
ARC402, ARCH462 sketch exam SK, M.Ayan, FC ADA105, ADA106 09:00-12:00
ARC101 sketch exam M. Adil ADA218,ADA220 09:00-10:30
GRAD154,        ART154 submission Naz A. ADA101 09:00-11.00
IDES461, INT401, IDES462, INT402                    İÇM102  submission Office (ADA215) 10:00-12.00
MİM102 sketch exam MCY ADA218 11:00-14:00
ARC122,          INT122 submission(09:00-09:30) & closed jury AA ADA103, ADA104 09:00-12:00
ARC212 (1,2), INT212  submission TZ Office  14:00-17:00
ARC403,  INT403 panel HN BL 14:00-17:00
NH002 Exam    Tüm  büyük odalar, Lütfen panodaki servis derslerine bakınız!!! 17:00-17:45
NH001 Exam    Victory, Peace, LR3 18:00-18:45
         
  3rd June 2015 Wednesday (3/6/2015 - Çrş)        
C. Code exams type Lec Class Time
GRA222 submission TZ Office  09:00-12.00
ARC134 submission MCY ADA218 09:00-11:00
ARC202 (1,2), ARCH262 sketch exam ZB ADA218 09:00-10:45
         
IDES361, INT301, IDES362, INT302 sketch exam  KB ADA219 09:00-10:00
         
ARC121, INT121 submission  & closed jury AA ADA103,ADA104 (10:00-10:30 submission) (10:30-13:00 closed jury)
GRA112/ PA112 submission SKU ADA220 14:00-15.00
MİM134 submission MCY ADA209 (offis) 14:00-16:00
COMP104 exam   Indipendece, Patriot, D-Day, Vision,Victory 17:00-17:45
COMP103 exam   Indipendece, Patriot,D-Day, Vision,TP101 18:00-18:45
         
  4th June 2015 Thursday (4/6/2015 - Prş)        
C. Code exams type Lec Class Time
ART106, PA104 submission SE Elysium - Sculpture room 09:00-10.00
ARC142 (1,2) INT142 submission FC ADA218  09:00-10:00
ART336 submission SE Elysium - Sculpture room 10:00-11:00
ARCH334 submission BY faculty coridor (1st floor) 10:00-11.00
İÇM122 sketch exam Erdaş K. ADA219 13:00-15:00
MİM122 sketch exam Erdaş K. BL 15:30-17:30
ARCH361  ARC301 Sketch exam HN ADA218, ADA219 14:00-15:30
BIL104     Indipendece, Patriot,D-Day, Vision,Victory, Peace,            LR1,LR2, LR3,LR4,TP101, TP102 17:00-17:45
BIL103     TP101 18:00-18:45