SEMİNERLER
SERGİLER

SEMİNERLER

Girne American Universitesi Mimarlık Fakültesi
Geleneksel Seminerleri

SERGİLER

Girne American Universitesi Mimarlık Fakültesi
Geleneksel Sergiler

Kapat
Giriş Yap
GAU Network etki alanından hesabınızda oturum açın.
Kaydınız yok mu? Şimdi Kaydolun !
Giriş Yap :  
Kullanıcı Adı : Kullanıcı adımı unuttum
Şifre : Şifremi Unuttum
Üye değil misiniz? Şimdi kaydolun!
Kullancı Adı : GAU Web Mail  
Adım Soyadım :
E-Mail Adresim :
Kayıt Ol : GAU Web Mail  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğenci Mail  
Öğrenci Numaranız :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kullanıcı Adı : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Şifre : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kullanıcı Adı : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kayıt Ol : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :

2015-2016 Güz Dönemi Vize Sınavları Programı

Tarih: 19/11/2015
 23rd November 2015 Monday (23/11/2015 - Pazartesi)      
C. Code exams type Lec Class Time no of  stud Inv
GRA401 Drawing  Sibel K.U EL1 09:00-11:30 5 .....
GRA402 Drawing  Sibel K.U EL1 09:00-12:00   ......
GRA201 Drawing  Merve V. EL2 09:00-12:00    
GRA202 Drawing  Merve V. EL2 09:00-12:00 19  
GRA301 Drawing  Merve V. EL2 09:00-12:00   ......
GRA302 Drawing  Merve V. EL2 09:00-12:00    
GRA121 Submission Tomasz Z. ADA216 (Office) 09:00-10:00 26 ......
ARC402 Sketch exam Fodei C. ADA219 09.00-09.45   ......
ARCH462 Sketch exam Mesut A. ADA219 09:00-09:45 36  
ARC111.1,2,3,4 Drawing  Safiye Ö. ADA102,ADA103,ADA104,ADA105, ADA106, ADA218 09:30-11:00 140 Hourakhsh+ Silvia+ Husam+ Valentina+ Aslı+ Fodei  
IDES401 Submission Kim B. ADA101 09:00-12:00 ? ......
MİM241 Submission & Project Mustaf Cem Y. ADA209 (Office) 11:00-12:00 21 ......
ARC202.1 Sketch exam Dusko K. ADA103  11:30-13:30 26 ......
ARC202.2 Sketch exam Mustafa A. ADA106 11:30-13:30 25 ......
ARC202.3 Sketch exam Şelay A. ADA105  11:30-13:30 15 ......
PA131 Submission Tomasz Z. ADA216 (Office) 14:00-15:00 34 ......
MİM111.1,2,3 Drawing  Erdaş K. ADA103, ADA104,ADA218,ADA219 14:00-16.00 110 Buğu+ Dusko+ A.Camiz+ Safiye
             
GRA412 Submission Sibel K.U. ADA210 (Office) 14:00-15:00 5 ........
PA441 Submission Mehmet A. ADA206 (Office) 15:00-16:00 10 ......
TFL101 exam   Indipendece, Patriot, D-Day, Vision,Victory, Peace 17:00-17:45 350 Cem+Safiye
TFL102 exam   LR3 18:00-18:45 22 .....
CMGT501 writing exam Dusko K. ADA218 18:00-20.00 21 .....
  24th November 2015 Tuesday (24/11/2015 - Salı)  
C. Code exams type Lec Class Time no of  stud Inv
ARC201.1,2,3 Sketch exam Aslıhan A. ADA102,ADA103, ADA104 09:00-10:30 69 Sinem+ Kim+ Souhaib
ARC201.4 Sketch exam Safiye Ö. ADA105 09:00-10:30 21 ......
PA103 Submission Sibel K.U. EL1  09:00-10:00 17 ......
PA231 Submission Sibel K.U. EL1  10:15-11:15 28 ......
İÇM211 Autocad Buğu Ş. ML101 10:00-12:00   ......
MİM211 Autocad Buğu Ş. ML101 10:00-12:00 32 ......
ARC101.5,6 Sketch exam Hourakhsh A. ADA218, ADA219 09:00-10:00 53 Beyhan+ Şelay
ARC131.1,2 Writing exam Hourakhsh  ADA102,ADA103 ADA104, ADA105, ADA106 11:30-13:30 123 Lutz+ Carmelo+ souhaib + Husam+ Silvia 
INT301 Writing exam Kim B. ADA106 14:00-15.00 ? ......
INT302 Writing exam Kim B. ADA106 14:00-15.00 ? ......
INT401 Sketch exam Kutsal Ö. ADA106 14:00-15.00    
INT402 Sketch exam Kutsal Ö. ADA106 14:00-15.00 10  
IDES461 Sketch exam Kutsal Ö. ADA106 14:00-15.00    
IDES462 Sketch exam Kutsal Ö. ADA106 14:00-15.00    
             
ARC211.1,2,3,4 Computer Drawing Şelay A. ML101,ML102, ML103, ML104,ML105 14:00-16:00 122 Buğu+ A. Brucolleri+ Alina+ Tomasz+ Beyhan 
MİM101.3,4 Drawing Sinem E. ADA218,ADA219 14:00-15:30 50 SKU
MFA501 Sketch exam Mehmet A. ADA220 16:00-17:30 2 .......
ARCH604 Oral prresentation & Jury Jose M. ADA101 17:30-20:30 8 ......
TURK001 exam   Tüm  büyük odalar, Lütfen panodaki servis derslerine bakınız!!! 17:00-17:45 1283 Fodei+Şelay +Kenan + Silvia
TURK002 exam   Vision 18:00-18:45 46 ......
             
  25th November 2015 Wednesday (25/11/2015- Çarşamba)      
C. Code exams type Lec Class Time no of  stud Inv
PA111 Drawing Sibel K.U. EL1 09:00-12:00 28  
GRA267 Submission Tomasz Z. ADA216 (Office) 09:00-10:00 27 ......
MİM201 Sketch & Eskiz Mustafa C. Y ADA219 09:00-11:00   ......
MİM102 Sketch & Eskiz Mustafa C. Y ADA219 09:00-11:00 21  
INT241 Submission Kim B. ADA101 09:00-12.00 ? ......
ARCH465 Writing Fodei C. ADA219 09:00-10.00 21 ......
İÇM241 Writing exam Buğu Ş. ADA218 10:00-11:00 17 ......
ARC241 Submission şelay A. ADA220 10:00-11:00 137 ......
ARC101.2,3,4 Sketch    Alessandro Bruccoleri ADA102, ADA103, ADA104 11:30-13:30 60 Alina+ Valentina + Aliye
ARC401 Sketch exam Jose M.M. & Hassina N. ADA218, ADA219 11:30-13:00   .......
ARCH461 Sketch exam Jose M.M. & Hassina N. ADA218, ADA219 11:30-13:00 37 ......
ARC381 Submission Hossein S. ADA101 13:00-14:00    
ARCH472 Submission Hossein S. ADA101 13:00-14:00   Souhaib
İÇM201 Sketch exam Buğu Ş. ADA218 14:00-15.00    
İÇM102 Sketch exam Buğu Ş. ADA218 14.00-15.00 17 .........
INT131 jury Kim B. ADA106 14:00-17.00 50 Hassina
PA211 Drawing Sibel K.U. EL1 14:00-17:00 23  
MİM141.1,2 Submission Sinem E. ADA220 14:00-16:00 100  
ARC361.1,2 Writing & submission Senem Z. S ADA102,ADA103,ADA104,ADA105 14:00-15.30    
INT361 Writing & submission Senem Z. S ADA102,ADA103,ADA104,ADA105 14:00-15.30 90 Souhaib+ Dusko+ Safiye+ Şelay
MFA515 Submission   ADA206 (Office) 17:00-18:00 23  
ARC604 Submission   ADA206 (Office) 17:00-18:00    
             
NH001 exam    Tüm  büyük odalar, Lütfen panodaki servis derslerine bakınız!!! 17:00-17:45 1430 Buğu +Aliye+ Tomasz+ Aslıhan+Sinem 
NH002 exam    LR3 18:00-18:45 129 Alessandro Brucoleri
             
  26th November 2015 Thursday (26/11/2015- Perşembe)  
C. Code exams type Lec Class Time no of  stud Inv
MİM101.1,2 submission Kenan G. BL 09:00-16.00 54  
GRA221.1,2 submission Tomasz Z. ADA216 (office) 09:00-10:30 45  
ARC252 Submission & Jury Dusko K. H2 Dance Hall 09.00-17:00 103 Kenan+ Cem+ Nissa
İÇM221 Drawing Buğu Ş. ADA102 10:00-11:30 17  
ARC141.1,2,3 Writing Alessandro Camiz ADA102,ADA103, ADA104, ADA105, ADA106, ADA218,ADA219 10:00-12:00 183 Beyhan+ Husam+ Kim+Aliye+ Sibel+ carmello+ A.Brucolleri
ARCH431 sumission  Hassina N. ADA101 12.00-14.00    
ARC481 sumission  Hassina N. ADA101 12.00-14.00 78  
INT481 sumission  Hassina N. ADA101 12.00-14.00    
INT201 Sketch exam Carmelo C. ADA103,ADA104 13.00-17:00    
INT202 Sketch exam Carmelo C. ADA103,ADA104 13.00-17:00 31  
GRA223 Submission Tomasz Z. ADA216 (office) 14:00-15.00 45  
ARC302.1,2 Sketch exam Aliye M. ADA105  14.00-15:30 20 ......
ARC482 Submission Hassina N ADA212 (Office) 15:00-16:00    
INT482 submission Hassina N ADA212 (Office) 15:00-16:00 15  
COMP103 Exam    Tüm  büyük odalar, Lütfen panodaki servis derslerine bakınız!!! 17:00-17:45 515 Hassina+ Kim
             
  27th November 2015 Friday (27/11/2015 - Cuma)      
C. Code exams type Lec Class Time no of  stud Inv
INT403 Submission & Jury Kim B. ADA218, A219 09:00-12:00   Senem+  Hassina
ARC403 Panel&Jury Fodei C. ADA218, ADA219 09:00-17:00 46 Shahin
ARC101.1 Sketch exam Valentina D. ADA103 09:00-11.00 31  
ARC221 Submission Dusko K. H2  Dance Hall 09:00-17:00 100 Nissa
IDES421 Submission & Jury Carmelo C. ADA101 09:00-12.00 7  
INT372 Submission & Jury Carmelo C. ADA101 09:00-12.00    
INT221 Submission Kim B. ADA106 14.00-15.00 ?  
PA241 submission Mehmet A. ADA206 (Office) 14:00-15.00 27  
ARC372 Submission Aliye M.  ADA209 (Office) 14:00-15:00 32 ......
İÇM131 Writing exam Buğu Ş. ADA103, ADA104 15:00-16:00 58 Aslıhan+ Sinem
BIL103       17:00-17:45 719 Dusko+ Valentina
GERM101       18:00-18:45 82 ....
    30th November 2015 Monday (30/11/2015 - Pazartesi)  
C. Code exams type Lec Class Time no of  stud Inv
ARC102.1,2 Sketch exam Alessandro Camiz ADA103 09:00-11:00 19  
INT102 Sketch exam Carmelo C. ADA101 09:00-13:00 4  
ARC301.1,2,3 Sketch exam Senem Z.S. & Silvia C.  ADA218 10:00-12:00 28  
MİM131 Sketch exam Mustafa C.Y. ADA209 (Office) 10:00-12.00  49  
ARC121.1,2,3,4 Exam  Valentina D. ADA101, ADA102, ADA103, ADA104, ADa105, ADA106, ADA218, ADA219 13.00-16:00 144 Lutz+ A. Camiz+ Tomasz+ Alina+ Hourakhsh+ Fodei+ Beyhan+ Husam
ARC351.1,2 Submission Silvia C. ADA105  16:00-17:00 100 ......
             
EFL101     Indipendece, Patriot, D-Day, Vision,Victory, Peace, LR1,LR2,LR3,  LR4, TP101,TP102,CF201,CF202, F302,F305 TP301 17:00-17:45 900 A.Camiz+ Carmelo
EGL101     Indipendece, Patriot, D-Day, Vision,Victory, Peace, LR!,LR2,LR3,  F201 18:00-18:45 590 Hourakhsh