SEMİNERLER
SERGİLER

SEMİNERLER

Girne American Universitesi Mimarlık Fakültesi
Geleneksel Seminerleri

SERGİLER

Girne American Universitesi Mimarlık Fakültesi
Geleneksel Sergiler

Kapat
Giriş Yap
GAU Network etki alanından hesabınızda oturum açın.
Kaydınız yok mu? Şimdi Kaydolun !
Giriş Yap :  
Kullanıcı Adı : Kullanıcı adımı unuttum
Şifre : Şifremi Unuttum
Üye değil misiniz? Şimdi kaydolun!
Kullancı Adı : GAU Web Mail  
Adım Soyadım :
E-Mail Adresim :
Kayıt Ol : GAU Web Mail  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğenci Mail  
Öğrenci Numaranız :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kullanıcı Adı : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Şifre : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kullanıcı Adı : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kayıt Ol : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :

2015-2016 GUZ DONEMI FINAL JURI TARIHLERI

Tarih: 07/01/2016

Course Code

Lecturer

Date

Time

Place

Jury Members

Department of Architecture

ARC101

V. Dona,    A. Brucoleri,

H. A. Nia

14-15 January 2016 Thursday & Friday

09:00-17:00

ADA103, ADA104, ADA105, ADA106 Coridor

V. Dona

A. Brucoleri

H. A. Nia

A. Camiz

ARC102

A.Camiz

12  January 2016, Tuesday

09:00-17:00

ADA105

V. Dona

A. Brucoleri

A.Camiz

ARC201

A.Aldış,

S.Özaltıner

13-14 Jan 2016,    Wednesday & Thursday

09:00-17:00

ADA219, ADA220

Coridor

Ş. Aktolga

A.Aldış,

S.Özaltıner

ARC202

D. Kuzovic

M. Atun

Ş. Aktolga

15 Jan 2016 Friday

09:00-17:00

ADA219, ADA220

D. Kuzovic

M. Atun

Ş. Aktolga

ARC301

S. Z. Sadri

S. Covarino

15 January 2016 Friday

09:00-17:00

ADA218

A.Menteş

S. Z. Sadri

S. Covarino

ARC302

A. Menteş

13 January 2016 Wednesday

09:00-17:00

ADA218

M. C.Yardımcı

S. Covarino

A. Menteş

ARC401

J. Madrigal

H. Nafa

13 January 2016 Wednesday

09:00-17:00

ADA103-ADA105

F. Conteh

J. Madrigal

H. Nafa

ARC402

S. Keynoush

Fodei Conteh

M. Ayan

11-12 Jan 2016,    Monday & Tuesday

09:00-17:00

Gallery

F. Özersay

S. Keynoush

Fodei Conteh

M. Ayan

External Juries

Department of Interior Architecture

INT102

C. Cascino

13 January 2016,  Wed.

09:00-17:00

ADA106

C. Cascino

A. Brucolleri

INT201

C. Cascino

14 January 2016,  Thursday

09:00-17:00

Gallery

K. Bennet

S.Z. Sadri

C. Cascino

INT202

C. Cascino

14 January 2016,  Thursday

09:00-17:00

Gallery

K. Bennet

S.Z. Sadri

C. Cascino

INT301

K. Bennett

12 January 2016,  Tuesday

09:00-17:00

ADA219

C. Cascino

Ş. Aktolga

K. Bennett

INT302

K. Bennett

12 January 2016,  Tuesday

09:00-17:00

ADA219

C. Cascino

Ş. Aktolga

K. Bennett

INT401

K. Öztürk

12 January 2016,  Tuesday

09:00-17:00

ADA106

S. Z. Sadri

K. Öztürk

Destine Türsoy

INT402

K. Öztürk

12 January 2016,  Tuesday

09:00-17:00

ADA106

S. Z. Sadri

K. Öztürk

Destine Türsoy

Department of Graphic Design

GRA201

M. Varışlı

14 January 2016,  Thursday

09:00

EL1, EL2

M.Adil

L. Presser

S.K. Uzun

M. Varışlı

GRA202

M.Varışlı

14 January 2016,  Thursday

09:00

EL1, EL2

M.Adil

L. Presser

S.K. Uzun

M. Varışlı

GRA301

M.Varışlı

14 January 2016,  Thursday

09:00

EL1, EL2

M.Adil

L. Presser

S.K. Uzun

M. Varışlı

GRA302

Merve Varışlı

14 January 2016,  Thursday

09:00

EL1, EL2

M.Adil

L. Presser

S.K. Uzun

M. Varışlı

GRA401

S.K. Uzun

14 January 2016,  Thursday

09:00

EL1, EL2

M.Adil

L. Presser

M. Varışlı

S.K. Uzun

GRA402

S.K. Uzun

14 January 2016,  Thursday

09:00

EL1, EL2

M.Adil

L. Presser

M. Varışlı

S.K. Uzun

Department of Plastic Arts

ART202

L. Presser

14 January 2016,  Thursday

09:30-

EL2

M.Adil

S.K. Uzun

M. Varışlı

L. Presser

ART401

L. Presser

14 January 2016,  Thursday

09:30-

EL2

M.Adil

S.K. Uzun

M. Varışlı

L. Presser

PA102

L. Presser

14 January 2016,  Thursday

09:30-

EL2

M.Adil

S.K. Uzun

M. Varışlı

L. Presser

PA201

L. Presser

14 January 2016,  Thursday

09:30-

EL2

M.Adil

S.K. Uzun

M. Varışlı

L. Presser

PA301

L. Presser

14 January 2016,  Thursday

09:30-

EL2

M.Adil

S.K. Uzun

M. Varışlı

L. Presser

 Department of Architecturre (Turkish) & Interior Architecture (Turkish)

İÇM201

B. Şah

 

13 Ocak 2016 Çrş

09:00-17:00

ADA102

S. Ertaner

B. Şah

H.A. Nia

MİM101.1

K. Güvenç

11 Ocak 2016 Pzt

09:00-17:00

BL

C. Yardımcı

K. Güvenç

S. Özaltıner

MİM101.2

K. Güvenç

12 Ocak 2016 Salı

09:00-17:00

BL

C. Yardımcı

K. Güvenç

S. Özaltıner

MİM101.3

S. Ertaner

11 Ocak 2016 Pzt

09:00-13:00

ADA102

B. Şah

S. Ertaner

M. Adil

MİM101.4

S. Ertaner

11 Ocak 2016 Pzt

14:00-17:00

ADA102

B. Şah

S. Ertaner

M. Adil

MİM102

C. Yardımcı

14 Ocak 2016 Prş

09:00-17:00

BL

K. Güvenç

C. Yardımcı

A. Menteş

MİM201

C. Yardımcı

14 Ocak 2016 Prş

09:00-17:00

BL

K. Güvenç

C. Yardımcı

A. Menteş