SEMİNERLER
SERGİLER

SEMİNERLER

Girne American Universitesi Mimarlık Fakültesi
Geleneksel Seminerleri

SERGİLER

Girne American Universitesi Mimarlık Fakültesi
Geleneksel Sergiler

Kapat
Giriş Yap
GAU Network etki alanından hesabınızda oturum açın.
Kaydınız yok mu? Şimdi Kaydolun !
Giriş Yap :  
Kullanıcı Adı : Kullanıcı adımı unuttum
Şifre : Şifremi Unuttum
Üye değil misiniz? Şimdi kaydolun!
Kullancı Adı : GAU Web Mail  
Adım Soyadım :
E-Mail Adresim :
Kayıt Ol : GAU Web Mail  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğenci Mail  
Öğrenci Numaranız :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kullanıcı Adı : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Şifre : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kullanıcı Adı : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kayıt Ol : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :

2015-2016 GUZ DONEMI FINAL SINAVLARI TARIHLERI

Tarih: 12/01/2016
                                                                             FACULTY of ARCHITECTURE DESIGN & FINE ART          
                                                                                                             FALL 2016 (Final Exams)            
                             
 15th January 2016 Friday (15/01/2016 - Cuma)           18th January 2016 Monday (18/01/2016 - Pzt)    
C. Code exams type Lec Class Time no of  stud Inv   C. Code exams type Lec Class Time no of  stud Inv
MİM101.3 Çizim Sınavı Sinem E. Elysium (EL1) 09:00-10:00 25 ......   GRA401 Drawing  Sibel K.U EL1 09:00-13:00 5  
MİM101.4 Çizim Sınavı Sinem E. Elysium (EL1) 10:00-11:00 25 ......   GRA402 Drawing  Sibel K.U EL1 09:00-13:00   .....
                GRA201 Drawing  Merve V. EL2 09:00-12:00    
GRA121 Submission Tomasz Z. ADA216 (Office) 09:00-10:00 26 ......   GRA202 Drawing  Merve V. EL2 09:00-12:00 17  
                GRA301 Drawing  Merve V. EL2 09:00-12:00   ......
IDES401 Submission Kim B. ADA212 (Office) 09:00-10:00 36 ......   GRA302 Drawing  Merve V. EL2 09:00-12:00    
GRA412 Submission Sibel K.U. ADA210 (Office) 10:00-11:00 5 ........   MİM131 Proje Teslimi Mustafa C.Y. ADA209 (Office) 09:00-10:00 49 ......
PA131 Submission Tomasz Z. ADA216 (Office) 14:00-15:00 34 ......   ARC201.1,2,3 Sketch exam Aslıhan A. ADA102,ADA103, ADA104 09:00-11:00 69 Carmelo+ Kim+ Souhaib
EFL101     Indipendece, Patriot, D-Day, Vision,Victory, Peace, LR1,LR2,LR3,  LR4, TP101,TP102,CF201,CF202, F302,F305 TP301 17:00-17:45 900 Valentina+ Hourakhsh   ARC201.4 Sketch exam Safiye Ö. ADA105 09:00-11:00 21 ......
EGL101     Indipendece, Patriot, D-Day, Vision,Victory, Peace, LR!,LR2,LR3,  TP101, TP102 18:00-18:45 590 Carmelo   PA103 Submission Sibel K.U. EL1 09:00-10:00 17 ......
                ARC101.5,6 Sketch exam Hourakhsh A. ADA218, ADA219 09:00-11:00 53 Beyhan+ A. Brucoleri
                INT401 Submission Kutsal Ö. ADA101 10:00-11:00    
                INT402 Submission Kutsal Ö. ADA101 10:00-11:00 10 Alina
                IDES461 Submission Kutsal Ö. ADA101 10:00-11:00    
                IDES462 Submission Kutsal Ö. ADA101 10:00-11:00    
                PA231 Submission Sibel K.U. EL1 10:15-11:15 28 ......
                İÇM211 Autocad Buğu Ş. ML101 10:00-11:30    
                MİM211 Autocad Buğu Ş. ML101 10:00-11:30 32 Sinem 
                ARC131.1,2 Writing exam Hourakhsh  ADA102,ADA103 ADA104, ADA105, ADA106 11:30-13:00 126 Lutz+ Carmelo+ safiye + Husam+ Tomasz 
  16th January 2016 Saturday (16/01/2016 - Cmt)         ARC402 Sketch exam Fodei C. ADA219 11.15-12:00   ......
C. Code exams type Lec Class Time no of  stud Inv   ARCH462 Sketch exam Mesut A. ADA219 11.15-12:00 36  
MİM141.1,2 Proje Teslimi Sinem E. Elysium (EL1) 10:00-12:00 100     ARC211.1,2,3,4 Submission Şelay A. ADA218 11:15-12:15 122  
                INT301 Sketch exam Kim B. ADA219 12:15-13:15 16  
                INT302 Sketch exam Kim B. ADA219 12:15-13:15    
                IDES361 Sketch exam Kim B. ADA219 12:15-13:15    
                İÇM131 Çizim Sınavı Buğu Ş. ADA102,ADA103, ADA104 13:30-15:00 58 Kim+ Silvia+ Sibel
                MİM111.1,2,3 Çizim Sınavı Erdaş K. ADA103, ADA104,ADA105, ADA106 15:15-18.15 120 Buğu+ Dusko+ A.Camiz+ Safiye
                TFL101 exam   Indipendece, Patriot, D-Day, Vision,Victory, Peace 17:00-17:45 350 Tomasz + Silvia
                TFL102 exam   LR3 18:00-18:45 22 ......
                             
                CMGT501 writing exam Dusko K. ADA218 18:00-20.00 21  
                             
                             
  19th January 2016 Tuesday (19/01/2016 - Salı)           20th January 2016 Wednesday (20/01/2016 - Çrş)  
C. Code exams type Lec Class Time no of  stud Inv   C. Code exams type Lec Class Time no of  stud Inv
ARC401 Sketch exam Jose M.M. & Hassina N. ADA218, ADA219 09:00-10:30       MİM121.1,2 submission Kenan G. BL 09:00-11:00 115  
ARCH461 Sketch exam Jose M.M. & Hassina N. ADA218, ADA219 09:00-10:30 45 Nisan   MİM221 submission Kenan G. BL 09:00-11:00 115  
GRA267 Submission Tomasz Z. ADA216 (Office) 09:00-10:00 27 ......   GRA221.1,2 submission Tomasz Z. ADA216 (office) 09:00-10:30 45  
MİM201 Sketch & Eskiz Mustafa C. Y ADA102  09:00-11:00   ......   ARC252 Submission & Jury Dusko K. H1 dance hall 11.00-17:00 103 Kenan  + M Cem Y (after 13:00)
MİM102 Sketch & Eskiz Mustafa C. Y ADA102  09:00-11:00 21     INT201 Sketch exam Carmelo C. ADA103 09:00-11:00    
INT241 Submission Kim B. ADA103  09:00-10:00 41 ......   INT202 Sketch exam Carmelo C. ADA103 09:00-11:00 31  
ARC241 Submission şelay A. ADA105 10:00-11:00 137 ......   ARC141.1,2,3 submission Alessandro Camiz ADA106  09:00-13:00 183 Beyhan 
PA111 Submission Sibel K.U. ADA220 10:00-11:00 28     İÇM221 Drawing Buğu Ş. ADA102 09:00-10:30 17  
ARCH465 Submission Fodei C. ADA219 10:30-11:30 21 ......   ARC301.1,2,3 Sketch exam Senem Z.S. & Silvia C.  ADA102 11:00-13:00 28 .............
ARC101.2,3,4 Sketch    Alessandro Bruccoleri ADA102, ADA103, ADA104 11:30-13:30 60 Sinem+ Valentina +Tomasz   ARCH431 sumission  Hassina N. ADA101 12.00-13:30    
İÇM241 Writing exam Buğu Ş. ADA218 11:30-12:30 17 ......   ARC481 sumission  Hassina N. ADA101 12.00-13:30 78  
ARC381 Submission Hossein S. ADA203 (Office) 10:00-12:00       INT481 sumission  Hassina N. ADA101 12.00-13:30    
ARCH472 Submission Hossein S. ADA203 (Office) 10:00-12:00   Cemaliye    MİM241 Sınav Mustaf Cem Y. ADA218  12:00-13:00 21 ......
İÇM201 Sketch exam Buğu Ş. ADA218 14:00-15.30       GRA223 Submission Tomasz Z. ADA216 (office) 14:00-15.00 45  
İÇM102 Sketch exam Buğu Ş. ADA218 14.00-15.30 17 .........   ARC302.1,2 Sketch exam Aliye M. ADA102  14.00-16:00 20 ......
INT131 Submission Kim B. ADA101 14:00-17.00 44 Nisan   ARC111.1,2,3,4 Drawing  Safiye Ö. ADA103,ADA104, ADA105, ADA106, ADA218,ADA219 14:00-16:30 140 Hourakhsh+ Şelay + Buğu+ Valentina+ Aslı+ Fodei  
PA211 Submission Sibel K.U. ADA220 14:00-15:30 23     ARC482 Submission Hassina N ADA101 15:00-16:30    
ARC361.1,2 submission Senem Z. S ADA102 14:00-15:00       INT482 submission Hassina N ADA101 15:00-16:30 15  
INT361 submission Senem Z. S ADA102 14:00-15.00 90 Alina+ Souhaib   PA441 Submission Mehmet A. ADA206 (Office) 15:00-16:00 10 ......
MFA501 Review & Sketch exam Mehmet A. EL 1 (Elysium) 15:00-17:30 2 .......   MFA515 /ARC604 submission Mehmet A. ADA206 (Office) 16:00-17:00   ........
ARC202.1 Sketch exam Dusko K. ADA218, ADA219 16:00-17:00 26 ......   NH001 exam    Tüm  büyük odalar, Lütfen panodaki servis derslerine bakınız!!! 17:00-17:45 1430 Buğu+Aliye+Cem+Aslıhan+Sinem
ARC202.2 Sketch exam Mustafa A. ADA218, ADA219 16:00-17:00 25 ......   NH002 exam    Victory, Patriot 18:00-18:45 129 A. Brucoleri
ARC202.3 Sketch exam Şelay A. ADA218, ADA219 16:00-17:00 15 ......                
TURK001 exam   Tüm  büyük odalar, Lütfen panodaki servis derslerine bakınız!!! 17:00-17:45 1283 Fodei+Şelay+ Kenan+Safiye                
TURK002 exam   Vision 18:00-18:45 46 ..........                
  21st January 2016 Thursday (21/01/2016 - Prş)             22nd January 2016 Friday (22/01/2016 - Cuma)  
C. Code exams type Lec Class Time no of  stud Inv   C. Code exams type Lec Class Time no of  stud Inv
INT403 Submission & Jury Kim B. ADA106 09:00-13:00 16 Aliye +  Hassina   ARC102.1,2 Sketch exam Alessandro Camiz ADA105  09:00-11:00 19  
ARC403 Panel&Jury Fodei C. ADA218 09:00-17:00 46 Shahin   IDES421 Submission & Jury Carmelo C. ADA103 09:00-12.00    
ARC101.1 Sketch exam Valentina D. ADA105 09:00-11.00 31     INT372 Submission & Jury Carmelo C. ADA103 09:00-12.00 7 Dusko+ Hourakhsh
ARC221 Submission + Jury Dusko K. ADA103, ADA104 11:00-17:00 100 Kenan G   ARC351.1,2 oral exam  Silvia C. ADA102 09:00-17:00 100 ......
INT102 Sketch exam Carmelo C. ADA101 09:00-11:00 4     ARC403 Panel&Jury Fodei C. ADA218, ADA219 09:00-17:00 46 Shahin
ARC351.1,2 written & Scetch exam   ------------           oral exam  Silvia C. ADA102,ADA103, ADA104                       -----------------------------                                                                                        ADA102 09:00-10:30                                                -----------                           14:00-17:00 100 A. Camiz+ A. Brucoleri+ Aslıhan   ARC372 Submission Aliye M.  ADA209 (Office) 11:00-13:00 32 ......
MARC501/ MINT501 JURY Cem Y.  BL 11:00-18:00 17 Senem Z. S   ARCH421 Submission Aliye M.  ADA209 (Office) 11:00-13:00 32 ......
ARC121.1,2,3,4 Poster presentation Valentina D. ADA105 13:00-17:00 144 ......                
INT221 Submission Kim B. ADA106 14.00-15.00 44 Husam   BIL103 /BIL104 Exam     17:00-17:45 820 A. Camiz+ Dusko
PA241 submission Mehmet A. ADA206 (Office) 16:00-17.00 27     GERM101       18:00-18:45 82 .........
                             
COMP103 Exam      17:00-17:45 515 Hassina+Kim