SEMİNERLER
SERGİLER

SEMİNERLER

Girne American Universitesi Mimarlık Fakültesi
Geleneksel Seminerleri

SERGİLER

Girne American Universitesi Mimarlık Fakültesi
Geleneksel Sergiler

Kapat
Giriş Yap
GAU Network etki alanından hesabınızda oturum açın.
Kaydınız yok mu? Şimdi Kaydolun !
Giriş Yap :  
Kullanıcı Adı : Kullanıcı adımı unuttum
Şifre : Şifremi Unuttum
Üye değil misiniz? Şimdi kaydolun!
Kullancı Adı : GAU Web Mail  
Adım Soyadım :
E-Mail Adresim :
Kayıt Ol : GAU Web Mail  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğenci Mail  
Öğrenci Numaranız :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kullanıcı Adı : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Şifre : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kullanıcı Adı : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kayıt Ol : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :

15-16 Bahar Donemi Final Sinavlari Programi

Tarih: 20/05/2016
 24 th May 2016 Tuesday (24/05/2016 - Salı)      
C. Code exams type Lec Class Time no of  stud Inv
ARC212.1,2,3,4 submission Tomsz Z. ADA218 09:00-10:00 172 Souhaib 
ARC481 submission Hassina N. ADA105 11:00-12:00 44 -
INT481 submission Hassina N. ADA105      
İÇM132 yazılı sınav Bugu Ş. ADA301, ADA302 09:30-11:00 50 Hassina+ Silvia
PA102 sketch     + submission  Esra P. EL 1  (Elysum) 09:00-10:00 6  
ART442 submission      Mehmet A. ADA206 (office) 10:00-11:00 2 -
PA212 Drawing Sibel K. U. EL1 10:00-13:00 26 -
PA331 submission               ----------            proje teslim Sinem E. EL 3 (Elysum) 11:00-12:00 50 -
ARC112 written exam Safiye Ö. ADA301, ADA302, ADA303, ADA304 11:30-13:00 142 Bugu+Sibel+Aliye + Fodei
ART331 submission     ----------   teslim Sinem E. EL 3 (Elysum) 12:00-13:00 37 -
ARC301,2,3,4 sketch Silvia C., Aslıhan A. ADA301, ADA302 14:00-16:00 62 -
MİM212 submission Bugu Ş. ADA218 14:00-16:00 30 Beyhan
PA132 exam Sibel K. U. ADA303 14:00-16:00 47 ----
             
EFL102     Indipendece, Patriot, D-Day, Vision,Victory, Peace, LR1,LR2,LR3,  LR4, TP101,TP102,TP103,TP104, A3.1, A3.7 17:00-17:45 961 Hourakhsh+ Silvia
EGL102     Indipendece, Patriot, D-Day, Vision,Victory, Peace, TP101, TP102 18:00-18:45 500 Carmelo

 

 

 

  25 th May 2016 Wednesday (25/05/ 2016 - Çarşamba)
C. Code exams type Lec Class Time no of  stud Inv
İÇM252 Proje teslim Kenan G. ADA101 10:00-11:00 44 ---
MİM252 Proje teslim Kenan G. ADA101 10:00-11:00   ---
ARC142.1,2,3 submission A. Camiz ADA303 09:00-14:00 257 Alena+Hourakhsh   
PA142 submission Esra P. ADA101 10:00-11:00 28 ---
MİM134 Proje teslim Cem Y. ADA219  10:00-12:00 53 ---
İÇM102.1,2 Çizim sınavı Bugu Ş. ADA301,ADA302 11:30-13:00 50 Sinem
ART338 submission  Esra P. ADA101 11:00-11:30 2 ---
PA312  submission Esra P. ADA101 11:00-11:30 10 -
ARC372 submission Aliye M.  ADA218 10:00-11:00 54 ---
ARCH415 submission A. Camiz ADA305 14:00-16:00 30 ---
ARC111.1,2 written exam Safiye Ö. ADA301,ADA302 14:00-16:00 77 Aslıhan+ Aliye
MİM102.1,2 eskiz sınavı Cem Y. ADA219  14:00-16:00 45 -
MFA516 submission Mehmet A. ADA206 (office) 16:00-17:00 25 ----
TFL102 exam   Indipendece, Patriot, D-Day, Vision,Victory 17:00-17:45 300 Valentina
TFL101 exam   Victory, Peace 18:00-18:45 153  
           

 

 

 

  26th May 2016 Thursday (26/05/2016- prş)      
C. Code exams type Lec Class Time no of  stud Inv
ARC403 Panel & Submission Fodei C. ADA105 09:00-17:00 22 Shahin, Kim
INT403 Panel & Submission Fodei C. ADA105      
ARC252.2 Panel & Submission Dusko K. ADA305 09:00-17:00 88 Kenan
MIM122.1 submission Mustafa A. ADA218 09:00-12:00 60 -
ARC401.1,2 exam  Hassina N. ADA104 10:00-11:30 23 -
ARCH461 exam  Hassina N. ADA104 10:00-11:30    
PA112 drawingexam Sibel K. U. ADA304  09:00-11:00 31 -
ARC134.1,2 written exam Şelay A. ADA301, ADA302, ADA303 10:00-11:00 129 Carmelo, Lutz, Tomasz 
INT482 submission Kim B. ADA212 (office) 11:00-12:00 12  
IDES466 submission Kim B. ADA212 (office) 11:00-12:00   -
GRA268 submission Sibel K. U. ADA101 11:30-13:30 11 -
MİM122.2 Çizim sınavı Mustafa A. ADA218 14:00-17:00 47 -
ARC102.1 sketch exam A. Camiz ADA303 14:00-16:00 22 -
INT102 sketch Carmelo C. ADA103 14:00-18:00 24  
ARC102.2,3 sketch exam A. Bruccoleri ADA301 14:00-16:00 48 Nisan
ARC102.5 sketch exam Selay A. ADA302 14:00-16:00 18 -
GRA201 submission  Esra P. EL 1  (Elysum) 15:00-16:00    
GRA202 submission   Esra P. EL 1  (Elysum) 15:00-16:00    
GRA301 submission  Esra P. EL 1  (Elysum) 15:00-16:00 19  
GRA302 submission    Esra P. EL 1  (Elysum) 15:00-16:00    
GRA303 submission Esra P. EL 1  (Elysum) 15:00-16:00    
MFA502 Review Mehmet A. EL 1 15:00-17:00 3 ---
TURK002 exam   Tüm  büyük odalar, Lütfen panodaki servis derslerine bakınız!!! 17:00-17:45 1120 Şelay + Fodei+ Kenan+ Safiye
TURK001 exam   Victory, Peace, 18:00-18:45 155 cem 

 

  27th May 2016 Friday (27/05/2016- Cuma)    
C. Code exams type Lec Class Time no of  stud Inv
ARC402 sketch Fodei C. ADA105, ADA106 09:00-09:45 53 Houssam
ARCH462 sketch Fodei C. ADA105, ADA106      
IDES461 sketch Kim B. ADA103      
INT401 sketch Kim B. ADA103      
IDES462 sketch Kim B. ADA103     -
INT402 sketch Kim B. ADA103      
INT301 sketch Kim B. ADA103 09:00-10:00 29  
INT302 sketch Kim B. ADA103      
IDES361 sketch Kim B. ADA103      
IDES362 sketch Kim B. ADA103      
GRA401 exam  Sibel K. U. EL 1 (Elysum) 09:00-12:00 9 -
GRA402 exam  Sibel K. U. EL 1 (Elysum) 09:00-12:00   -
ARC122.1,2,3,4 submission Safiye Ö. ADA301 10:00-11:00 214  Şelay 
ARC302 sketch Aliye M. BL 10:00-12:00 25 ---
MİM142 teslim Kenan G. AD101 10:00-12:00   -
İÇM142 teslim Kenan G. AD101 10:00-12:00    
ARC201 sketch Dusko K., Hourakhsh  ADA305 09:00-11:00 20+22= 42  
ARC645 / MARC545 Presentation+submission  Valentina D. ADA218 17:00-20:00 19 ---
NH002 exam    Tüm  büyük odalar, Lütfen panodaki servis derslerine bakınız!!! 17:00-17:45 950 Buğu+ Esra+ Aslıhan+ Sinem
NH001 exam    Indipendece, Patriot, D-Day, Vision, 18:00-18:45 212 A. Brucoleri

 

  28th May 2016 Saturday (28/05/2016- cmt)      
C. Code exams type Lec Class Time no of  stud Inv
EGL101     Indipendece, Patriot, D-Day, Vision 10:00-11:00 230 Dusko
ARC352 Oral exam Silvia C. ADA218 09:00-12:30 33 -
MINT502 Oral exam Silvia C. ADA218 12:30-14:00 3 -
             
  30th May 2016 Monday (30/05/2016 - Pzt)      
C. Code exams type Lec Class Time no of  stud Inv
ARC202.2,3,4 sketch Hourakhsh + Valentina ADA304, ADA305 09:00-12:00 64 ----
INT252 submission Kim B. ADA219 09:00-10:00 37 ----
ARC482 submission Hassina N. ADA218 09:00-10:00 51 ----
MIM111 Çizim sınavı Erdaş K. ADA301 10:00-12:00 30 Bruccoleri
MIM112.1,2 Çizim sınavı Erdaş K. ADA302,ADA303 10:00-12:00 85 Safiye+ Cem Y.
PA131,1,2 submission Tamasz Z. ADA218 11:00-12:00 65 ----
ARCH420 submission  Hossein S. ADA203 (Dean`s Office) 14:00-15:00   -
INT372 Panel Carmelo C. ADA103 14:00-16:00 9 Dusko, Camiz
IDES421 Panel Carmelo C. ADA103 14:00-16:00    
ARC101.1 sketch A. Bruccoleri ADA301 14:00-15:30 29 ----
GRA122 submission Merve V. Office (Rectorate 1st floor - 2/1) 14:00-17:00 16 ----
GRA222 submission Merve V. Office (Rectorate 1st floor - 2/1) 14:00-17:00 13 ----
COMP104 Exam    Indipendece, Patriot, D-Day, Vision,Victory, Peace, LR1 17:00-17:45 470 Hassina + Kim
COMP103 Exam    Victory, Peace, Independence, Patriot 18:00-18:45 250  

 

  31st May 2016 Tuesday (31/05/2016- salı)    
C. Code exams type Lec Class Time no of  stud Inv
ARCH465 Panel & Submission Dusko K. ADA304, ADA305 09:00-17:00 81 Valentina
GRA412 submission Sibel K. U. ADA218 09:00-10:30 60 -
ARC101.2 sketch Selay A. ADA302 09:00-10:30 26 ----
INT201 sketch Carmelo C. ADA103 09:00-12:00 30 -
INT202 sketch Carmelo C. ADA103 09:00-12:00   -
GRA122 submission Merve V. Office (Rectorate 1st floor - 2/1) 14:00-17:00 16 ----
GRA222 submission Merve V. Office (Rectorate 1st floor - 2/1) 14:00-17:00 13 ----
MINT506 presentation Mehmet A. ADA221 15:00-16:00 1 Senem, Esra
MINT591 submission Mehmet A. ADA206 16:00-17:00 1  
BIL104     Indipendece, Patriot, D-Day, Vision,Victory, Peace, LR1,LR2,LR3,  LR4, TP101,TP102,TP103 17:00-17:45 719 Tomasz+ A. Camiz
  31st May 2016 Tuesday (31/05/2016- salı)    
C. Code exams type Lec Class Time no of  stud Inv
ARCH465 Panel & Submission Dusko K. ADA304, ADA305 09:00-17:00 81 Valentina
GRA412 submission Sibel K. U. ADA218 09:00-10:30 60 -
ARC101.2 sketch Selay A. ADA302 09:00-10:30 26 ----
INT201 sketch Carmelo C. ADA103 09:00-12:00 30 -
INT202 sketch Carmelo C. ADA103 09:00-12:00   -
GRA122 submission Merve V. Office (Rectorate 1st floor - 2/1) 14:00-17:00 16 ----
GRA222 submission Merve V. Office (Rectorate 1st floor - 2/1) 14:00-17:00 13 ----
MINT506 presentation Mehmet A. ADA221 15:00-16:00 1 Senem, Esra
MINT591 submission Mehmet A. ADA206 16:00-17:00 1  
BIL104     Indipendece, Patriot, D-Day, Vision,Victory, Peace, LR1,LR2,LR3,  LR4, TP101,TP102,TP103 17:00-17:45 719 Tomasz+ A. Camiz

CVEN 205

AE 102

ME 102

Drawing Exam                     ADA 301 16:00-18:00