SEMİNERLER
SERGİLER

SEMİNERLER

Girne American Universitesi Mimarlık Fakültesi
Geleneksel Seminerleri

SERGİLER

Girne American Universitesi Mimarlık Fakültesi
Geleneksel Sergiler

Kapat
Giriş Yap
GAU Network etki alanından hesabınızda oturum açın.
Kaydınız yok mu? Şimdi Kaydolun !
Giriş Yap :  
Kullanıcı Adı : Kullanıcı adımı unuttum
Şifre : Şifremi Unuttum
Üye değil misiniz? Şimdi kaydolun!
Kullancı Adı : GAU Web Mail  
Adım Soyadım :
E-Mail Adresim :
Kayıt Ol : GAU Web Mail  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğenci Mail  
Öğrenci Numaranız :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kullanıcı Adı : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Şifre : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kullanıcı Adı : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kayıt Ol : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :

2015 2016 YAZ OKULU PROGRAMI

Tarih: 16/06/2016
Course Code Course Name Class room  Time Classroom Lecturer
ARC101 Basic Design I ADA302 09:00-17:00 Monday / Thursday Alessandro Bruccoleri
ARC102 Intro. to Architectural Design Studio ADA301 09:00-17:00 Monday / Thursday Alessandro Camiz
ARC111   Architectural Drawing I ADA303 09:00-12:00   /   14:00-17:00  Friday Safiye Özaltıner
PA 104 3D Design EL2 09:00-12:00   /   14:00-17:00  Friday Lutz Presser
ARC112   Architectural Drawing II ADA303 09:00-12:00   /   14:00-17:00  Tuesday Lutz Presser
ARC121 Building Technology I ADA303 09:00-12:00   /   14:00-17:00  Wednesday Şelay Aktolga
ARC122 Building Technology II       Staff
ARC141 History of Art and Culture II ADA101 09:00-17:00 Tuesday Mehmet Adil
ARC142 History of Art and Culture       Staff
ARC201 Architectural Design Studio I ADA305 09:00-17:00 Monday / Thursday Hourakhsh Ahmad Nia
ARC202  Architectural Design Studio II ADA305 09:00-17:00 Monday / Thursday Hourakhsh Ahmad Nia
ARC211 Digital Design & Presentation I ML101 09:00-12:00 Tuesday/Wednesday Alessandro Bruccoleri
ARC212 Digital Design & Presentation I ML101 09:00-12:00 Tuesday/Wednesday Alessandro Bruccoleri
ARC221 Building Technology III ADA305 14:00-17:00 Tuesday/ Wednesday Aslıhan Aldış, 
ARC301 Architectural Design Studio III ADA304 09:00-17:00 Monday / Thursday Aslıhan Aldış, 
ARC302 Architectural Design V ADA304 09:00-17:01 Monday / Thursday Aslıhan Aldış, 
ARC361 Human Factors in Design ADA219 15:00-17:00 Tuesday/Wednesday/Friday Senem Zeybekoğlu Sadri
ARC401 Architectural Design V ADA219 09:00-17:00 Monday / Thursday Hassina Nafa
ARC402  Graduation Project  ADA105 / ADA106 09:00-17:00 Monday / Thursday/ Friday Fodei Conteh
ARC403 Graduation Research & Preparation ADA218 14:00-17:00 Tuesday/Wednesday Hassina Nafa
ARC481 Project Management ADA218 09:00-11:00 Tuesday/Wednesday Hourakhsh Ahmad Nia
ARC482 Proffesional Practice ADA219 11:00-14:00 Tuesday/Wednesday Senem Zeybekoğlu Sadri
ARCH431 Project Management ADA218 09:00-11:00 Tuesday/Wednesday Hourakhsh Ahmad Nia
ARCH461 Architectural Design V ADA219 09:00-17:00 Monday / Thursday Hassina Nafa
ARCH462 Architectural Design VI ADA105 / ADA106 09:00-17:00 Monday / Thursday Shahin Keynoush
ART336 wall Practices EL1 09:00-12:00   /   14:00-17:00  Tuesday Sinem Ertaner
GRA201   Graphic Design  Studio I ML101                                   --------------                                  ADA102 09:00-17:00           --------------                   10:00-13:00 Monday                                     -----------                                      Tuesday / Wednesday                   Sibel K. Uzun
GRA202  Graphic Design  Studio II ML101                                   --------------                                  ADA102 09:00-17:00           --------------                   10:00-13:00 Monday                                     -----------                                      Tuesday / Wednesday                   Sibel K. Uzun
GRA301  Graphic Design  Studio III ML101                                   --------------                                  ADA102 09:00-17:00           --------------                   10:00-13:00 Monday                                     -----------                                      Tuesday / Wednesday                   Sibel K. Uzun
GRA302  Graphic Design  Studio IV ML101                                   --------------                                  ADA102 09:00-17:00           --------------                   10:00-13:00 Monday                                     -----------                                      Tuesday / Wednesday                   Sibel K. Uzun
GRA401  Graphic Design  Studio V ML101                                   --------------                                  ADA102 09:00-17:00           --------------                   10:00-13:00 Monday                                     -----------                                      Tuesday / Wednesday                   Sibel K. Uzun
GRA402  Graphic Design  Studio VI ML101                                   --------------                                  ADA102 09:00-17:00           --------------                   10:00-13:00 Monday                                     -----------                                      Tuesday / Wednesday                   Sibel K. Uzun
GRA412 Portfolio & Presentation ML101 14:00-17:00 Tuesday / Wednesday Sibel K. Uzun
IDES461 Interior Design-Studio V ADA104 09:00-17:00 Monday / Thursday Dr. Carmelo Cascino
IDES462 Interior Design-Studio VI ADA104 09:00-17:00 Monday / Thursday Dr. Carmelo Cascino
IDES464 Portfolio & Presentation ML101 14:00-17:00 Tuesday / Wednesday Sibel K. Uzun
IDES466 Proffesional Practice ADA219 09:00-11:00 Tuesday/Wednesday Senem Zeybekoğlu Sadri
INT102 Introduction to Interior Design Studio ADA102 09:00-17:00 Monday / Thursday Safiye Özaltıner
INT201 Interior Design-Studio I ADA103 09:00-17:00 Monday / Thursday Şelay Aktolga
INT202 Interior Design-Studio II ADA103 09:00-17:00 Monday / Thursday Şelay Aktolga
INT301 Interior Design-Studio III ADA104 09:00-17:00 Monday / Thursday Dr. Carmelo Cascino
INT302 Interior Design-Studio IV ADA104 09:00-17:00 Monday / Thursday Dr. Carmelo Cascino
INT401 Interior Design-Studio V ADA104 09:00-17:00 Monday / Thursday Dr. Carmelo Cascino
INT402 Interior Design-Studio VI ADA104 09:00-17:00 Monday / Thursday Dr. Carmelo Cascino
INT403 Graduation Research & Preparation ADA218 14:00-17:00 Tuesday/Wednesday Hassina Nafa
INT481  Project Management ADA218 09:00-11:00 Tuesday/Wednesday Hourakhsh Ahmad Nia
INT482 Proffesional Practice ADA219 11:00-14:00 Tuesday/Wednesday Senem Zeybekoğlu Sadri
MIM101 Temel Tasarım EL1 09:00-17:00 Monday / Tuesday Sinem Ertaner
MARC543 Interfacing The Local & The International ADA219 17:00-20:00 Monday / Wednesday Mehmet Adil
MFA515 Research Methods ADA218 17:00-20:00 Tuesday / Thursday Prof. Jose M. Pages