SEMİNERLER
SERGİLER

SEMİNERLER

Girne American Universitesi Mimarlık Fakültesi
Geleneksel Seminerleri

SERGİLER

Girne American Universitesi Mimarlık Fakültesi
Geleneksel Sergiler

Kapat
Giriş Yap
GAU Network etki alanından hesabınızda oturum açın.
Kaydınız yok mu? Şimdi Kaydolun !
Giriş Yap :  
Kullanıcı Adı : Kullanıcı adımı unuttum
Şifre : Şifremi Unuttum
Üye değil misiniz? Şimdi kaydolun!
Kullancı Adı : GAU Web Mail  
Adım Soyadım :
E-Mail Adresim :
Kayıt Ol : GAU Web Mail  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğenci Mail  
Öğrenci Numaranız :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kullanıcı Adı : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Şifre : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kullanıcı Adı : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kayıt Ol : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :

GÜNCELLENDİ - Güz 2017 - 2018 Vize Sınavları

Tarih: 11/11/2017

 

 18th November 20167Saturday (18/11/2017 - Cmt.)    
C. Code exams type Lec Class Time no of  stud Inv
             
MİM234 teslim Sinem E. Elysium (EL1) 09:00-10:00 60  
MİM276 teslim Sinem E. Elysium (EL1) 10:00-11:00 60  
MİM336 Teslim Sinem E. Elysium (EL1) 11:00-12:00 60  
MİM335 Teslim Sinem E. Elysium (EL1) 12:00-13:00 25  
MİM315 Teslim Sinem E. Elysium (EL1) 12:00-13:00 25  

 

  20Th November 2017 Monday (20/11/2017- Pzt)    
C. Code exams type Lec Class Time no of  stud Inv
             
MİM241 Teslim Shahryar H. ADA218 09:00-12:00 67  
GRAD324            
PA331 submission Wafa O. EL2 09:00-12:00 37  
MİM111.1,2 Teknik Çizim Alp K. ADA301,ADA302, ADA303 10:00-12:30 94 3
GRA221.1 exam Deren R. ADA104 10:00-11:00 30  
GRA221.2 exam Deren R. ADA104 11:00-12:00 20  
ARC201.1,2,3,4 sketch exam Valentina D. + Aslıhan A. ADA304, ADA305 10:00-12:00 58  
ARC211.1,2,3 submission Silas L. ADA104 12:00-14:00 104  
ARC101.1,2,3,4,5,6 sketch exam Melissa G+ Chiara O. ADA303,ADA304,ADA305 12:30-15:30 100 2
İÇM221 çizim ve yazılı sınav Buğu Ş. ADA301, ADA302 14:00-15:30 58 2
GRAD390            
PA311 submission Wafa O. EL2 14:00-17:00 20  
IDES462         1  
INT401 sketch exam Kim B. ADA218 14:00-15:00 16  
INT402         7  
INT301         15  
INT302 sketch exam Alessandro C. ADA219 14:00-16:00 8  
ARC402.1,2,3  sketch exam Mesut A.+ Shahin K. + Fodei C. ADA105, ADA106 14:00-14:45 51  
ARCH462            
ARC401.1,2,3,4 exhibition Hossein S. + Senem Z.S. ADA304 16:00-19:00 66  
             
NH001 exam    Tüm  büyük odalar, Lütfen panodaki servis derslerine bakınız!!! 17:00-17:45    
NH002 exam    Victory, Peace, Vision, LR1 18:00-18:45    

 

  21st November 2017  Tuesday (21/11/2017- Salı)    
C. Code exams type Lec Class Time no of  stud Inv
ARC301.1,2,3,4 sketch exam Silvia C. + Hassina N. ADA304, ADA305 09:00-11:00 65  
PA102 exam Wafa O. EL2 10:00-11:00 11  
GRA401            
GRA402 exam Sibel K.U. ADA104 09:00-12:00 7  
GRA302 exam Sibel K.U ADA104 09:00-12:00 2  
MİM101.1 çizim sınavı Sinem E. Elysium (EL1) 09:00-10:00 45  
MİM351 yazılı sınav Ümit K. ADA102 09:30-10:00 45  
MİM202         13  
MİM301 eskiz sınavı M. Cem Y. ADA301 10:30-12:30 11  
GRA201            
GRA202 exam Deren R ADA104 11:00-12:00 25  
GRA301            
PA403 submission Mehmet A. ADA201 11:00-12:00 3  
             
ARC381.1,2,3 written exam Hossein S. ADA303, ADA304, ADA305 12:30-13:00 105  
İÇM201            
İÇM202 eskiz sınavı Buğu  Ş. ADa301, ADA302 13:00-14:30 52 1
PA211 submission Sibel K.U. ADA101 14:00-15:00 14  
INT403 Review Panel Kim B. ADA218 13:00-17:00 16  
ARC241.1,2,3 written exam Alessandro C. ADA303, ADA304, ADA305 14:00-16:00 108 3
İÇM301 eskiz sınavı Alp K. ADA102 15:00-16:30 25  
PA231            
GRAD263 submission Sibel K.U. ADA101 15:00-16:00 32  
TURK001 exam   Tüm  büyük odalar, Lütfen panodaki servis derslerine bakınız!!! 17:00-17:45    
TURK002 exam   Victory , peace, Patriot, D-Day 18:00-18:45    

 

  22nd November 2017 Wednesday (22/11/2017- Çrs)    
C. Code exams type Lec Class Time no of  stud Inv
ARC481 project presentation Ifeanyi O. ADA219 09:00-11:00 94  
ARC111.1,2,3,4 Technical  Rokhsane R.+  ADA301, ADA303      
ARC112.1,2,3,4 Drawing Valentina D.   ADA304, ADA305 09:00-11:00 159 3
MİM131 Teslim Kenan G. BL 09:00-11:00 64  
PA111 Drawing exam sibel K.U. EL1 09:30-11:30 28  
MİM481            
İÇM481 yazılı sınav Ümit K. ADA218 09:30-10:00 50  
İÇM403 Sunum&Jury Buğu Ş. ADA102 10:00-13:00 15  
INT241         17  
IDES401 submission Kim B. ADA101 10:00-11:00 1  
ARC457 submission Hossein S. ADA221 (office) 10:00-11:00 30  
MİM364 Teslim Kenan G. BL 11:30-13:00 38  
             
PA241            
ART419 submission Mehmet A. ADA104 11:00-12:00 25  
ARC355 submission Senem Z.S. ADA221 (office) 11:30-12:30 30  
MİM361            
İÇM361 yazılı sınav Ümit K. ADA301, ADA302 12:30-13:00 60 1
INT102 sketch exam Carmelo C. ADA218 14:00-16:00 12  
İÇM241 Teslim Shahryar H. ADA302 14:00-17:00 46  
GRA412.1,2 submission Sibel K.U. Office (ADA206) 15:00-16:00 40  
MİM141 Teslim M. Cem Y. ADA219 14:00-16:00 106  
INT131 submission Kim B. ADA101 14:00-15:00 16  
MİM381 Teslim Kanan G. BL 15:00-17:00 87  
ARC482 submission Hassina N. ADA101 15:00-16:00 42  
ARC131.1,2 exam Ifeanyi O. ADA303,ADA304,ADA305 16:00-17:00 103  
MFA515            
ARC604 submission Mehmet A. ADA201 17:00-18:00 15  
             
EGL101 exam   Indipendece, Vision,Victory, Peace, LR1,LR2, LR3, LR4 17:00-17:45    
EFL101 exam   Indipendece, Vision,Victory, Peace, LR1,LR2, LR3, LR4 18:00-18:45    

 

  23rd November 2017 Thursday (23/11/2017 - Prş)    
C. Code exams type Lec Class Time no of  stud Inv
ARC403.1,2 panel Fodei C. + Shahin K. ADA105 09:00-17:00 70 .......
ARC302 sketch exam Damla M. ADA303 09:00-11:00 19:00  
ARC102 sketch exam Rokhsane R. + Jose M.P. ADA304 09:00-10:30 28  
GRAD290            
PA103 exam Wafa O. EL2 10:00-11:00 20  
GRA223 exam Deren R. ADA104 10:00-11:00 23  
MİM102         10  
MİM201.1 eskiz sınavı M. Cem Y. ADA301 10:00-12:00 15  
MİM201.3 eskiz sınavı Shahryar ADA301 10:00-12:00 17  
INT201            
INT202 sketch exam Carmelo C. ADA218 10:00-12:00 22  
ARC353 quiz& submission Valentina D. ADA305 11:00-13:00 48  
İÇM102            
İÇM302 eskiz sınavı Hourakhsh A. N. ADa102 13:00-14:00 38  
İÇM401            
GRA121 Exam Deren R. ADA104 13:00-14:00 23  
ARC2211.2.3  submission Ehsan D. ADA103 13:00-17:00 91  
ARC352 workshop submission Silvia C.  AFA219 14:00-17:00 24  
PA201            
PA202            
ART401 exam Wafa O. EL2 14:30-15:30 7  
ART402            
İÇM131 yazılı sınav Alp K. ADa301, ADA302 15:00-16:30 51 2
ARC121.1,2 exam Ifeanyi O. ADa303, ADA304, ADA305 16:00-17:20 118 3
MARC501 presentation &          
MINT501 submission Silvia C.  ADA218 17:00-20:00 9  
TFL101 exam   Indipendece, Patriot, D-Day, Vision,Victory, Peace, LR1, LR2, LR3, LR4 17:00-17:45    
EGL102 exam   LR2,LR3, LR4 18:00-18:45    

 

    24th November 2017 Friday (24/11/2017 - Cuma)    
C. Code exams type Lec Class Time no of  stud Inv
MİM121 yazılı sınav Alp K. ADA301, ADA302, ADA303 09:00-10:30 101 3
ARC202.1,2 sketch exam Aslıhan A. + Ehsan D. ADA305 09:00-11:00 30  
INT221 submission Carmelo C. AdA218 09:00-11:00 27  
ARC357.1,2 submission Fodei C.  ADA105 10:00-11:00 70  
MİM403 sunum M. Cem Y. ADA102 10:00-17:00 21  
             
INT331 written exam Carmelo C. ADA218 11:30-13:30 35  
ARC361 submission Damla M. ADA219 14:00-15:00 118  
INT361            
GRA267 exam Deren R. ADA104 14:00-17:00 25  
ARC443 submission Ehsan D. ADA103 14:00-15:00 60  
ARC411.1,2 submission Mehmet A. ADA101 15:00-16:00 34  
MİM112.1,2 Teknik çizim Hourakhsh.A.N ADA301 15:00-17:00 45  
COMP103 exam     17:00-17:45 1000  
COMP104 exam          

 

 25th November 2017 Saturday (25/11/2017 - Cmt.)    
C. Code exams type Lec Class Time no of  stud Inv
             
MİM211.1,2 sınav Shahryar H. ADA104 09:00-17:00 106  
ARC351.1,2,3 workshop submission Silvia C. ADA303 09:00-15:00 95  
             
             
             
             
TFL102 exam   LR4 12:00-12:45 35