SEMİNERLER
SERGİLER

SEMİNERLER

Girne American Universitesi Mimarlık Fakültesi
Geleneksel Seminerleri

SERGİLER

Girne American Universitesi Mimarlık Fakültesi
Geleneksel Sergiler

Kapat
Giriş Yap
GAU Network etki alanından hesabınızda oturum açın.
Kaydınız yok mu? Şimdi Kaydolun !
Giriş Yap :  
Kullanıcı Adı : Kullanıcı adımı unuttum
Şifre : Şifremi Unuttum
Üye değil misiniz? Şimdi kaydolun!
Kullancı Adı : GAU Web Mail  
Adım Soyadım :
E-Mail Adresim :
Kayıt Ol : GAU Web Mail  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğenci Mail  
Öğrenci Numaranız :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kullanıcı Adı : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Şifre : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kullanıcı Adı : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kayıt Ol : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :

Güz 2017 - 2018 Final Sınavları

Tarih: 10/01/2018
 12th January 2018 Friday (12/01/2018- Cuma)      
C. Code exams type Lec Class Time no of  stud Inv
PA111 Drawing exam sibel K.U. EL1 09:30-11:30 28  
             
ARC357.1,2 submission Fodei C.  ADA105 09:30-10:30 68  
INT221 sketch exam Carmelo C. ADA218 09:30-11:30 26  
ARC401.1,2,3,4 exhibition Hossein S. + Senem Z.S. ADA304 09:00-17:00 70  
MİM221 yazılı + eskiz sınavı Mustafa Kansay ADA301,ADA302 10:00-11:30 66 2
MİM403 teslim M. Cem Y. ADA206 (ofis) 10:00-12:00 21  
MİM381 teslim Kenan G. BL 12:00-13:00 86  
İÇM131 yazılı sınav Alp K. ADA102, ADA103 12:00-13:30 51 2
ARC361            
INT361 submission Damla M. ADA219 12:00-13:00 118  
ARC111.1,2,3,4 Technical  Rokhsane R.+  ADA301, ADA302      
ARC112.1,2,3,4 Drawing Valentina D.   ADA303, ADA305 12:00-15:00 159 3
ARC443 submission Ehsan D. ADA103 14:00-15:00 65  
GRA267 exam Deren R. ADA104 14:00-15:00 25  
MİM364 teslim Kenan G. BL 14:00-15:00 38  
INT331 submission Carmelo C. ADA218 14:00-16:00 34  
ARC481 written exam Ifeanyi O. ADA304, ADA305 15:30-16:40 82 2
İÇM241         46  
MİM241 Written exam Shahryar H. ADA301,ADA302;ADA303 15:30-17:30 67 3
 13th January 2018 Saturday(13/01/2018- Cmt.)      
C. Code exams type Lec Class Time no of  stud Inv
ARC211.1,2,3 submission Silas L. ADA104 12:00-14:00 104  
MİM112. 1,2 Teknik çizim Hourakhsh. A.N ADA301 10:00-13:00 45  
 15th January 2018 Monday (15/01/2018- Pzt)    
C. Code exams type Lec Class Time no of  stud Inv
MİM101.1 eskiz sınavı Sinem E. Elysium (Monart girişi) 09:00-09:30 42  
             
ARC101.1,2,3,4,5,6 sketch exam Melissa G+ Chiara O. ADA303,ADA304,ADA305 09:30-12:30 100 3
INT403 Review Panel Kim B. ADA218 09:30-12:30 16  
İÇM221 çizim ve yazılı sınav Buğu Ş. ADA301, ADA302 10:00-11:30 58 2
ARC457 submission Hossein S. ADA221 (office) 10:00-11:00 30  
GRAD324            
PA331 submission Wafa O. EL2 10:00-13:00 37  
GRAD390            
PA311 submission Wafa O. EL2 10:00-13:00 20  
GRA221.1 exam Deren R. ADA104 10:00-11:30 30  
GRA221.2 exam Deren R. ADA104 11:30-13:00 20  
ARC355 submission Senem Z.S. ADA221 (office) 11:30-12:30 30  
MİM131 teslim Kenan G. BL 12:00-13:00 65  
ARC131.1,2 written exam Ifeanyi O. ADA303,ADA304,ADA305 13:00-14:00 103 3
MİM234 teslim Sinem E. Elysium (EL1) 13:00-13:30 59  
MİM276 teslim Sinem E. Elysium (EL1) 13:30-14:00 60  
MİM336 Teslim Sinem E. Elysium (EL1) 14:00-14:30 56  
ARC482 submission Hassina N. ADA101 14:00-15:00 42  
INT482            
INT131 submission Kim B. ADA218 14:00-15:00 16  
İÇM403 Sunum&Jury Buğu Ş. ADA102 14:00-17:00 15 Alp
INT301         15  
INT302 sketch exam Alessandro C. ADA219 14:00-16:00 8  
             
ARC201.1,2,3,4 sketch exam Valentina D. + Aslıhan A. ADA304, ADA305 14:30-16:30 58  
MİM361            
İÇM361 yazılı sınav Ümit K. ADA301, ADA302 14:00-14:30 60 2
MİM211. 1 teslim & sınav Shahryar H. ADA104+ ADA103 15:00-17:00 61 1
NH001 exam    Tüm  büyük odalar, Lütfen panodaki servis derslerine bakınız!!! 17:00-17:45   7
NH002 exam    Victory, Peace, Vision, LR1 18:00-18:45   1
 16th January 2018 Tuesday(16/01/2018- Salı)      
C. Code exams type Lec Class Time no of  stud Inv
MİM315 Teslim Sinem E. Elysium (EL1) 09:00-09:30 28  
MİM335 Teslim Sinem E. Elysium (EL1) 09:30-10:00 25  
ARC221. 1,2,3  submission Ehsan D. ADA103 09:00-12:00 91 1
ARC301.1,2,3,4 sketch exam Silvia C. + Hassina N. ADA304, ADA305 09:30-11:30 65 2
MİM121 teslim& jury Alp K.  ADA218 09:00-10:00 101 Aslıhan A.
MİM202         13  
MİM301.1 eskiz sınavı M. Cem Y. ADA301 önü 10:00-12:00 11  
MİM301.2 eskiz sınavı Mustafa Kansay ADA301 önü 10:00-12:00 13  
İÇM201            
İÇM202 eskiz sınavı Buğu  Ş. ADa301, ADA302 10:00-11:30 52 2
PA211 submission Sibel K.U. ADA101 10:00-10:30 14  
PA231            
GRAD263 submission Sibel K.U. ADA101 10:30-11:00 32  
GRAD290            
PA103 exam Wafa O. EL2 10:00-12:00 20  
PA403 submission Mehmet A. ADA201(office) 11:00-12:00 3  
GRA201            
GRA202 exam Deren R ADA104 11:00-12:00 25  
GRA301            
İÇM102            
İÇM302 eskiz sınavı Hourakhsh A. N. ADa102 12:00-13:00 38  
İÇM401            
ARC121.1,2 exam Ifeanyi O. ADa303, ADA304, ADA305 12:00-13:10 118 3
MİM351 yazılı sınav Ümit K. ADA301 13:00-14:00 45 1
ARC241.1,2,3 written exam/ submission Alessandro C. ADA303, ADA304, ADA305 14:00-16:00 108 3
PA102 exam Wafa O. EL2 14:00-15:00 11  
İÇM301 eskiz sınavı Alp K. ADA104 14:00-15:30 25  
PA201            
PA202            
ART401 exam Wafa O. EL2 15:00-16:00 7  
ART402            
MİM211.2 teslim & sınav Shahryar H. ADA104+ ADA102 16:00-18:00 43 1
MFA506 submission Mehmet A. ADA201 (office) 17:00-18:00 2  
TURK001 exam   Tüm  büyük odalar, Lütfen panodaki servis derslerine bakınız!!! 17:00-17:45   5
TURK002 exam   Victory , peace, Patriot, D-Day 18:00-18:45   1
 17th January 2018 Wednesday (17/01/2018- Çrş)    
C. Code exams type Lec Class Time no of  stud Inv
ARC202.1,2 sketch exam Aslıhan A. + Ehsan D. ADA305 09:30-11:30 30  
GRA401            
GRA402         7  
GRA302 exam Sibel K.U ADA104 09:30-12:00 2  
INT241         17  
IDES401 submission Kim B. ADA101 09:30-10:30 1  
MİM481            
İÇM481 yazılı sınav Ümit K. ADA301  09:30-10:30 50 1
PA241            
ART419 submission Mehmet A. ADA104 11:00-12:00 25 Hussaam
INT102 sketch exam Carmelo C. ADA218 11:00-13:00 12  
ARC381.1,2,3 written exam Hossein S. ADA303, ADA304, ADA305 12:00-13:00 105 3
GRA412.1,2 submission Sibel K.U. ADA 219 14:00-15:00 40  
MİM141 sınav M. Cem Y. ADA301, ADA302 14:30-16:00 106 2
ARC353  submission& Presentation  Valentina D. ADA305 15:00-18:00 48  
IDES462         1  
INT401 Review panel Kim B. ADA218 14:00-15:30 16  
INT402         7  
ARC402.1,2,3  sketch exam Mesut A.+   ADA105, ADA106 14:00-14:45 50 Safaa
ARCH462   Shahin K.+ Fodei C.        
MFA515            
ARC604 submission Mehmet A. ADA201 17:00-18:00 15  
EGL101 exam   Indipendece, Vision,Victory, Peace, LR1,LR2, LR3, LR4 17:00-17:45   3
EFL101 exam   Indipendece, Vision,Victory, Peace, LR1,LR2, LR3, LR4 18:00-18:45   ..............
 18th January 2018 Thursday (18/01/2018- Prş)      
C. Code exams type Lec Class Time no of  stud Inv
             
ARC102 sketch exam Rokhsane R. + Jose M.P. ADA218 09:00-12:00 28  
ARC403.1,2 panel Fodei C. + Shahin K. ADA105 09:00-17:00 70 Silvia+ Valentina
ARC302 sketch exam Damla M. ADA303 09:30-11:30 19  
GRA223 exam Deren R. ADA104 10:00-11:30 23  
MİM102         10  
MİM201.1 teslim M. Cem Y. ADA301 önü 10:00-12:00 15  
INT201            
INT202 sketch exam Carmelo C. ADA218 10:00-12:00 22  
ARC352 submission & presentation Silvia C.  ADA219 12:00-15:00 24  
GRA121 Exam Deren R. ADA104 14:00-15:30 23  
MİM111.1,2 Teknik Çizim Alp K. ADA301,ADA302, ADA303 14:00-17:00 94 3
ARC441 submission Ehsan D. ADA218 15:00-16:00 36  
ARC411.1,2 submission Mehmet A. ADA101 15:00-16:00 40 Hussam
TFL101 exam   Indipendece, Patriot, D-Day, Vision,Victory, Peace, LR1, LR2, LR3, LR4 17:00-17:45   3
EGL102 exam   LR2,LR3, LR4 18:00-18:45   1
 19th January 2018 Friday (19/01/2018- Cuma)    
C. Code exams type Lec Class Time no of  stud Inv
             
ARC351.1,2,3 submission& Sketch in Kyrenia Silvia C. ADA303 09:00-13:00 110  
             
MARC501 submission &          
MINT501 presentation Silvia C.  ADA218 17:00-20:00 9  
COMP103 exam     17:00-17:45 1000 4
COMP104 exam   Peace, Victory     ..............
             
             
 20th January 2018 Saturday(20/01/2018- Cmt.)    
C. Code exams type Lec Class Time no of  stud Inv
TFL102 exam   LR4 12:00-12:45 35 ..............