SEMİNERLER
SERGİLER

SEMİNERLER

Girne American Universitesi Mimarlık Fakültesi
Geleneksel Seminerleri

SERGİLER

Girne American Universitesi Mimarlık Fakültesi
Geleneksel Sergiler

Kapat
Giriş Yap
GAU Network etki alanından hesabınızda oturum açın.
Kaydınız yok mu? Şimdi Kaydolun !
Giriş Yap :  
Kullanıcı Adı : Kullanıcı adımı unuttum
Şifre : Şifremi Unuttum
Üye değil misiniz? Şimdi kaydolun!
Kullancı Adı : GAU Web Mail  
Adım Soyadım :
E-Mail Adresim :
Kayıt Ol : GAU Web Mail  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğenci Mail  
Öğrenci Numaranız :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kullanıcı Adı : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Şifre : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kullanıcı Adı : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kayıt Ol : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :

Bahar 2018 VİZE SINAVLARI

Tarih: 05/04/2018
                                                                             FACULTY of ARCHITECTURE DESIGN & FINE ART                  
                                                                                                             SPRING 2018 (Mid-Term Exams)            
                             
 07th April 2018 Saturday (07/04/2018 - Cmt.)           11th April 2018 Wednesday (11/04/2018- Çrs)    
C. Code exams type Lec Class Time no of  stud Inv   C. Code exams type Lec Class Time no of  stud Inv
                MİM315 teslim Sinem E. EL 1 09:00-10:00    
ARC352.1,2 submission Silvia C. ADA303 10:00-13:00 80 ...........   MİM234 teslim Sinem E. EL 1 10:00-11:00    
                INT403         9  
                INT252 submission Kim B. ADA219 09:00-10:00 25 ....................
  09Th April 2018 Monday (09/04/2018- Pzt)           INT482         17  
C. Code exams type Lec Class Time no of  stud Inv   MİM389 teslim Kenan G. Ofis 09:30-10:30 84  
                İÇM132.1,2 yazılı sınav Buğu Ş. ADA301 11:30-13:00 40 Aslı
INT372 Submission Carmello C. ADA101 09:30-11:30 22     ARC302.1,2,3 Sketch exam Damla M. + Hassina N. ADA304 , ADA305 09:30-11:30 54  
MİM334 yazılı sınav Ümit K. ADA301 10:00-11:00 60     INT301            
MİM111 Drawing Alp K. ADA218 09:30-12:30 31     INT302 Written sketch Alessandro C. ADA218 12:00-14.00 23  
ARC101.1 Sketch exam Melissa G. + Boğaçhan B. ADA305 09:30-12:30 40     ARC401 submission + critics Valentina D. ADA101 12:00-14:00 13  
ARC201.1,2 sketch exam Aslıhan A. + Valentina D. ADA103 10:00-12:00 38     MİM252            
GRA402 sketch exam Sibel K. U. ADA104 10:00-11:00 4     İÇM252 teslim Kenan G. Ofis 14:00-15:00 131  
                ARC112.1,2,3 Drawing exam Rokhsaneh R. ADA303, ADA304, ADA305 14:00-17:00 100 Sinem+ Obi + Boğaçhan
PA212 Drawing submission Sibel K.U. ADA104 10.00-10:30 12     ARC481 submission Shahin K. ADA101 15:00-16:00 40  
GRA201               INT202 sketch exam Carmelo C. ADA218 15:00-17:00 15  
GRA202 exam Deren R. ADA104 11:30-12:30 20     MFA516 submission       6  
                ARC615 submission Mehmet A. ADA201 (office) 17:00-18:00 3  
PA132.2 exam  sibel K.U. ADA303 12:00-13:00 35                  
MİM112.1,2,3 Teknik çizim H. A. Nia ADA301, ADA302 12:30-14:30 85 Rokhsaneh + Kim   EFL102 exam   Indipendece, Vision,Victory, Peace, LR1,LR2, LR3, LR4 17:00-17:45 400 Silvia+ Melissa
MİM369.1,2 teslim Ceyda A. ADA218 13:00-15:00 138     EGL102 exam   Victory, Peace, LR1,LR2, LR3, LR4 18:00-18:45 410 Lutz + Ifeanyi
MİM122.1,2 teslim Kenan G. Ofis 15:00-16:00 102                  
ARC372.1,2,3 Written exam Damla M. ADA304 + ADA305 13:00-14:00 76 Fodei + Alessandro     12th April 2018 Thursday (12/04/2018 - Prş)        
ARC134 exam Ifeanyi O. ADA304, ADA305 14:30-15:40 85 Ceyda+Damla   C. Code exams type Lec Class Time no of  stud Inv
                ARC353 Quiz & submission Valentina D. ADA305 09:30-11:30 48 .............
INT331 writen exam Carmelo C. ADA218 14:00-16:00 25     INT401,INT402 Sketch exam Kim B. ADA219 09:30-10:30 00:00 Hassina
ARC443 submission Ehsan D. ADA101 14:00-15:00 65 ...........                
GRA222 submission Deren R. ADA104 14:00-15:00 23     PA132.1 exam  sibel K.U. ADA304 10:00-11:00 20 .............
NH002 exam    Tüm  büyük odalar, Lütfen panodaki servis derslerine bakınız!!! 17:00-17:45 1460 Kim + valentina+ Ceyda+Kenan+Ümit   GRA301            
NH001 exam    Victory, Peace,  LR1 18:00-18:45 230 Boğaçhan   GRA302 Sketch exam Pervin A. ADA104 10:00-12:00 11 .............
                ARC252.1,2 submission Ehsan D. ADA218 11:00-14:00 85  
  10th April 2018  Tuesday (10/04/2018- Salı)           İÇM403 sunum Buğu Ş. ADA101 11:30-12:00 1  
C. Code exams type Lec Class Time no of  stud Inv   MİM142.1,2, yazılı sınav Ceyda A. ADA301, ADA302, ADA303 11:00-12:00 110 Ümit+ Alp+Carmelo
ARC202.1,2,3 sketch exam Aslıhan A.+ Ehsan D. ADA305 09:30-11:30 50 ...............   ARC111 Drawing exam Rokhsaneh R. ADA304 11:30-13:30 38  
İÇM102 sketch exam Ceyda A. ADA303 09:30-11:30 26     GRA268            
İÇM402 sketch exam       15 ..................   GRA333 submission Deren R. ADA211 (Office) 14:00-15:00 20 .............
MİM403 Teslim H. A. Nia ADA302 09:30-10:30 3 ..................   İÇM202.1,2 Sketch exam Alp K. + Fereshte M. ADA303 14:00-15:00 31  
GRA412.1,2 Submission Sibel K.U. ADA101 10:00-11:30 84 ..................   İÇM201 Sketch exam Buğu Ş. ADA302 14:00-15:00 20  
ARC411 Submission Mehmet A. ADA304 10:00-11:00 32 Safaa   PA442 submission          
INT102               ART442 submission Mehmet A. ADA201 (office) 14:00-15:00 3  
INT201 sketch exam Carmelo C. ADA218 09:30-11:30 25     ARC455 Quiz & submission Valentina D. ADA305 14:00-16:00 49  
ARC482.1,2 Submission Fodei C. ADA105 12:00-13:00 58 ..................   MİM302.1,2 eskiz sınavı Bogachan B. + Mustafa K  ADA301 14:00-17:00 41 .............
GRA242 Submission Deren R. ADA104 10:00-11:00 20     ARC402.1,2,3,4,5 written exam Fodei C + Shahin K.+ Silvia C.+ Jose M.  ADA103, ADA105, ADA106 16:00-16:45 71 Safaa K.
                TFL102 exam   Indipendece, Patriot, D-Day, Vision,Victory, Peace, LR1,LR2,  LR4 17:00-17:45 560 ..................
İÇM302 Sketch exam Buğu Ş. ADA302 14:00-15:00 24 ..................                
ARC142.1,2,3 written quiz Alessandro C. ADA301, ADA303,ADA304, ADA305 14:00-16:00 155 Pervin + Ehsan+ Lutz+Zarif        13th April 2018 Friday (13/04/2018 - Cuma)        
                C. Code exams type Lec Class Time no of  stud Inv
GRA122 submission Deren R. ADA104 15:00-16:00 30     ARC403 jury Fodei C. ADA105 09:00-17:00 20 Shahin K. + Silvia C.
İÇM301               ARC102.1,2,3,4 Sketch exam Melissa G.+ Rokhsaneh R. +  Boğachan B. ADa304, ADa305 09:00-12:00 55 ...........
İÇM401 sketch exam Fereshte M. ADA302 15:30-16:30 14 ..................   ARC301 Exam  Hassina N. ADA218 10:00-12:00 37  
                PA312 submission Deren R. ADA211 (office) 11.00-12:00 25  
                ARC122.1,2,3,4 exam Ifeanyi O. ADa303, ADA304, ADA305 13:00-14:10 107 Valentina+ Melissa+Buğu
MFA502 submission Mehmet A. ADA201 (office) 17:00-18:00 1                  
TURK002 exam   Tüm  büyük odalar, Lütfen panodaki servis derslerine bakınız!!! 17:00-17:45 1420 Buğu+Hassina+ Pervin+ Damla   İÇM372.           Deren + Sibel
TURK001 exam   Victory , peace 18:00-18:45 160 Rokhsaneh   MİM372 yazılı sınav Ceyda A. ADA301, ADA302 13:00-14:00 90  
                             
                MİM212.1,2,3,4 eskiz sınavı (öğrenciler kendi lap-toplarını getirecek) Fereshte M. ADA301, ADA302, ADA303, ADA304 14:30-16:30 128 Kenan+ zarif+ Hourakhsh+ Husam
                COMP104 exam     17:00-17:45 1020 Fodei+ Ehsan+ Deren
                COMP103 exam     18:00-18:45 230 Carmelo