SEMİNERLER
SERGİLER

SEMİNERLER

Girne American Universitesi Mimarlık Fakültesi
Geleneksel Seminerleri

SERGİLER

Girne American Universitesi Mimarlık Fakültesi
Geleneksel Sergiler

Kapat
Giriş Yap
GAU Network etki alanından hesabınızda oturum açın.
Kaydınız yok mu? Şimdi Kaydolun !
Giriş Yap :  
Kullanıcı Adı : Kullanıcı adımı unuttum
Şifre : Şifremi Unuttum
Üye değil misiniz? Şimdi kaydolun!
Kullancı Adı : GAU Web Mail  
Adım Soyadım :
E-Mail Adresim :
Kayıt Ol : GAU Web Mail  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğenci Mail  
Öğrenci Numaranız :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kullanıcı Adı : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Şifre : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kullanıcı Adı : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kayıt Ol : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :

Bahar 2018 Final Sınavları

Tarih: 15/05/2018
                                                                             FACULTY of ARCHITECTURE DESIGN & FINE ART                    
                                                                                                             SPRING 2018 (Final Exams)                  
                             
 24th May 2018 Thursday (24/05/2018 - Prş)           26th May 2018  Saturday (26/05/2018- Cmt)      
C. Code exams type Lec Class Time no of  stud Inv   C. Code exams type Lec Class Time no of  stud Inv
                ARC212.1,2,3 submission Silas L. ADA104 15:00-17:30 111  
ARC353 submission Valentina D. ADA101 09:30-11:30 48 .............                
INT401                            
INT402 Sketch exam Kim B. ADA219 09:30-10:30 23                  
GRA412.1,2 submission sibel K. U. ADA304 10:00-11:30 84 .............     28th May 2018 Monday (28/05/2018- Pzt)        
MİM142.1,2, yazılı sınav Ceyda A. ADA301, ADA302, ADA303 10:00-11:00 110 3   C. Code exams type Lec Class Time no of  stud Inv
GRA301               ARC101.1,2 Submission Melissa G. + Boğaçhan B. ADA303 09:30-10:30 42 ...........
GRA302 Sketch exam Pervin A. ADA104 10:00-12:00 11 .............   INT372 Submission Carmello C. ADA101 09:30-11:30 22 ...........
ARC252.1,2 submission Ehsan D. ADA218 11:00-13:00 85     MİM111 Çizim sınavı Alp K. ADA219 09:30-12:30 31 ...........
PA212 Drawing submission Sibel K. U. ADA101 12:00-12:30 12 .............   ARC201.1,2 sketch exam Aslıhan A. + Valentina D. ADA305 10:00-12:00 38 ...........
İÇM202.1,2 Sketch exam Alp K. + Fereshte M. ADA303 14:00-15:30 31 ...........   PA132.1 Exam Sibel K. U. ADA218 10:00-11:00 20 .............
İÇM201 Sketch exam Buğu Ş. ADA302 14:00-15:30 20 ...........   PA132.2 Exam Sibel K. U. ADA218 12:00-13:00 35 .............
GRA268               GRA201            
GRA333 submission Deren R. ADA104 14:00-15:00 20 .............   GRA202 exam Deren R. ADA104 11:30-12:30 20 .............
ART442         1 .............   MİM112.1,2,3 Teknik çizim H. A. Nia ADA301, ADA302 13:00-15:00 85 ...........
PA442 submission Mehmet A. ADA201 (Office) 14:00-15:00 2 .............                
ARC455 submission Valentina D. ADA218 14:00-16:00 49 .............   ARC134 exam Ifeanyi O. ADA304, ADA305 14:30-15:40 85 2
ARC111 Drawing exam Rokhsaneh R. ADa305 14:00-17:00 39 1   GRA222 submission Deren R. ADA104 14:00-15:00 23 ...........
MİM302.1,2 eskiz sınavı Bogachan B. + Mustafa K  ADA301 14:00-17:00 41 .............   ARC372.1,2,3 submission Damla M. ADA219 14:00-16:00 97 ...........
                INT331 writen exam Carmelo C. ADA218 14:00-16:00 25 ...........
NH002 exam    Tüm  büyük odalar, Lütfen panodaki servis derslerine bakınız!!! 17:00-17:45 1460 5   MİM369.1,2 teslim Ceyda A. ADA303 15:00-16:00 138 ...........
NH001 exam    Victory, Peace,  LR1 18:00-18:45 230 1                
                EFL102 exam   Indipendece, Vision,Victory, Peace, LR1,LR2 17:00-17:45 400 2
                EGL102 exam   Victory, Peace, LR1,LR2, LR3, LR4 18:00-18:45 410 2
                             
                             
  25Th May 2018 Friday (25/05/2018- Cuma)             29th May 2018 Tuesday (29/05/2018 - Salı)        
C. Code exams type Lec Class Time no of  stud Inv   C. Code exams type Lec Class Time no of  stud Inv
                İÇM102 sketch exam Ceyda A. ADA303 09:30-10:30 26  
MİM234 teslim Sinem E. EL 1 09:00-10:00 65 .............   ARC202.1,2,3 sketch exam Aslıhan A.+ Ehsan D. ADA305 09:30-11:30 50 .............
MİM315 teslim Sinem E. EL 1 10:00-11:00 65 .............   INT102            
MİM101 teslim Sinem E. EL 1 11:00-12:00 26 .............   INT201 sketch exam Carmelo C. ADA218 09:30-11:30 25 .............
ARC102.1,2,3,4 submission Melissa G.+ Rokhsaneh R. +  Boğachan B. ADa304 09:00-10:00 57 .............   GRA402 sketch exam Sibel K. U. ADA104 10:00-11:00 4 .............
ARC443 submission Ehsan D. ADA303 09:00-10:00 65 .............   ARC411 submission Mehmet A. ADA304 10:00-11:00 33 Safaa
ARC301 Exam  Hassina N. ADA303 11:00-12:00 37 Hussam   MİM102 juri Kenan G. /Mustafa K. ADA302 10:00-17:00 42 Boğachan B. + Ceyda A.
PA312 submission Deren R. ADA104 11.00-12:00 25 .............   ARC482.1,2 Submission Fodei C. ADA105 12:00-13:00 59 .............
İÇM372.               GRA242 Submission Deren R. ADA104 11:30-12:30 20 .............
MİM372 teslim Ceyda A. ADA301 11:00-13:00 90 .............   MİM334 yazılı sınav Ümit. K. ADA301  11:00-12:00 60 .............
ARC401 submission  Valentina D. ADA101 12:00-14:00 13 .............   İÇM301            
ARC122.1,2,3,4 submission Ifeanyi O. ADA219 13:00-14:10 107 .............   İÇM401 sketch exam Fereshte M. ADA305 12:00-13:30 13 .............
ARC214 submission Damla M. ADA218 14:00-15:00 41 .............   İÇM302 Sketch exam Buğu Ş. ADA305 12:00-13:30 25 .............
MİM212.1,2,3,4 eskiz sınavı (öğrenciler kendi lap-toplarını getirecek) Fereshte M. ADA301, ADA302, ADA303, ADA304 14:00-16:30 128 4   ARC142.1,2,3 written quiz Alessandro C. ADA301, ADA303,ADA304, ADA305 14:00-16:00 156 4
                GRA122 submission Deren R. ADA104 14:00-15:00 30 .............
TURK002 exam   Tüm  büyük odalar, Lütfen panodaki servis derslerine bakınız!!! 17:00-17:45 1420 4   INT252 submission Kim B. ADA219 14:00-15:00 25 .............
TURK001 exam   Victory , peace 18:00-18:45 160 1   MFA502 submission Mehmet A. ADA201 (office) 17:00-18:00 1 .............
                TFL102 exam   Indipendece, Patriot, D-Day, Vision,Victory, Peace, LR1,LR2,  LR4 17:00-17:45 560 ..................
                             
                             
    30th May 2018 Wednesday (30/05/2018 - Çrş)               1st June2018 Friday (01/06/2018 - Cuma)        
C. Code exams type Lec Class Time no of  stud Inv   C. Code exams type Lec Class Time no of  stud Inv
INT403         9                  
INT482 submission Kim B. ADA101 09:00-10:00 17 .............   ARC352.1,2 submission Silvia C. ADA219 09:00-12:00 79 .............
ARC302.1,2,3 Sketch exam Damla M. + Hassina N. ADA304 , ADA305 09:30-10:30 54 .............   ARC402.1,2,3,4,5 submission & Panel Fodei C + Shahin K.+ Silvia C.+ Jose M.  ADA103, ADA105, ADA106 14:00-17:00 71 Safaa K.
INT202 sketch exam Carmelo C. ADA218 10:30-12:30 15 .............                
MİM122                            
İÇM122 teslim Kenan G. BL 10:00-11:00 109 .............                
İÇM132.1,2 yazılı sınav Buğu Ş. ADA301 11:30-13:00 40 .............                
ARC481 submission Shahin K. ADA101 12:00-13:00 40 .............                
MİM402 teslim Ümit K.  ADA102 10:00-12:00 20 .............                
MİM252 teslim                          
İÇM252 teslim Kenan G. BL 12.00-13:00 114 .............                
İÇM402 sketch exam H. A. Nia ADA302 14:00-15:00 15 .............                
MİM403 Teslim H. A. Nia ADA302 14:00-15:00 3 .............                
ARC112.1,2,3 Drawing exam Rokhsaneh R. ADA303, ADA304, ADA305 14:00-16:30 98 3                
İÇM403 sunum Buğu Ş. ADA101 15:00-15:30 1 .............                
MİM389 teslim Kenan G. BL 16:00-17:00 56 .............                
MFA516 submission Mehmet A. ADA201 (office) 17:00-18:00 10 .............                
ARC615 submission Mehmet A ADA201 (office) 17:00-18:00 3 .............                
COMP104 exam     17:00-17:45 1020 3                
COMP103 exam   Peace, Victory, LR1 18:00-18:45 230 1                
                             
                             
                             
    31st May 2018 Thursday (31/05/2018 - Prş)               2nd June2018 Saturday (02/06/2018 - Cmt)        
C. Code exams type Lec Class Time no of  stud Inv   C. Code exams type Lec Class Time no of  stud Inv
                             
ARC403 jury/panel Fodei C. ADA105 09:00-17:00 20 Shahin K. + Silvia C.                
MİM402 Juri Ümit K.  ADA102 09:00-17:00 20                  
MINT501 Presentation & submission Silvia c.   17:00-20:00 6 .............                
MARC502 Presentation & submission Shahin K.   17:00-20:00 4 .............