SEMİNERLER
SERGİLER

SEMİNERLER

Girne American Universitesi Mimarlık Fakültesi
Geleneksel Seminerleri

SERGİLER

Girne American Universitesi Mimarlık Fakültesi
Geleneksel Sergiler

Kapat
Giriş Yap
GAU Network etki alanından hesabınızda oturum açın.
Kaydınız yok mu? Şimdi Kaydolun !
Giriş Yap :  
Kullanıcı Adı : Kullanıcı adımı unuttum
Şifre : Şifremi Unuttum
Üye değil misiniz? Şimdi kaydolun!
Kullancı Adı : GAU Web Mail  
Adım Soyadım :
E-Mail Adresim :
Kayıt Ol : GAU Web Mail  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğenci Mail  
Öğrenci Numaranız :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kullanıcı Adı : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Şifre : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kullanıcı Adı : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kayıt Ol : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :

Yaz 2018 Final Sınavları

Tarih: 31/07/2018
                                                                             FACULTY of ARCHITECTURE DESIGN & FINE ART        
                                                                                                             SUMMER 2018 (FINAL Exams)        
                               
 13th August 2018 Monday(13/08/2018 - Pzt)       14th August 2018 Tuesday(14/08/2017- Salı)  
C. Code exams type Lec Class Time no of  stud Inv     C. Code exams type Lec Class Time no of  stud Inv
MİM101         1       GRA201            
MİM102 Sketch exam Ceyda A. ADA102 10:00-11:00 4       GRA202 Sketch exam+ Final Review Sibel K.U. ADA104 09:00-11:00 6  
İÇM102         1       GRA301            
İÇM201                 GRA401            
İÇM202 Sketch exam Hourakhsh ADA302 10:00-11:00 33                    
İÇM301    A. Nia             MİM351         1  
İÇM302                 İÇM403 Teslim + sunum Boğaçhan B. ADA301 10:00-13:00 2  
İÇM401         3       MİM403         3  
MİM401 Sketch exam Boğachan B. ADA102 10:00-12:00 3       MİM289 Teslim   Pervin A. ADA207 (office) 10:00-12:00 11  
MİM302         3       ARC101 Sketch Mehmet A. ADA303 10:00-12.00 5  
PA131 submission Pervin A. ADA104 10:00-12:00 12       ARC302 sketch exam Hassina N. ADA103 10:00-11.00 17  
ARC112 Drawing exam Valentina D. ADA103 10:00-13:00 9       ARC201 Sketch exam Valentina D. ADA103 10:00-12:00 7  
ARC301 exhibition Senem Z.S. ADA305 10:00-11:00 7       ARC355 online submission Senem Z.S. online 10:00-11:00 10  
ARC401 exhibition Hossein S. ADA305 10:00-11:00 15       ARC381 online submission Hossein S. online 10:00-11:00 6  
INT331 submission Carmelo C. ADA218 10:00-11.00 7       INT301         6  
ARC357 submission Fodei C ADA206 (office) 10:30-11:00 3       INT302 sketch exam Alessandro C. ADA219 10:00-12:00 5  
ARC131         8       INT401         3  
ARC134 written exam Ifeanyi Obi ADA303 11:30-12:30 1       INT102            
INT403 Jury & submission Fodei C. ADA105 14:00-15:00 4 Carmelo C.     INT201 sketch exam Carmelo C. ADA218 10:30-12:30 3  
ARC102         2       INT202            
ARC202 submission Melissa G. ADA303 14:00-15:00 17       ARC482         5  
ARC361         5       INT482 submission Fodei C ADA101 12:00-13:00 10  
MİM369 submission Ceyda A. ADA101 14:00-16:00 18       ARC121            
MİM111                 ARC122 written exam Ifeanyi Obi ADA303 14:00-15:00 6  
MİM112 Teknik Çizim Hourakhsh ADA302 15:00-16:30 5                    
MİM481 Teslim   A.Nia                          
                    15th August 2018 Wednesday(15/08/2018- Çarşamba)
                  C. Code exams type Lec Class Time no of  stud Inv
                               
                  MİM463 Teslim + yazılı Pervin A. ADA101 10.00-11:00 16  
                  ARC352 submission Hassina N. ADA212(Office) 10:00-11:00 4  
                  ARC403 Jury & submission Fodei C. ADA105 10:00-13:00 16 Shahin K.+ Silvia C+ Valentina D.
                  İÇM412 submission  Sibel K.U. ADA104 11:00-11:30 1  
                  GRA412 submission  Sibel K.U. ADA104 11:00-11:30 15  
                  ARC402 submission & presentation Shahin K. ADA105 15:00-17:00 11 Fodei C.