SEMİNERLER
SERGİLER

SEMİNERLER

Girne American Universitesi Mimarlık Fakültesi
Geleneksel Seminerleri

SERGİLER

Girne American Universitesi Mimarlık Fakültesi
Geleneksel Sergiler

Kapat
Giriş Yap
GAU Network etki alanından hesabınızda oturum açın.
Kaydınız yok mu? Şimdi Kaydolun !
Giriş Yap :  
Kullanıcı Adı : Kullanıcı adımı unuttum
Şifre : Şifremi Unuttum
Üye değil misiniz? Şimdi kaydolun!
Kullancı Adı : GAU Web Mail  
Adım Soyadım :
E-Mail Adresim :
Kayıt Ol : GAU Web Mail  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğenci Mail  
Öğrenci Numaranız :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kullanıcı Adı : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Şifre : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kullanıcı Adı : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kayıt Ol : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :

İlk Bahar 2012-2013 Dönemi Final Sınav Programı

Tarih: 08/12/2014

FACULTY OF ARCHITECTURE, DESIGN & FINE ARTS                                                                         2012-2013 SPRING SEMESTER FINAL EXAMS TIMETABLE

Wednesday, 22nd of May 2013

17:00-18:00 TURK002 TURKÇE II 1 Exam Havva Çınar Mahsa Ehsani, Konce Alevşimşek, Cenan Kızılay  LR1, LR2, LR3, LR4, TP101, TP102, TP103, TP104, A 1.3, A1.8
18:00-19:00 TURK001 TURKÇE 1 1 Exam Havva Çınar   LR3, LR4

Thursday, 23rd of May 2013

17:00-18:00 TFL102 Turkish as Foreing Language 1 Exam   Mahsa Ehsani, Konce Alevşimşek, Adonis Obaze LR1, LR2, LR3, LR4, 
18:00-19:00 TFL101 Turkish as Foreing Language 1 Exam     LR2

Friday, 24th of May 2013

09:00-11:30 ARCH461 Architectural Design V 2 Sketch Exam Hossein Sadri Cenan Kızılay ADA001 
09:00-11:30 ARCH461 Architectural Design V 1 Sketch Exam Shahin Keynoush   ADA001
09:00-11:30 IDES361 Interior Design-Studio III 1 Sketch Exam Didem Özbilenler   ADA106
09:00-11:30 IDES362 Interior Design-Studio IV 1 Sketch Exam Didem Özbilenler Konce Alevşimşek ADA106
09:00-11:30 ARC102 Introduction to Architectural Design Studio 2 Sketch Exam Aslıhan Aldış   ADA103
09:00-11:30 ARC102 Introduction to Architectural Design Studio 3 Sketch Exam Buğu Şah   ADA104
09:00-11:30 ARC102 Introduction to Architectural Design Studio 1 Sketch Exam Didem Özbilenler Mahsa Ehsani ADA102
09:00-11:30 INT102 Introduction to Interior Design Studio 1 Sketch Exam Buğu Şah   ADA104
09:00-11:30 ARCH182 Basic Design II 1 Sketch Exam Bahar Aktuna   ADA215
09:00-11:30 IDES461 Interior Design-Studio V 1 Sketch Exam Buğu Şah Adonis Obaze ADA202
09:00-11:30 IDES462 Interior Design-Studio VI 1 Sketch Exam Senem Zeybekoğlu Sadri   ADA213
11:40-14:10 GRA102 Introduction to Graphic Design 1 Sketch Exam Begüm Gücük   ADA213
11:40-14:10 GRA201 Graphic Design I 1 Sketch Exam Begüm Gücük Sibel Kemal Uzun ADA202
11:40-14:10 GRA202 Graphic Design II 1 Sketch Exam Begüm Gücük Sibel Kemal Uzun ADA202
11:40-14:10 GRAD182 Basic Design II 1 Sketch Exam Begüm Gücük   ADA213
11:40-14:10 GRAD261 Graphic Design I 1 Sketch Exam Begüm Gücük Sibel Kemal Uzun ADA202
11:40-14:10 GRAD262 Graphic Design II 1 Sketch Exam Begüm Gücük Sibel Kemal Uzun ADA202
11:40-14:10 GRAD361 Graphic Design III 1 Sketch Exam Naz Atun Naz Atun ADA215
11:40-14:10 GRAD362 Graphic Design IV 1 Sketch Exam Naz Atun Naz Atun ADA215
11:40-14:10 GRAD461 Graphic Design V 1 Sketch Exam Sibel Kemal Uzun Sibel Kemal Uzun ADA202
11:40-14:10 GRAD462 Graphic Design VI 1 Sketch Exam Sibel Kemal Uzun Sibel Kemal Uzun ADA202
11:40-14:10 ARC101 Basic Design Studio 1 Sketch Exam Mehmet Adil   ADA001, ADA106
11:40-14:10 ART101 Basic Drawing I 1 Sketch Exam Sinem Ertaner   ADA001, ADA106
11:40-14:10 GRA101 Basic Design 1 Sketch Exam Mehmet Adil   ADA001, ADA106
11:40-14:10 INT101 Basic Design Studio 1 Sketch Exam Sinem Ertaner   ADA001, ADA106
11:40-14:10 ARC202 Architectural Design Studio II 1 Sketch Exam Hassina Nafa   ADA103
11:40-14:10 ARCH262 Architectural Design II 2 Sketch Exam Mesut Ayan   ADA103
11:40-14:10 ARCH262 Architectural Design II 1 Sketch Exam Hassina Nafa   ADA104
11:40-14:10 ART102 Basic Drawing II 1 Sketch Exam Sinem Ertaner   ADA102
11:40-14:10 ART201 Art Studio I 1 Sketch Exam Sinem Ertaner   ADA102
11:40-14:10 ART202 ART Studio II 1 Sketch Exam Sinem Ertaner   ADA102
11:40-14:10 ART361 Studio Art III 1 Sketch Exam Sinem Ertaner   ADA102
11:40-14:10 ART362 Studio Art IV 1 Sketch Exam Sinem Ertaner   ADA102
14:15-16:45 ARCH261 Architectural Design I 2 Sketch Exam Bahar Aktuna   ADA104
14:15-16:45 ARCH261 Architectural Design I 1 Sketch Exam Senem Zeybekoğlu Sadri   ADA103
14:15-16:45 ARC201 Architectural Design Studio I  1 Sketch Exam Senem Zeybekoğlu Sadri   ADA103
14:15-16:45 IDES261 Interior Design-Studio I 1 Sketch Exam Gülten Göze   ADA102
14:15-16:45 IDES262 Interior Design-Studio II 1 Sketch Exam Gülten Göze   ADA102
14:15-16:45 ARCH361 Architectural Design III 1 Sketch Exam Hatice Senem Doyduk   ADA106
14:15-16:45 ARCH361 Architectural Design III 2 Sketch Exam Erdaş Kuruç Konce Alevşimşek ADA106
14:15-16:45 ARCH362 Architectural Design IV 1 Sketch Exam Hatice Senem Doyduk Cenan Kızılay ADA202
14:15-16:45 ARCH362 Architectural Design IV 2 Sketch Exam Erdaş Kuruç Mahsa Ehsani ADA215
14:15-16:45 ARC301 Architectural Design III 1 Sketch Exam Hatice Senem Doyduk   ADA106
14:15-16:45 ARC302 Architectural Design IV 1 Sketch Exam Hatice Senem Doyduk   ADA202
14:15-16:45 ARCH462 Architectural Design VI 2 Sketch Exam Mesut Ayan Adonis Obaze ADA001
14:15-16:45 ARCH462 Architectural Design VI 1 Sketch Exam Hassina Nafa   ADA001
17:00-18:00 NH002 National History I 1 Exam Demiray Doğasal Mahsa Ehsani, Konce Alevşimşek, Cenan Kızılay, Adonis Obaze LR1-LR2-LR3-LR4-
TP101-TP102-TP103-
TP104-A 1.8,A 1.3
A 2.3,A 2.9
18:00-19:00 NH001 National History II 1 Exam Demiray Doğasal Cenan Kızılay LR1, LR2

Saturday, 25th of May 2013

09:00-10:00 GERM101 Graman 1 Exam     TP101, TP102

Monday, 27th of May 2013

10:30-11:30 GRAD142 History of Art I 1 Submission Sibel Kemal Uzun   ADA205
10:30-11:30 ART318 Art History V: Enlightenment & Industrial Revolution 1 Submission Sibel Kemal Uzun   ADA205
10:30-11:30 GRA242 History of Graphic Design 1 Submission Sibel Kemal Uzun   ADA205
11:30-12:30 GRAD340 Semiotics 1 Submission Sibel Kemal Uzun   ADA205
11:30-12:30 GRA330 Design Semiotics 1 Submission Sibel Kemal Uzun   ADA205
09:00-09:30 (submission) 09:30-11:30 (Jury) ARC121 Building Technology I: Materials & Methods 1 Submission Aslıhan Aldış Hassina Nafa ADA001
09:00-09:30 (submission) 09:30-11:30 (Jury) INT121 Building Technology I: Materials & Methods 1 Submission Aslıhan Aldış Hassina Nafa ADA001
09:00-10:00 ARC142 History of Modern Architecture 1 Submission Shahin Keynoush   ADA213
09:00-10:00 INT142 History of Modern Architecture 1 Submission Shahin Keynoush   ADA213
10:00-12:00 ARC241 Contemporary Architecture 1 Submission Shahin Keynoush   ADA213
10:00-12:00 ARCH382 Contemporary Architecture 1 Submission Shahin Keynoush   ADA213
10:00-12:00 ARCH382 Contemporary Architecture 2 Submission Shahin Keynoush   ADA213
14:00-15:00 GRAD464 Portfolio & Presentation 1 Submission Gülten Göze   ADA211
14:00-15:00 IDES464 Portfolio & Presentation 1 Submission Gülten Göze   ADA211
14:00-16:00 ARCH336 Principles of Building Mechanical Systems 1 Submission Didem Özbilenler   ADA203
13:00-13:30 (Submission) 13:30-16:30 (Jury) ARC122 Building Technology II: Structural Elements 1 Submission & Jury Aslıhan Aldış Shahin Keynoush ADA001
13:00-13:30 (Submission) 13:30-16:30 (Jury) ARC122 Building Technology II: Structural Elements 2 Submission & Jury Aslıhan Aldış Shahin Keynoush ADA001
13:00-13:30 (Submission) 13:30-16:30 (Jury) INT122 Building Technology II: Structural Elements 1 Submission & Jury Aslıhan Aldış Shahin Keynoush ADA001
12:00-14:00 ARCH368 Planning and Urban Design II 1 Submission Hassina Nafa   ADA209
12:00-14:00 ARCH368 Planning and Urban Design II 2 Project Hassina Nafa   ADA209
16:30-17:00 ARCH108 Introduction to Architecture II 1 Submission Hossein Sadri   ADA206
16:30-17:00 ARCH472 Aesthetics and Ethics in Architecture 1 Submission Hossein Sadri   ADA206
14:00-16:00 ARCH152 Elementary Surveying  1 Submission Hatice Senem Doyduk   ADA204
14:00-15:00 ART132 Color Theory & Practice 1 Submission Sibel Kemal Uzun   ADA205
14:00-15:00 GRA132 Color Theory &Practice 1 Submission Sibel Kemal Uzun   ADA205
14:00-15:00 IDES160 Colour Theory & Practice 1 Submission Sibel Kemal Uzun   ADA205
14:00-15:00 INT132 Color Theory & Practice 1 Submission Sibel Kemal Uzun   ADA205
09:00-10:30 ARCH282 History Of Architecture II 1 Submission Mehmet Adil   ADA212
10:30-12:00 ARCH282 History Of Architecture II 2 Submission Mehmet Adil   ADA212
13:00-14:00