SEMİNERLER
SERGİLER

SEMİNERLER

Girne American Universitesi Mimarlık Fakültesi
Geleneksel Seminerleri

SERGİLER

Girne American Universitesi Mimarlık Fakültesi
Geleneksel Sergiler

Kapat
Giriş Yap
GAU Network etki alanından hesabınızda oturum açın.
Kaydınız yok mu? Şimdi Kaydolun !
Giriş Yap :  
Kullanıcı Adı : Kullanıcı adımı unuttum
Şifre : Şifremi Unuttum
Üye değil misiniz? Şimdi kaydolun!
Kullancı Adı : GAU Web Mail  
Adım Soyadım :
E-Mail Adresim :
Kayıt Ol : GAU Web Mail  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğenci Mail  
Öğrenci Numaranız :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kullanıcı Adı : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Şifre : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kullanıcı Adı : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kayıt Ol : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :

2012-2013 Yaz Dönemi Ders Programı

Tarih: 08/12/2014
Courses Lecturer Schedule Room
ARC101 Mehmet Adil Monday 09:00-18:00, Thursday 09:00-18:00 ADA213
ARC111 Gülten Göze Tuesday 09:00-12:00, Friday 09:00-12:00 ADA104
ARC112 Gülten Göze Tuesday 14:00-17:00, Thursday 09:00-12:00 ADA104
ARC121 Aslıhan Aldış Tuesday 14:00-17:00, Thursday 09:00-12:00 ADA108
ARC122 Aslıhan Aldış Monday 09:00-12:00, Wednesday 12:00-15:00 ADA104
ARC202 Bahar Aktuna Tuesday 09:00-17:00, Thursday 09:00-17:00 ML101-ADA103-ADA106
ARC211 Bahar Aktuna Monday 14:00-17:00, Wednesday 09:00-12:00 ML102
ARC212 Bahar Aktuna Monday 14:00-17:00, Wednesday 09:00-12:00 ML102
ARC372 Senem Doyduk Tuesday 09:00-12:00, Friday 09:00-12:00 ADA101
ARCH155 Gülten Göze Tuesday 09:00-12:00, Friday 09:00-12:00 ADA104
ARCH172 Aslıhan Aldış Tuesday 14:00-17:00, Thursday 09:00-12:00 ADA108
ARCH181 Mehmet Adil Monday 09:00-18:00, Thursday 09:00-18:00 ADA213
ARCH221 Bahar Aktuna Monday 14:00-17:00, Wednesday 09:00-12:00 ML102
ARCH222 Bahar Aktuna Monday 14:00-17:00, Wednesday 09:00-12:00 ML102
ARCH262 Bahar Aktuna Tuesday 09:00-17:00, Thursday 09:00-17:00 ML101-ADA103-ADA106
ARCH273 Aslıhan Aldış Monday 09:00-12:00, Wednesday 12:00-15:00 ADA104
ARCH274 Aslıhan Aldış Monday 14:00-17:00, Wednesday 09:00-12:00 ADA104
ARCH312 Ali Erhan Öztemir Monday 12:00-15:00, Thursday 09:00-12:00 ADA101
ARCH334 Ali Erhan Öztemir Wednesday 12:00-15:00, Thursday 14:00-17:00 ADA101
ARCH421 Senem Doyduk Monday 11:00-13:00, Thursday 11:00-13:00 ADA106
ARCH431 Ali Erhan Öztemir Monday 09:00-11:00, Wednesday 09:00-11:00 ADA101
ARCH461 Senem Sadri Tuesday 09:00-18:00, Friday 09:00-18:00 ADA213
ARCH462 Shahin Keynoush Tuesday 09:00-18:00, Friday 09:00-18:00 ADA202
ARCH465 Senem Doyduk Monday 14:00-17:00, Wednesday 09:00-12:00 ADA106
ARCH472 Hossein Sadri Wednesday 12:00-15:00, Thursday 14:00-17:00 ADA202
ARCH560 Hossein Sadri Tuesday 14:00-17:00, Friday 14:00-17:00 ADA206
ART101 Mehmet Adil Monday 09:00-18:00, Thursday 09:00-18:00 ADA213
GRA101 Mehmet Adil Monday 09:00-18:00, Thursday 09:00-18:00 ADA213
GRA102 Begüm Gücük Tuesday 09:00-18:00, Friday 09:00-18:00 ADA214 & LAB3
GRA201 Begüm Gücük Tuesday 09:00-18:00, Friday 09:00-18:00 ADA214 & LAB3
GRA202 Begüm Gücük Tuesday 09:00-18:00, Friday 09:00-18:00 ADA214 & LAB3
GRA301 Begüm Gücük Tuesday 09:00-18:00, Friday 09:00-18:00 ADA214 & LAB3
GRA302 Begüm Gücük Tuesday 09:00-18:00, Friday 09:00-18:00 ADA214 & LAB3
GRA330 Sibel Kemal Uzun Monday 09:00-12:00, Thursday 09:00-12:00 ADA214
GRAD182 Begüm Gücük Tuesday 09:00-18:00, Friday 09:00-18:00 ADA214 & LAB3
GRAD206 Begüm Gücük Monday 12:00-14:00, Thursday 12:00-14:00 LAB3
GRAD261 Begüm Gücük Tuesday 09:00-18:00, Friday 09:00-18:00 ADA214 & LAB3
GRAD262 Begüm Gücük Tuesday 09:00-18:00, Friday 09:00-18:00 ADA214 & LAB3
GRAD340 Sibel Kemal Uzun Monday 09:00-12:00, Thursday 09:00-12:00 ADA214
GRAD342 Sibel Kemal Uzun Wednesday 09:00-13:00 ADA214
GRAD353 Sibel Kemal Uzun Monday 14:00-17:00,  Thursday 14:00-17:00 LAB3
GRAD361 Begüm Gücük Tuesday 09:00-18:00, Friday 09:00-18:00 ADA214 & LAB3
GRAD362 Begüm Gücük Tuesday 09:00-18:00, Friday 09:00-18:00 ADA214 & LAB3
GRAD363 Begüm Gücük Monday 12:00-14:00, Thursday 12:00-14:00 LAB3
GRAD453 Sibel Kemal Uzun Wednesday 09:00-13:00 ADA214
GRAD459 Sibel Kemal Uzun Monday 14:00-17:00,  Thursday 14:00-17:00 LAB3
GRAD461 Begüm Gücük Tuesday 09:00-18:00, Friday 09:00-18:00 ADA214 & LAB3
GRAD462 Begüm Gücük Tuesday 09:00-18:00, Friday 09:00-18:00 ADA214 & LAB3
GRAD464 Gülten Göze Wednesday 09:00-12:00, Thursday 14:00-17:00 ADA103
IDES272 Aslıhan Aldış Tuesday 14:00-17:00, Thursday 09:00-12:00 ADA108
IDES373 Aslıhan Aldış Monday 09:00-12:00, Wednesday 12:00-15:00 ADA104
IDES421 Senem Doyduk Monday 11:00-13:00, Thursday 11:00-13:00 ADA106
IDES431  Senem Doyduk Monday 14:00-17:00, Wednesday 09:00-12:00 ADA106
IDES461 Hassina Nafa Tuesday 09:00-18:00, Friday 09:00-18:00 ADA106
IDES462 Hassina Nafa Tuesday 09:00-18:00, Friday 09:00-18:00 ADA106
IDES464 Gülten Göze Wednesday 09:00-12:00, Thursday 14:00-17:00 ADA103
INT101 Mehmet Adil Monday 09:00-18:00, Thursday 09:00-18:00 ADA213
INT111 Gülten Göze Tuesday 09:00-12:00, Friday 09:00-12:00 ADA104
INT112 Gülten Göze Tuesday 14:00-17:00, Thursday 09:00-12:00 ADA104
INT121 Aslıhan Aldış Tuesday 14:00-17:00, Thursday 09:00-12:00 ADA108
INT122 Aslıhan Aldış Monday 09:00-12:00, Wednesday 12:00-15:00 ADA104
INT211 Bahar Aktuna Monday 14:00-17:00, Wednesday 09:00-12:00 ML102
INT212 Bahar Aktuna Monday 14:00-17:00, Wednesday 09:00-12:00 ML101
INT372 Senem Doyduk Tuesday 09:00-12:00, Friday 09:00-12:00 ADA101