SEMİNERLER
SERGİLER

SEMİNERLER

Girne American Universitesi Mimarlık Fakültesi
Geleneksel Seminerleri

SERGİLER

Girne American Universitesi Mimarlık Fakültesi
Geleneksel Sergiler

Kapat
Giriş Yap
GAU Network etki alanından hesabınızda oturum açın.
Kaydınız yok mu? Şimdi Kaydolun !
Giriş Yap :  
Kullanıcı Adı : Kullanıcı adımı unuttum
Şifre : Şifremi Unuttum
Üye değil misiniz? Şimdi kaydolun!
Kullancı Adı : GAU Web Mail  
Adım Soyadım :
E-Mail Adresim :
Kayıt Ol : GAU Web Mail  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğenci Mail  
Öğrenci Numaranız :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kullanıcı Adı : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Şifre : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kullanıcı Adı : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kayıt Ol : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :

Sınav ve Jury Programı

Tarih: 08/12/2014
Courses Lecturer Date Time Exam / Submission / Jury Room Invigilators / Jury Members
ARC101 Mehmet Adil Friday 2nd of August 09:00-11:00 (Jury) 13:00-15:00 (Sketch Exam) Jury & Sketch Exam ADA001 Hossein Sadri
ARC111 Gülten Göze Wednesday 31st of July 09:00-10:30 Exam ADA103, ADA104 Konce Alevşimşek, Cenan Kızılay
ARC112 Gülten Göze Wednesday 31st of July 12:30-14:00 Exam ADA104 Cenan Kızılay
ARC121 Aslıhan Aldış Tuesday 30th of July  15:00-17:00 Submission & Jury ADA106 Shahin Keynoush
ARC122 Aslıhan Aldış Tuesday 30th of July  13:00-15:00 Submission & Jury ADA106 Shahin Keynoush
ARC202 Bahar Aktuna Friday 2nd of August 09:00-15:00 (Jury) 15:00-17:00 (Sketch Exam) Jury & Sketch Exam ADA104 Aslıhan Aldış
ARC211 Bahar Aktuna Wednesday 31st of July 09:00-12:00 Exam ML102 Konce Alevşimşek 
ARC212 Bahar Aktuna Wednesday 31st of July 09:00-12:00 Exam ML102 Konce Alevşimşek 
ARC372 Senem Doyduk Tuesday 30th of July  09:00-11:00 Submission ADA204  
ARCH155 Gülten Göze Wednesday 31st of July 09:00-10:30 Exam ADA103, ADA104 Konce Alevşimşek, Cenan Kızılay
ARCH172 Aslıhan Aldış Tuesday 30th of July  15:00-17:00 Submission & Jury ADA106 Shahin Keynoush
ARCH181 Mehmet Adil Friday 2nd of August 09:00-11:00 (Jury) 13:00-15:00 (Sketch Exam) Jury & Sketch Exam ADA001 Hossein Sadri
ARCH221 Bahar Aktuna Wednesday 31st of July 09:00-12:00 Exam ML102 Konce Alevşimşek 
ARCH222 Bahar Aktuna Wednesday 31st of July 09:00-12:00 Exam ML102 Konce Alevşimşek 
ARCH256 Hossein Sadri Tuesday 30th of July  09:00-10:00 Submission ADA206  
ARCH262 Bahar Aktuna Friday 2nd of August 09:00-15:00 (Jury) 15:00-17:00 (Sketch Exam) Jury & Sketch Exam ADA104 Aslıhan Aldış
ARCH273 Aslıhan Aldış Tuesday 30th of July  13:00-15:00 Submission & Jury ADA106 Shahin Keynoush
ARCH274 Aslıhan Aldış Wednesday 31st of July 14:00-16:30 Exam ADA103  
ARCH282 Mehmet Adil Tuesday 30th of July  09:00-10:00 Submission ADA212  
ARCH312 Ali Erhan Öztemir Tuesday 30th of July  09:00-11:00 Submission ADA210  
ARCH334 Ali Erhan Öztemir Tuesday 30th of July  09:00-11:00 Submission ADA210  
ARCH357 Hassina Nafa Tuesday 30th of July  09:--10:00 Submission ADA209  
ARCH381 Shahin Keynoush Tuesday 30th of July  09:00-11:00 Submission ADA208  
ARCH421 Senem Doyduk Tuesday 30th of July  09:00-11:00 Submission ADA204  
ARCH431 Ali Erhan Öztemir Tuesday 30th of July  09:00-11:00 Submission ADA210  
ARCH461 Senem Zeybekoğlu Sadri Friday 2nd of August 09:00-15:00 (Jury) 15:00-17:00 (Sketch Exam) Jury & Sketch Exam ADA102, ADA104 Senem Doyduk
ARCH462 Shahin Keynoush Friday 2nd of August 09:00-15:00 (Jury) 15:00-17:00 (Sketch Exam) Jury & Sketch Exam ADA102, ADA104 Ali Erhan Öztemir
ARCH465 Senem Doyduk Tuesday 30th of July  09:00-11:00 Submission ADA204  
ARCH472 Hossein Sadri Tuesday 30th of July  09:00-10:00 Submission ADA206  
ARCH560 Hossein Sadri Tuesday 30th of July  09:00-10:00 Submission ADA206  
ART101 Mehmet Adil Friday 2nd of August 09:00-11:00 (Jury) 13:00-15:00 (Sketch Exam) Jury & Sketch Exam ADA001 Hossein Sadri
GRA101 Mehmet Adil Friday 2nd of August 09:00-11:00 (Jury) 13:00-15:00 (Sketch Exam) Jury & Sketch Exam ADA001 Hossein Sadri
GRA102 Begüm Gücük Friday 2nd of August 09:00-12:00 (Jury) 13:00-15:00 (Sketch Exam) Jury & Sketch Exam ADA214  Sibel Kemal Uzun
GRA201 Begüm Gücük Friday 2nd of August 09:00-12:00 (Jury) 13:00-15:00 (Sketch Exam) Jury & Sketch Exam ADA214  Sibel Kemal Uzun
GRA202 Begüm Gücük Friday 2nd of August 09:00-12:00 (Jury) 13:00-15:00 (Sketch Exam) Jury & Sketch Exam ADA214  Sibel Kemal Uzun
GRA301 Begüm Gücük Friday 2nd of August 09:00-12:00 (Jury) 13:00-15:00 (Sketch Exam) Jury & Sketch Exam ADA214  Sibel Kemal Uzun
GRA302 Begüm Gücük Friday 2nd of August 09:00-12:00 (Jury) 13:00-15:00 (Sketch Exam) Jury & Sketch Exam ADA214  Sibel Kemal Uzun
GRA330 Sibel Kemal Uzun Tuesday 30th of July  09:00-12:00 Submission ADA214  
GRAD154 Mehmet Adil Tuesday 30th of July  09:00-11:00 Submission ADA212  
GRAD182 Begüm Gücük Friday 2nd of August 09:00-12:00 (Jury) 13:00-15:00 (Sketch Exam) Jury & Sketch Exam ADA214  Sibel Kemal Uzun
GRAD206 Begüm Gücük Tuesday 30th of July  09:00-11:00 Submission ADA212  
GRAD261 Begüm Gücük Friday 2nd of August 09:00-12:00 (Jury) 13:00-15:00 (Sketch Exam) Jury & Sketch Exam ADA214  Sibel Kemal Uzun
GRAD262 Begüm Gücük Friday 2nd of August 09:00-12:00 (Jury) 13:00-15:00 (Sketch Exam) Jury & Sketch Exam ADA214  Sibel Kemal Uzun
GRAD267 Gülten Göze Tuesday 30th of July  09:00-10:00 Submission ADA211  
GRAD340 Sibel Kemal Uzun Tuesday 30th of July  09:00-10:00 Submission ADA214  
GRAD342 Sibel Kemal Uzun Tuesday 30th of July  09:00-10:00 Submission ADA214  
GRAD353 Sibel Kemal Uzun Tuesday 30th of July  10:00-11:00 Submission & Presentation ADA214  
GRAD361 Begüm Gücük Friday 2nd of August 09:00-12:00 (Jury) 13:00-15:00 (Sketch Exam) Jury & Sketch Exam ADA214  Sibel Kemal Uzun
GRAD362 Begüm Gücük Friday 2nd of August 09:00-12:00 (Jury) 13:00-15:00 (Sketch Exam) Jury & Sketch Exam ADA214  Sibel Kemal Uzun
GRAD363 Begüm Gücük Tuesday 30th of July  09:00-11:00 Submission ADA212  
GRAD453 Sibel Kemal Uzun Tuesday 30th of July  09:00-10:00 Submission ADA214  
GRAD459 Sibel Kemal Uzun Tuesday 30th of July  10:00-11:00 Submission & Presentation ADA214  
GRAD461 Begüm Gücük Friday 2nd of August 09:00-12:00 (Jury) 13:00-15:00 (Sketch Exam) Jury & Sketch Exam ADA214  Sibel Kemal Uzun
GRAD462 Begüm Gücük Friday 2nd of August 09:00-12:00 (Jury) 13:00-15:00 (Sketch Exam) Jury & Sketch Exam ADA214  Sibel Kemal Uzun
GRAD464 Gülten Göze Tuesday 30th of July  09:00-10:00 Submission ADA211  
IDES272 Aslıhan Aldış Tuesday 30th of July  15:00-17:00 Submission & Jury ADA106 Shahin Keynoush
IDES321 Senem Zeybekoğlu Sadri Tuesday 30th of July  09:00-10:00 Submission ADA204  
IDES334 Gülten Göze Wednesday 31st of July 14:00-15:00 Exam ADA211  
IDES373 Aslıhan Aldış Tuesday 30th of July  13:00-15:00 Submission & Jury ADA106 Shahin Keynoush
IDES401 Senem Zeybekoğlu Sadri Tuesday 30th of July  09:00-10:00 Submission ADA204  
IDES421 Senem Doyduk Tuesday 30th of July  09:00-11:00 Submission ADA204  
IDES431  Senem Doyduk Tuesday 30th of July  09:00-11:00 Submission ADA204  
IDES461 Buğu Şah Friday 2nd of August 09:00-15:00 (Jury) 15:00-17:00 (Sketch Exam) Jury & Sketch Exam ADA202 Aslıhan Aldış
IDES462 Hassina Nafa Friday 2nd of August 09:00-15:00 (Jury) 15:00-17:00 (Sketch Exam) Jury & Sketch Exam ADA215 Aslıhan Aldış
IDES464 Gülten Göze Tuesday 30th of July  09:00-10:00 Submission ADA211  
IDES466 Hossein Sadri Tuesday 30th of July  09:00-10:00 Submission ADA206  
INT101 Mehmet Adil Friday 2nd of August 09:00-11:00 (Jury) 13:00-15:00 (Sketch Exam) Jury & Sketch Exam ADA001 Hossein Sadri
INT111 Gülten Göze Wednesday 31st of July 09:00-10:30 Exam ADA103, ADA104 Konce Alevşimşek, Cenan Kızılay
INT112 Gülten Göze Wednesday 31st of July 11:00-12:30 Exam ADA104 Cenan Kızılay
INT121 Aslıhan Aldış Tuesday 30th of July  15:00-17:00 Submission & Jury ADA106 Shahin Keynoush
INT122 Aslıhan Aldış Tuesday 30th of July  13:00-15:00 Submission & Jury ADA106 Shahin Keynoush
INT211 Bahar Aktuna Wednesday 31st of July 09:00-12:00 Exam ML102 Konce Alevşimşek 
INT212 Bahar Aktuna Wednesday 31st of July 09:00-12:00 Exam ML102 Konce Alevşimşek 
INT372 Senem Doyduk Tuesday 30th of July  09:00-11:00 Submission ADA204