SEMİNERLER
SERGİLER

SEMİNERLER

Girne American Universitesi Mimarlık Fakültesi
Geleneksel Seminerleri

SERGİLER

Girne American Universitesi Mimarlık Fakültesi
Geleneksel Sergiler

Kapat
Giriş Yap
GAU Network etki alanından hesabınızda oturum açın.
Kaydınız yok mu? Şimdi Kaydolun !
Giriş Yap :  
Kullanıcı Adı : Kullanıcı adımı unuttum
Şifre : Şifremi Unuttum
Üye değil misiniz? Şimdi kaydolun!
Kullancı Adı : GAU Web Mail  
Adım Soyadım :
E-Mail Adresim :
Kayıt Ol : GAU Web Mail  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğenci Mail  
Öğrenci Numaranız :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kullanıcı Adı : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Şifre : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kullanıcı Adı : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kayıt Ol : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :

Ders Programı Güz 2013-2014

Tarih: 08/12/2014
FACULTY OF ARCHITECTURE, DESIGN & FINE ARTS, FALL 2013-2014 Courses to be Open & Lecturers
Course Code Course Title Number of Sections Day&Time Room Lecturers
ARC141 History of Art & Culture 1 THURSDAY  09:00-12:00 ADA101 Lutz Presser
ARC141 History of Art & Culture 2 WEDNESDAY  09:00-12:00 ADA103 Lutz Presser
INT141 History of Art & Culture 1 THURSDAY  14:00-17:00 ADA101 Lutz Presser
ART113 Art Appreciation
GRA113 Art Appreciation
GRAD143 History of Art & Culture
ART315  Scuplture I 1 TUESDAY 09:00 - 12:00 ADA108 Lutz Presser
ARCH462 Architectural Design Studio VI 1 THURSDAY  09:00-17:00, FRIDAY 15:00-17:00 ADA216 Hossein Sadri
ARC381 Professional Ethics 1 MONDAY  10:00-12:00 ADA101 Hossein Sadri
INT381 Professional Ethics
ARCH472 Aesthetics & Ethcs in Architecture
ARC403 Graduation Research & Preperation 1 MONDAY 14:00-17:00 ADA101 Hossein Sadri
INT403 Graduation Research & Preperation
ARC567 Spatial Semiotics 1 Tuesday 17:00-20:00 TP210 Hossein Sadri
ARC202 Architectural Design Studio II 1 MONDAY 09:00-17:00, , FRIDAY 15:00-17:00 ADA104 Senem Zeybekoğlu Sadri
ARCH262 Architectural Design Studio II
ARCH255 Environmental Science I 1 WEDNESDAY 15:00-17:00 ADA104 Senem Zeybekoğlu Sadri
ARC361 Human Factors in Design 1 FRIDAY  09:00-12:00 ADA103 Senem Zeybekoğlu Sadri
INT361 Human Factors in Design
  PhD and Master Courses Seminar 1 Tuesday 17:00-20:00 TP2  Senem Zeybekoğlu Sadri
ARC401 Architectural Design Studio V 2 THURSDAY 09:00-17:00, , FRIDAY 15:00-17:00 ADA202 Shahin Keynoush
ARCH461 Architectural Design Studio V
ARCH431 Project Management 1 TUESDAY 09:00-11:00 ADA101 Shahin Keynoush
INT481 Project Management
ARCH381 History of Architecture III 1 WEDNESDAY 09:00-12:00 ADA102 Shahin Keynoush
ARCH381 History of Architecture III 2
ARC241 Contemporary Architecture 1 WEDNESDAY 14:00-17:00 ADA215 Shahin Keynoush
INT101 Basic Design Studio 2 TUESDAY 09:00-17:00, , FRIDAY 15:00-17:00 ADA001 Mehmet Adil
ARC101 Basic Design Studio 3
ARC543 Master PhD Course in Interior Design 1 THURSDAY 17:00-20:00 TP210 Mehmet Adil
ART101 Basic Drawing Studio 1 WEDNESDAY 09:00 - 17:00, , FRIDAY 15:00-17:00 ADA201 Mehmet Adil
ART102 Basic Drawing II
ART201 ART Studio I
ART202 ART Studio II
ART301 ART Studio III
ART302 ART Studio IV
ART401 ART Studio V
ART461 ART Studio V
GRA121 Lettering & Typography I 1 WEDNESDAY 14:00-17:00 ML101 Begüm Gücük
GRAD201 Lettering & Typography I  
GRA221 Computer Graphic Design I 1 WEDNESDAY 09:00-12:00 ML101 Begüm Gücük
GRA427 Web Design
GRAD221 Computer Graphic Design I
GRA323 Motion Graphics 1 TUESDAY 14:00-17:OO ML101 Begüm Gücük
GRAD363 Advanced Illustration 1
GRA202 Graphic Design Studio II 1 MONDAY 09:00 - 17:00, , FRIDAY 15:00-17:00 ADA214-ML101 Begüm Gücük
GRAD262 Graphic Design Studio II
GRAD361 Graphic Design Studio III
GRAD362 Graphic Design Studio IV
GRAD461 Graphic Design V
GRAD462 Graphic Design Studio VI
GRA301 Graphic Design Studio III
GRA302 Graphic Design Studio IV
GRAD351 Layout & Publication 1 THURSDAY 09:00 - 12:00 ML101 Begüm Gücük
GRA223 Vector Design 1
IDES331 People & Environment 1 TUESDAY 14:00-17:00 ADA104 Kim Bennet
INT241 Contemporary Interior Design 1 FRIDAY 09:00-12:00 ADA102 Kim Bennet
IDES462 Interior Design Studio VI 1 THURSDAY 09:00-17:00, , FRIDAY 15:00-17:00 ADA106 Kim Bennet
ARC101 Basic Design Studio 1 MONDAY 09:00-17:00, , FRIDAY 15:00-17:00 ADA001 Kim Bennet
ARC351 Urban Design   1 MONDAY 14:00-17:00 ADA202 Hassina Nafa
ARCH357 Urban Design & Planning 1
ARC301 Architectural Design Studio III 1 THURSDAY 09:00-17:00, , FRIDAY 15:00-17:00 ADA105 Hassina Nafa
ARCH361 Architectural Design Studio III 1
ARCH361 Architectural Design Studio III 2 TUESDAY 09:00-17:00, , FRIDAY 15:00-17:00 ADA105 Hassina Nafa
ARCH421 Restoration 1 WEDNESDAY 14:00-17:00 ADA103 Hassina Nafa
IDES421 Restoration
ARC372 Principles of Restoration and Conservation
INT372 Principles of Restoration and Conservation
ART213 Foundamentals of Painting 1 TUESDAY 14:00 - 17:00 ADA214 Sibel Kemal Uzun
GRA213 Foundamentals of Painting
GRAD263 Advanced Drawing & Painting
IDES111 Freehand Drawing 1 THURSDAY 09:00 - 12:00 ADA215 Sibel Kemal Uzun
ART105 2D Design
GRA111 Freehand Drawing
GRAD353 Principles of Advertising 1 WEDNESDAY 09:00 - 12:00 ADA214 Sibel Kemal Uzun
GRA333 Advertising Design & Art
GRAD459 Marketing 1 WEDNESDAY 14:00-16:00 ADA214 Sibel Kemal Uzun
ART267 Basic Illustration 1 TUESDAY 09:00-12:00 ADA214 Sibel Kemal Uzun
GRA267 Basic Illustration
GRAD267 Basic Illustration
ART317 Art&Identity 1 FRIDAY 09:00-11:00 ADA214 Sibel Kemal Uzun
GRA443 Analysis of Art & Design
GRAD241 History of Art II
GRAD453 Philosophy of Art
ART150 Basic Photography 1 WEDNESDAY 09:00-12:00 ADA104 Sinem Ertaner
GRA150 Basic Photography
GRAD150 Basic Photography
ART250 PHOTOGRAPHY
ART450 PHOTOGRAPHY
ART323 Printmaking II 1 FRIDAY 09:00 - 12:00 ADA108 Sinem Ertaner
INT101 Basic Design Studio 1 TUESDAY 09:00-17:00, , FRIDAY 15:00-17:00 ADA001 Sinem Ertaner
ARC101 Basic Design Studio 2 MONDAY 09:00-17:00, , FRIDAY 15:00-17:00 ADA001 Sinem Ertaner
ARCH181 Besic Design I 1
INT201 Interior Design Studio I 1 MONDAY 09:00-17:00, FRIDAY 15:00-17:00 ADA216 Gülten Göze
IDES261 Interior Design Studio I
IDES262 Interior Design Studio II
INT202 Interior Design Studio II
ARC111 Architectural Drawing I 1 TUESDAY 09:00-12:00 ADA104 Gülten Göze
ARC111 Architectural Drawing I 2 THURSDAY 09:00-12:00 ADA001 Gülten Göze
ARC111 Architectural Drawing I 3 WEDNESDAY 09:00-12:00 ADA001 Gülten Göze
INT111 Architectural Drawing I 1
ARCH155 Graphic Communication 1 WEDNESDAY 14:00-17:00 ADA001 Gülten Göze
INT111 Architectural Drawing I 1
INT221 Interior Detailing 1 Friday 09:00-13:00 ADA001 Gülten Göze
INT112 Architectural Drawing II 1 FRIDAY 09:00-13:00 ADA001 Gülten Göze
ARC112 Architectural Drawing II 1
ARC201 Architectural Design Studio I 2 MONDAY 09:00-17:00, , FRIDAY 15:00-17:00 ADA103 Aslıhan Aldış
ARCH261 Architectural Design Studio I
ARC121 Building Technology I: Materials & Methods 1 TUESDAY 14:00-17:00 ADA103 Aslıhan Aldış
ARC121 Building Technology I: Materials & Methods 2 THURSDAY 09:00-12:00 ADA103 Aslıhan Aldış
INT121 Building Technology I: Materials & Methods 1 WEDNESDAY 09:00-12:00 ADA105 Aslıhan Aldış
ARCH172 Construction & Materials I 
IDES272 Construction & Materials I 
ARCH371 Landscape Design 1 WEDNESDAY 14:00-17:00 ADA102 Aslıhan Aldış
IDES373 Construction & Materials II 1 TUESDAY 09:00-12:00 ADA103 Aslıhan Aldış
ARCH273 Construction & Materials II
ARC102 Introduction to Architectural Design Studio 2 MONDAY 09:00-17:00, , FRIDAY 15:00-17:00 ADA102 Didem Özbilenler
ARCH182 Basic Design II 1 TUESDAY 09:00-17:00, , FRIDAY 15:00-17:00 ADA202 Didem Özbilenler
INT102 Introduction to Interior Design Studio 1
INT301 Interior Design Studio III 1 THURSDAY 09:00-17:00, , FRIDAY 15:00-17:00 ADA102 Didem Özbilenler
IDES361 Interior Design Studio III
IDES362 Interior Design Studio IV
ARC102 Introduction to Architectural Design Studio 1 WEDNESDAY 09:00-17:00, , FRIDAY 15:00-17:00 ADA106 Buğu Şah
IDES461 Interior Design Studio V 1 THURSDAY 09:00-17:00 ADA106 Buğu Şah
IDES321 Project Analysis 1 FRIDAY 12:00-14:00 ADA202 Buğu Şah
IDES401 Problem Design 1 MONDAY 09:00-12:00 ADA202 Buğu Şah
IDES203 Principles of Interior Design 1 FRIDAY 09:00-12:00 ADA104 Buğu Şah
INT131 Principles of Interior Design
ARC201 Architectural Design Studio I 2 MONDAY 09:00-17:00, , FRIDAY 15:00-17:00 ADA106 Erdaş Kuruç
ARCH362 Architectural Design Studio IV 2 TUESDAY 09:00-17:00, ,FRIDAY 15:00-17:00 ADA106 Erdaş Kuruç
GRA101 Basic Design Studio 1 MONDAY 09:00 - 17:00, , FRIDAY 15:00-17:00 ADA215-ML101 Naz Atun
GRA102 Introduction to Graphic Design Studio
GRA201 Graphic Design Studio I
GRA261 Graphic Design Studio I
ARC131  Mathematics for Architects 1 WEDNESDAY 14:00-17:00 ADA101 Necip Suat Canarslan
ARC131  Mathematics for Architects 2 FRIDAY 09:00-12:00 ADA101 Necip Suat Canarslan
ARCH131 College Algebra
ARCH231 Statics 1 WEDNESDAY 09:00-11:00 ADA101 Necip Suat Canarslan
ARCH311 Structural Systems I 1 FRIDAY 09:00-12:00 ADA106 Beste Çubukçuoğlu
ARC221 Building Technology III: Structural Systems 1 THURSDAY 14:00-17:00  ADA103 Beste Çubukçuoğlu
ARC302 Architectural Design Studio IV 1 THURSDAY 09:00-17:00, FRIDAY 15:00-17:00 ADA104 Fodei Conteh
ARCH362 Architectural Design Studio IV 1
ARCH281 History of Architecture I 1 WEDNESDAY 12:00-15:00 ADA104 Fodei Conteh
ARCH221 Computer Aided Design I 1 FRIDAY 09:00-12:00 ML101 Fodei Conteh
ARCH465 Special Topics in Architecture 1 WEDNESDAY 09:00-12:00 ADA202 Fodei Conteh
ARC211 Digital Design & Presentation I 1 TUESDAY 09:00-12:00 ML101 Fodei Conteh
ARC211 Digital Design & Presentation I 2
INT211 Digital Design & Presentation I 1
ARCH462 Architectural Design Studio VI 2 THURSDAY  09:00-17:00, FRIDAY 15:00-17:00 ADA216 Ziya Buluç
ARCH361 Architectural Design Studio III 3 TUESDAY 09:00-17:00, , FRIDAY 15:00-17:00 ADA105 Ziya Buluç
ARCH262 Architectural Design Studio II 2 MONDAY 09:00-17:00, , FRIDAY 15:00-17:00 ADA104 Ziya Buluç