SEMİNERLER
SERGİLER

SEMİNERLER

Girne American Universitesi Mimarlık Fakültesi
Geleneksel Seminerleri

SERGİLER

Girne American Universitesi Mimarlık Fakültesi
Geleneksel Sergiler

Kapat
Giriş Yap
GAU Network etki alanından hesabınızda oturum açın.
Kaydınız yok mu? Şimdi Kaydolun !
Giriş Yap :  
Kullanıcı Adı : Kullanıcı adımı unuttum
Şifre : Şifremi Unuttum
Üye değil misiniz? Şimdi kaydolun!
Kullancı Adı : GAU Web Mail  
Adım Soyadım :
E-Mail Adresim :
Kayıt Ol : GAU Web Mail  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğenci Mail  
Öğrenci Numaranız :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kullanıcı Adı : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Şifre : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kullanıcı Adı : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kayıt Ol : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :

Güz Dönemi Vize Tarihleri

Tarih: 08/12/2014
FACULTY OF ARCHITECTURE, DESIGN & FINE ARTS, FALL 2013-2014 MIDTERM EXAM TIMETABLE
Course Code Course Title Number of Sections Type of Exam Time Room Lecturers Invigilators / Jury Members
Monday 25th of November
ARC111 Architectural Drawing I 1 Exam 09:00-10:30 ADA102 Gülten Göze Cenan Kızılay
ARC111 Architectural Drawing I 2 Exam 09:00-10:30 ADA103 Gülten Göze Konce Alevşimşek
ARC111 Architectural Drawing I 3 Exam 09:00-10:30 ADA104 Gülten Göze Silas Lamai
INT111 Architectural Drawing I 1,2 Exam 09:00-10:30 ADA001 Gülten Göze Hoda Yazdian
ARCH155 Graphic Communication 1 Exam 09:00-10:30 ADA104 Gülten Göze  
INT221 Interior Detailing 1 Submission 09:30-10:00 ADA106 Gülten Göze  
INT112 Architectural Drawing II 1 Exam 09:30-11:00 ADA106 Gülten Göze  
ARC112 Architectural Drawing II 1 Exam 09:30-11:00 ADA106 Gülten Göze  
IDES373 Construction & Materials II 1 Exam 11:00-12:30 ADA105 Aslıhan Aldış Konce Alevşimşek
ARCH273 Construction & Materials II 1 Exam 11:00-12:30 ADA106 Aslıhan Aldış Cenan Kızılay
ARCH371 Landscape Design 1 Submission & Jury 14:00-17:00 ADA106 Aslıhan Aldış Silas Lamai
ARCH465 Special Topics in Architecture 1 Exam 15:00-16:00 ADA104 Fodei Conteh Hoda Yazdian
ART267 Basic Illustration 1 Submission   14:00-15:00 ADA214 Sibel Kemal Uzun  
GRA267 Basic Illustration 1 Submission   14:00-15:00 ADA214 Sibel Kemal Uzun  
GRAD267 Basic Illustration 1 Submission   14:00-15:00 ADA214 Sibel Kemal Uzun  
ART213 Foundamentals of Painting 1 Submission   14:00-15:00 ADA214 Sibel Kemal Uzun  
GRA213 Foundamentals of Painting 1 Submission   14:00-15:00 ADA214 Sibel Kemal Uzun  
GRAD263 Advanced Drawing & Painting 1 Submission   14:00-15:00 ADA214 Sibel Kemal Uzun  
IDES401 Problem Design 1 Exam 16:00-17:30 ADA102, ADA103 Buğu Şah Konce Alevşimşek, Cenan Kızılay
ARC361 Human Factors in Design 1 Exam & Submission 14:00-15:00 ADA001 Senem Zeybekoğlu Sadri Cenan Kızılay
INT361 Human Factors in Design     14:00-15:00 ADA001 Senem Zeybekoğlu Sadri  
ARCH431 Project Management 1 Submission 15:00-17:00 ADA215 Shahin Keynoush  
INT481 Project Management 1 Submission 15:00-17:00 ADA215 Shahin Keynoush  
ARCH381 History of Architecture III 1 Submission 15:00-17:00 ADA215 Shahin Keynoush  
ARCH381 History of Architecture III 2 Submission 15:00-17:00 ADA215 Shahin Keynoush  
ARC241 Contemporary Architecture 1 Submission 15:00-17:00 ADA215 Shahin Keynoush  
ART150 Basic Photography 1 Submission 15:00-17:00 ADA205 Sinem Ertaner  
GRA150 Basic Photography 1 Submission 15:00-17:00 ADA205 Sinem Ertaner  
GRAD150 Basic Photography 1 Submission 15:00-17:00 ADA205 Sinem Ertaner  
ART250 PHOTOGRAPHY 1 Submission 15:00-17:00 ADA205 Sinem Ertaner  
ART450 PHOTOGRAPHY 1 Submission 15:00-17:00 ADA205 Sinem Ertaner  
ART323 Printmaking II 1 Submission 15:00-17:00 ADA205 Sinem Ertaner  
NH001 National History I   Exam 17:00-17:45      
NH002 National History II   Exam 18:00-18:45      
Tuesday 26th of November
ARCH255 Environmental Science I 1 Exam & Submission 09:30-10:30 ADA105, ADA106 Senem Zeybekoğlu Sadri Konce Alevşimşek, Hoda Yazdian
IDES203 Principles of Interior Design 1 Exam   10:30-11:30 ADA101 Buğu Şah Silas Lamai
INT131 Principles of Interior Design 1 Exam 10:30-11:30 ADA102, ADA103   Konce Alevşimşek, Hoda Yazdian
ARC121 Building Technology I: Materials & Methods 1 Exam 11:30-13:00 ADA101 Aslıhan Aldış Cenan Kızılay
ARC121 Building Technology I: Materials & Methods 2 Exam 11:30-13:00 ADA102 , ADA103 Aslıhan Aldış Konce Alevşimşek, Hoda Yazdian
INT121 Building Technology I: Materials & Methods 1 Exam 11:30-13:00 ADA106 Aslıhan Aldış Silas Lamai
ARCH172 Construction & Materials I  1 Exam 11:30-13:00 ADA104 Aslıhan Aldış Ziya Buluç
IDES272 Construction & Materials I  1 Exam 11:30-13:00 ADA105  Aslıhan Aldış Gülten Göze
IDES321 Project Analysis 1 Exam 14:00-15:30 ADA202 Buğu Şah Silas Lamai
ARCH281 History of Architecture I 1 Exam 15:30-16:30 ADA001 Fodei Conteh Cenan Kızılay
ARC351 Urban Design   1 Jury 14:00-17:00 ADA216 Hassina Nafa Silas Lamai
ARCH357 Urban Design & Planning 1 Jury 14:00-17:00 ADA216 Hassina Nafa  
IDES111 Freehand Drawing 1 Exam 14:00-17:00 ADA215, ADA216 Sibel Kemal Uzun Sinem Ertaner
ART105 2D Design 1 Exam 14:00-17:00 ADA215, ADA216 Sibel Kemal Uzun  
GRA111 Freehand Drawing 1 Exam 14:00-17:00 ADA215, ADA216 Sibel Kemal Uzun  
GRAD353 Principles of Advertising 1 Exam & Submission 10:00-12:00 ADA214 Sibel Kemal Uzun  
GRA333 Advertising Design & Art 1 Exam & Submission 10:00-12:00 ADA214 Sibel Kemal Uzun  
GRAD459 Marketing 1 Exam & Submission 10:00-12:00 ADA214 Sibel Kemal Uzun  
TURK001 Turkish I   Exam 17:00-17:45      
TURK002 Turkish II   Exam 18:00-18:45      
Wednesday 27th of November
ARC211 Digital Design & Presentation I 1 Exam 13:00:14:30 ML101 Fodei Conteh Konce Alevşimşek
ARC211 Digital Design & Presentation I 2 Exam 13:00:14:30 ML101 Fodei Conteh  
INT211 Digital Design & Presentation I 1 Exam 13:00:14:30 ML101 Fodei Conteh  
ARCH221 Computer Aided Design I 1 Exam 15:00-16:30 ML101 Fodei Conteh Konce Alevşimşek
IDES466 Professional Practice 1 Submission 11:00-12:30 ADA206 Hossein Sadri  
ARC403 Graduation Research & Preperation 1 Submission 11:00-12:30 ADA206 Hossein Sadri  
INT403 Graduation Research & Preperation 1 Submission 11:00-12:30 ADA206 Hossein Sadri  
ARC567 Spatial Semiotics 1 Submission 11:00-12:30 ADA206 Hossein Sadri  
ARC667 Spatial Semiotics 1 Submission 11:00-12:30 ADA206 Hossein Sadri  
ARC381 Professional Ethics 1 Exam 11:30-12:30 ADA216 Hossein Sadri Cenan Kızılay
INT381 Professional Ethics 1 Exam 11:30-12:30 ADA216 Hossein Sadri  
ARCH472 Aesthetics & Ethcs in Architecture 1 Exam 11:30-12:30 ADA215 Hossein Sadri  
ARCH421 Restoration 1 Exam 14:00-17:00 ADA001 Hassina Nafa  
IDES421 Restoration 1 Exam 14:00-17:00 ADA001 Hassina Nafa Hoda Yazdian
ARC372 Principles of Restoration and Conservation 1 Exam 14:00-17:00 ADA001 Hassina Nafa  
INT372 Principles of Restoration and Conservation 1 Exam 14:00-17:00 ADA001 Hassina Nafa  
ARC131  Mathematics for Architects 1 Exam 09:00-11:00 ADA101 Necip Suat Canarslan Cenan Kızılay
ARC131  Mathematics for Architects 2 Exam 09:00-11:00 ADA102 Necip Suat Canarslan Hoda Yazdian
ARCH131 College Algebra   Exam 09:00-11:00 ADA102 Necip Suat Canarslan  
ARCH231 Statics 1 Exam 09:00-11:00 ADA103 Necip Suat Canarslan Silas Malai
ART317 Art&Identity 1 Exam 14:30-16:30 ADA214 Sibel Kemal Uzun  
GRA443 Analysis of Art & Design 1 Exam 14:30-16:30 ADA214 Sibel Kemal Uzun  
GRAD241 History of Art II 1 Exam 14:30-16:30 ADA214 Sibel Kemal Uzun  
GRAD453 Philosophy of Art 1 Exam 14:30-16:30 ADA214 Sibel Kemal Uzun  
TFL101 Turkish as Foreign Language I   Exam  17:00-17:45      
FRE101 French I   Exam 14:00-15:30 A Block    
Thursday 28th of November
GERM101 German I   Exam 17:00-18:00 TP101, TP102, TP103    
GERM102 German II   Exam 17:00-18:00 TP101, TP102, TP103    
ARCH462 Architectural Design Studio VI 1, 2 Sketch Exam 09:00-11:00 ADA216 Hossein Sadri, Ziya Buluç Hoda Yazdian
ARC401 Architectural Design Studio V 1 Sketch Exam 09:00-11:00 ADA202 Shahin Keynoush Cenan Kızılay
ARCH461 Architectural Design Studio V 1 Sketch Exam 09:00-11:00 ADA202 Shahin Keynoush  
IDES461 Interior Design Studio V 1 Sketch Exam 09:00-11:00 ADA215 Buğu Şah Konce Alevşimşek
IDES462 Interior Design Studio VI 1 Sketch Exam 09:00-11:00 ADA106 Kim Bennet  
ARCH361 Architectural Design Studio III 3 Sketch Exam 09:00-11:00 ADA105 Ziya Buluç  
ARC301 Architectural Design Studio III 1 Sketch Exam 09:00-11:00 ADA106 Hassina Nafa  
ARCH361 Architectural Design Studio III 1 Sketch Exam 09:00-11:00 ADA106 Hassina Nafa Silas Malai
ARCH361 Architectural Design Studio III 2 Sketch Exam 09:00-11:00 ADA104 Hassina Nafa  
ARC202 Architectural Design Studio II 1 Sketch Exam 09:00-11:00 ADA103 Senem Zeybekoğlu Sadri, Ziya Buluç  
ARCH262 Architectural Design Studio II 1, 2 Sketch Exam 09:00-11:00 ADA103 Senem Zeybekoğlu Sadri, Ziya Buluç  
INT301 Interior Design Studio III 1 Sketch Exam 09:00-11:00 ADA102 Didem Özbilenler  
IDES361 Interior Design Studio III 1 Sketch Exam 09:00-11:00 ADA102 Didem Özbilenler  
IDES362 Interior Design Studio IV 1 Sketch Exam 09:00-11:00 ADA102 Didem Özbilenler  
ARC302 Architectural Design Studio IV 1 Sketch Exam 09:00-11:00 ADA001 Fodei Conteh  
ARCH362 Architectural Design Studio IV 1, 2 Sketch Exam 09:00-11:00 ADA001 Fodei Conteh, Erdaş Kuruç  
ART101 Basic Drawing Studio 1 Sketch Exam 09:00-11:00 ADA201 Mehmet Adil  
ART102 Basic Drawing II 1 Sketch Exam 09:00-11:00 ADA201 Mehmet Adil  
ART201 ART Studio I 1 Sketch Exam 09:00-11:00 ADA201 Mehmet Adil  
ART202 ART Studio II 1 Sketch Exam 09:00-11:00 ADA201 Mehmet Adil  
ART301 ART Studio III 1 Sketch Exam 09:00-11:00 ADA201 Mehmet Adil  
ART302 ART Studio IV 1 Sketch Exam 09:00-11:00 ADA201 Mehmet Adil  
ART401 ART Studio V 1 Sketch Exam 09:00-11:00 ADA201 Mehmet Adil  
ART461 ART Studio V 1 Sketch Exam 09:00-11:00 ADA201 Mehmet Adil  
GRA202 Graphic Design Studio II 1 Sketch Exam 11:00-13:00 ADA215 Begüm Gücük  
GRAD262 Graphic Design Studio II 1 Sketch Exam 11:00-13:00 ADA215 Begüm Gücük  
GRAD361 Graphic Design Studio III 1 Sketch Exam 11:00-13:00 ADA215 Begüm Gücük  
GRAD362 Graphic Design Studio IV 1 Sketch Exam 11:00-13:00 ADA215 Begüm Gücük  
GRAD461 Graphic Design V 1 Sketch Exam 11:00-13:00 ADA215 Begüm Gücük  
GRAD462 Graphic Design Studio VI 1 Sketch Exam 11:00-13:00 ADA215 Begüm Gücük  
GRA301 Graphic Design Studio III 1 Sketch Exam 11:00-13:00 ADA215 Begüm Gücük  
GRA302 Graphic Design Studio IV 1 Sketch Exam 11:00-13:00 ADA215 Begüm Gücük  
GRA101 Basic Design Studio 1 Sketch Exam 11:00-13:00 ADA214 Naz Atun  
GRA102 Introduction to Graphic Design Studio 1 Sketch Exam 11:00-13:00 ADA214 Naz Atun  
GRA201 Graphic Design Studio I 1 Sketch Exam 11:00-13:00 ADA214 Naz Atun  
GRA261 Graphic Design Studio I 1 Sketch Exam 11:00-13:00 ADA214 Naz Atun  
ARC101 Basic Design Studio 1 Sketch Exam 11:00-13:00 ADA001 Kim Bennet  
INT101 Basic Design Studio 2 Sketch Exam 11:00-13:00 ADA102 Mehmet Adil  
ARC101 Basic Design Studio 3 Sketch Exam 11:00-13:00 ADA102 Mehmet Adil  
INT101 Basic Design Studio 1 Sketch Exam 11:00-13:00 ADA001 Sinem Ertaner  
ARC101 Basic Design Studio 2 Sketch Exam 11:00-13:00 ADA104 Sinem Ertaner  
ARCH181 Besic Design I 1 Sketch Exam 11:00-13:00 ADA104 Sinem Ertaner  
INT201 Interior Design Studio I 1 Sketch Exam 11:00-13:00 ADA103 Gülten Göze  
IDES261 Interior Design Studio I 1 Sketch Exam 11:00-13:00 ADA103 Gülten Göze  
IDES262 Interior Design Studio II 1 Sketch Exam 11:00-13:00 ADA103 Gülten Göze  
INT202 Interior Design Studio II 1 Sketch Exam 11:00-13:00 ADA103 Gülten Göze  
ARC201 Architectural Design Studio I 1,2 Sketch Exam 11:00-13:00 ADA105 Aslıhan Aldış, Erdaş Kuruç Silas Malai
ARCH261 Architectural Design Studio I 1 Sketch Exam 11:00-13:00 ADA106 Aslıhan Aldış, Erdaş Kuruç  
ARC102 Introduction to Architectural Design Studio 2 Sketch Exam 11:00-13:00 ADA202 Didem Özbilenler  
ARCH182 Basic Design II 1 Sketch Exam 11:00-13:00 ADA202 Didem Özbilenler  
INT102 Introduction to Interior Design Studio 1 Sketch Exam 11:00-13:00 ADA202 Didem Özbilenler  
ARC102 Introduction to Architectural Design Studio 1 Sketch Exam 11:00-13:00 ADA206 Buğu Şah  
ARCH311 Structural Systems I 1 Exam 15:30-17:00 ADA103, ADA104 Beste Çubukçuoğlu Cenan Kızılay, Silas Lamai
ARC221 Building Technology III: Structural Systems 1 Exam 15:30-17:00 ADA101, ADA102 Beste Çubukçuoğlu Hoda Yazdian, Konce Alevşimşek
IDES331 People & Environment 1 Submission 14:00-16:00 ADA211 Kim Bennet  
INT241 Contemporary Interior Design 1 Submission 14:00-16:00 ADA211 Kim Bennet  
ARC543 Master PhD Course in Interior Design 1 Submission 14:00-16:00 ADA212 Mehmet Adil  
ART419 Contemporary World Art I 1 Submission 14:00-16:00 ADA212 Mehmet Adil  
ARCH236 Strength of Materials 1 Exam 15:30-16:30 ADA215   Silas Malai
ARC141 History of Art & Culture 1 Submission 13:00-17:00 ADA210 Lutz Presser  
ARC141 History of Art & Culture 2 Submission 13:00-17:00 ADA210 Lutz Presser  
INT141 History of Art & Culture 1 Submission 13:00-17:00 ADA210 Lutz Presser  
ART113 Art Appreciation 1 Submission 13:00-17:00 ADA210 Lutz Presser  
GRA113 Art Appreciation 1 Submission 13:00-17:00 ADA210 Lutz Presser  
GRAD143 History of Art & Culture 1 Submission 13:00-17:00 ADA210 Lutz Presser  
ART315  Scuplture I 1 Submission 13:00-17:00 ADA210 Lutz Presser  
GRA121 Lettering & Typography I 1 Submission 13:00-17:00 ADA212 Begüm Gücük  
GRAD201 Lettering & Typography I 1 Submission 13:00-17:00 ADA212 Begüm Gücük  
GRA221 Computer Graphic Design I 1 Submission 13:00-17:00 ADA212 Begüm Gücük  
GRA427 Web Design 1 Submission 13:00-17:00 ADA212 Begüm Gücük  
GRAD221 Computer Graphic Design I 1 Submission 13:00-17:00 ADA212 Begüm Gücük  
GRA323 Motion Graphics 1 Submission 13:00-17:00 ADA212 Begüm Gücük  
GRAD363 Advanced Illustration 1 Submission 13:00-17:00 ADA212 Begüm Gücük  
GRAD351 Layout & Publication 1 Submission 13:00-17:00 ADA212 Begüm Gücük  
GRA223 Vector Design 1 Submission 13:00-17:00 ADA212 Begüm Gücük