SEMİNERLER
SERGİLER

SEMİNERLER

Girne American Universitesi Mimarlık Fakültesi
Geleneksel Seminerleri

SERGİLER

Girne American Universitesi Mimarlık Fakültesi
Geleneksel Sergiler

Kapat
Giriş Yap
GAU Network etki alanından hesabınızda oturum açın.
Kaydınız yok mu? Şimdi Kaydolun !
Giriş Yap :  
Kullanıcı Adı : Kullanıcı adımı unuttum
Şifre : Şifremi Unuttum
Üye değil misiniz? Şimdi kaydolun!
Kullancı Adı : GAU Web Mail  
Adım Soyadım :
E-Mail Adresim :
Kayıt Ol : GAU Web Mail  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğenci Mail  
Öğrenci Numaranız :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kullanıcı Adı : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Şifre : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kullanıcı Adı : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kayıt Ol : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :

GÜZ 2013-2014 Jüriler Programı

Tarih: 08/12/2014
FALL 2013-2014 Design Studio Juries Schedule
COURSE NAME NAME OF LECTURER 1st Jury 2nd Jury Final Jury ATTENDING JURY MEMBERS FOR FINAL JURIES
IDES261/INT201 - IDES262/INT202 GÜLTEN GÖZE MONDAY 04 November 2013, 09:00-17:00 MONDAY, 09 December 2013, 09:00-17:00 MONDAY, 06 January 2013, 09:00-17:00 GG, DÖ, HN, BŞ 
ARC102 (2) DİDEM ÖZBİLENLER MONDAY, 04 November 2013, 09:00-17:00 MONDAY, 09 December 2013, 09:00-17:00 WEDNESDAY, 08 January 2013, 09:00-17:00 DÖ, BŞ, SZS, KB
ARCH261/ARC201 ASLIHAN ALDIŞ MONDAY, 04 November 2013, 09:00-17:00 MONDAY, 09 December  2013, 09:00-17:00 MONDAY, 06 January  2013, 09:00-17:00 AA, SZS, ZB, EK
ARCH262/ARC202  SENEM Z. SADRİ, ZİYA BULUÇ MONDAY, 04 November 2013, 09:00-17:00 MONDAY, 09 December 2013, 09:00-17:00 MONDAY, 06 January 2013, 09:00-17:00
IDES361/INT301 - IDES362 DİDEM ÖZBİLENLER THURSDAY, 07 November 2013, 09:00-17:00 THURSDAY, 12 December  2013, 09:00-17:00 THURSDAY, 09 January  2013, 09:00-17:00 DÖ, BŞ, KB, SZS
IDES461 BUĞU ŞAH THURSDAY, 07 November 2013, 09:00-17:00 THURSDAY, 12 December 2013, 09:00-17:00 THURSDAY, 09 January 2013, 09:00-17:00
IDES462 KIM BENNET THURSDAY, 07 November 2013, 09:00-17:00 THURSDAY, 12 December 2013, 09:00-17:00 Friday, 10 January 2013, 09:00-17:00 DÖ, BŞ, KB, SZS, GG
ARC102 (1) BUĞU ŞAH WEDNESDAY, 06 November 2013, 09:00-17:00 WEDNESDAY, 11 December 2013, 09:00-17:00 WEDNESDAY, 08 January  2013, 09:00-17:00 BŞ, DÖ, KB, SZS
ARCH182/INT102 DİDEM ÖZBİLENLER TUESDAY, 05 November 2013, 09:00-17:00 TUESDAY, 10 December 2013, 09:00-17:00 WEDNESDAY, 08 January  2013, 09:00-17:00 DÖ, BŞ, SZS, KB
ARCH461/ARC401 SHAHIN KEYNOUSH THURSDAY, 07 November 2013, 09:00-17:00 THURSDAY, 12 December  2013, 09:00-17:00 THURSDAY, 09 January 2013, 09:00-17:00 ZB,HS,SK
ARCH462/ARC402 HOSSEIN SADRI, ZİYA BULUÇ THURSDAY, 07 November 2013, 09:00-17:00 THURSDAY, 12 December  2013, 09:00-17:00 Friday 27 December, 03 January and 10 January  2013, 09:00-17:00 ZB, HS, SK, HN, AA, FC, External Examiner
ARCH361/ARC301 Ziya Buluç, Hassina Nafa TUESDAY, 05 November 2013, 09:00-17:00 TUESDAY,  10 December  2013, 09:00-17:00 WEDNESDAY,  08 January  2013, 09:00-17:00 ZB,HN,HS, 
ARCH362/ARC302 Fodei Conteh,Erdaş Kuruç,  TUESDAY, 05 November 2013, 11:00-17:00 TUESDAY,  10 December 2013, 11:00-17:00 TUESDAY,  07 January 2013, 11:00-17:00 FC,EK,SK
ARC102 Didem Özbilenler, Buğu Şah MONDAY,05 November 2013,  09:00-17:00 MONDAY, 09 December  2013,  09:00-17:00 MONDAY, 06 January 2013,  09:00-17:00 DO, BS, FC
GRA202/GRAD262/GRAD361/ GRAD362/GRAD461/GRAD462 BEGÜM GÜCÜK MONDAY 04 November 2013, 09:00-17:00 MONDAY, 09 December 2013, 09:00-17:00 MONDAY, 06 January 2013, 09:00-17:00 SKU, NA, BG, LP
GRA 101/GRA102/GRA201 Naz Atun MONDAY, 04 November 2013, 09:00-17:00 MONDAY, 09 December 2013, 09:00-17:00 MONDAY, 06 January 2013, 09:00-17:00
ART Studio Mehmet Adil   THURSDAY, 12 December  2013, 09:00-17:00 THURSDAY, 09 January 2013, 09:00-17:00 Mehmet Adil, Sinem Ertaner, Sibel Kemal Uzun