SEMİNERLER
SERGİLER

SEMİNERLER

Girne American Universitesi Mimarlık Fakültesi
Geleneksel Seminerleri

SERGİLER

Girne American Universitesi Mimarlık Fakültesi
Geleneksel Sergiler

Kapat
Giriş Yap
GAU Network etki alanından hesabınızda oturum açın.
Kaydınız yok mu? Şimdi Kaydolun !
Giriş Yap :  
Kullanıcı Adı : Kullanıcı adımı unuttum
Şifre : Şifremi Unuttum
Üye değil misiniz? Şimdi kaydolun!
Kullancı Adı : GAU Web Mail  
Adım Soyadım :
E-Mail Adresim :
Kayıt Ol : GAU Web Mail  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğenci Mail  
Öğrenci Numaranız :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kullanıcı Adı : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Şifre : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kullanıcı Adı : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kayıt Ol : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :

Seçmeli Dersler Listesi - Mimarlık, Tasarım ve Güzel Sanatlar Fakültesi

Tarih: 05/02/2014

Bu tablo 17 Şubat 2014 saat 12:00`de güncellenmiştir.

 

COURSE CODE

COURSE NAME

LECTURER

DATE/TIME/ROOM

Elective / Technical Elective

WHICH DEPTS. CAN TAKE THE COURSE AS ELECTIVE

DANS114

Introduction to Dance

Yuliya Mevsin Hermaniuk

Thursday 11:00-13:00

Elective

ARCH, ARC, IDES, INT, GRAD, GRA, ART

GERM101

German I

 

Thursday 14:00-17:00

Elective

ARCH, ARC, IDES, INT, GRAD, GRA, ART

GERM102

German II ( GERM101 is pre-requisite)

 

Tuesday 14:00-17:00

Elective

ARCH, ARC, IDES, INT, GRAD, GRA, ART

ARC361

Human Factors in Design

Senem Zeybekoğlu Sadri

Friday 09:00-12:00

Elective and/or Technical Elective

ARCH, IDES,

ART234

Model Making I

Sinem Ertaner

Friday 09:00-12:00

Elective and/or Technical Elective

ARCH, ARC, IDES, INT, GRAD, GRA

ART224

Print Making I

Sinem Ertaner

Tuesday 09:00-12:00

Elective and/or Technical Elective

ARCH, ARC, IDES, INT, GRAD, GRA

IDES322

History of Furniture

Buğu Şah

Tuesday 14:00-17:00

Elective and/or Technical Elective

ARCH, ARC, GRAD, GRA, ART

IDES466

Professional Practice

Kim Bennett

Thursday 14:00-17:00

Elective and/or Technical Elective

ARCH

ARC412

Portfolio & Presentation

Martin Harutyunyan

Friday 09:00-12:00

Elective and/or Technical Elective

ARCH

ART338

Mythology & Iconography

Lutz Presser

Thursday 14:00-17:00

Elective and/or Technical Elective

ARCH, ARC, IDES, INT, GRAD, GRA

ARC403

Grad. Res. & Prep.

Hassina Nafa

Friday 09:00-12:00

Elective and/or Technical Elective

ARCH, IDES, GRAD, GRA, ART

GRAD340

Semiotics

Sibel Kemal Uzun

Friday 09:00-12:00

Elective

ARCH, ARC, IDES, INT, ART

SOC104

Introduction to Sociology

Hakan Ramadan

Sc.1: Wed.,12:00-15:00, A1.3

Sc.2: Thur., 12:00-15:00, A1.8

Elective

ARCH, ARC, IDES, INT, GRAD, GRA, ART

EGL102

Development of Writing Skills

Ayşe Şat

Sc.5: Mon., 09:00-12:00, A1.8

Sc.6: Wed., 15:00-18:00, A1.8

Elective

ARCH, ARC, IDES, INT, GRAD, GRA, ART

PSY341

Environmental Psychology

Gabriel Nweke Elochukwu

Wednesday 09.00-12.00

Elective

ARCH, ARC, IDES, INT, GRAD, GRA, ART

FRE102

French Language

 

Wednesday 12:00-15:00

Elective

ARCH, ARC, IDES, INT, GRAD, GRA, ART