SEMİNERLER
SERGİLER

SEMİNERLER

Girne American Universitesi Mimarlık Fakültesi
Geleneksel Seminerleri

SERGİLER

Girne American Universitesi Mimarlık Fakültesi
Geleneksel Sergiler

Kapat
Giriş Yap
GAU Network etki alanından hesabınızda oturum açın.
Kaydınız yok mu? Şimdi Kaydolun !
Giriş Yap :  
Kullanıcı Adı : Kullanıcı adımı unuttum
Şifre : Şifremi Unuttum
Üye değil misiniz? Şimdi kaydolun!
Kullancı Adı : GAU Web Mail  
Adım Soyadım :
E-Mail Adresim :
Kayıt Ol : GAU Web Mail  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğenci Mail  
Öğrenci Numaranız :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kullanıcı Adı : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Şifre : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kullanıcı Adı : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kayıt Ol : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :

2013-2014 Yaz Dönemi Ders Programı

Tarih: 04/06/2014

 

FACULTY OF ARCHITECTURE, DESIGN & FINE ARTS                                                          2013-2014 SUMMER SEMESTER COURSES
Course Code Course Title Lecturer Sec. Room Time
ARC101 Basic Design Studio Kim Bennett 1 ADA001 Monday 09:00-17:00, Thursday 09:00-17:00
ARC102 Introduction to Architectural Design Studio Gülten Göze 1 ADA102 Monday 09:00-17:00, Thursday 09:00-17:00
ARC111 Architectural Drawing I Gülten Göze 1 ADA001 Wednesday 09:00-12:00, Wednesday 14:00-17:00
ARC112 Architectural Drawing II Kim Bennett 1 ADA102 Wednesday 09:00-12:00, Wednesday 14:00-17:00
ARC201 Architectural Design Studio I Aslıhan Aldış 1 ADA104 Monday 09:00-17:00, Thursday 09:00-17:00
ARC202 Architectural Design Studio II Ziya Buluç 1 ADA105 Monday 09:00-17:00, Thursday 09:00-17:00
ARC211 Digital Design & presentation I Fodei Conteh 1 ML101 Wednesday 09:00-12:00, Wednesday 14:00-17:00
ARC241 Contemporary Architecture Shahin Keynoush 1 ADA102 Tuesday 09:00-12:00, Friday 14:00-17:00
ARC301 Architectural Design Studio III Hassina Nafa 1 ADA106 Monday 09:00-17:00, Thursday 09:00-17:00
ARC302 Architectural Design Studio IV Fodei Conteh 1 ADA215 Monday 09:00-17:00, Thursday 09:00-17:00
ARC351 Planning & Urban Design  Shahin Keynoush 1 ADA106 Friday 09:00-13:00
ARC372 Restoration Hassina Nafa 1 ADA105 Friday 09:00-13:00
ARC381 Professional Ethics Hossein Sadri 1 ADA101 Friday 12:00-14:00, Wednesday 12:00-14:00
ARC401 Architectural Design Studio V Senem Zeybekoğlu Sadri 1 ADA216 Monday 09:00-17:00, Thursday 09:00-17:00
ARC402 Graduation Project Mesut Ayan 1 ADA202 Monday 09:00-17:00, Tuesday 09:00-17:00
ARC403 Graduation Research & Preparation Mehmet Adil 1 ADA101 Tuesday 09:00-12:00, Friday 14:00-17:00
ARC481 Project Management Shahin Keynoush 1 ADA106 Tuesday 13:00-17:00
ARCH155 Graphic Communication Gülten Göze 1 ADA001 Wednesday 09:00-12:00, Wednesday 14:00-17:00
ARCH181 Basic Design I Kim Bennett 1 ADA001 Monday 09:00-17:00, Thursday 09:00-17:00
ARCH221 Computer Aided Design I Fodei Conteh 1 ML101 Wednesday 09:00-12:00, Wednesday 14:00-17:00
ARCH261 Architectural Design Studio I Aslıhan Aldış 1 ADA104 Monday 09:00-17:00, Thursday 09:00-17:00
ARCH262 Architectural Design Studio II Ziya Buluç 1 ADA105 Monday 09:00-17:00, Thursday 09:00-17:00
ARCH334 Building Technology Beste Çubukçuoğlu 1 ADA104 Tuesday 14:00-17:00, Friday 14:00-17:00
ARCH357 Planning & Urban Design I Shahin Keynoush 1 ADA106 Friday 09:00-13:00
ARCH361 Architectural Design Studio III Hassina Nafa 1 ADA106 Monday 09:00-17:00, Thursday 09:00-17:00
ARCH362 Architectural Design Studio IV Fodei Conteh 1 ADA215 Monday 09:00-17:00, Thursday 09:00-17:00
ARCH368 Planning & Urban Design II Shahin Keynoush 1 ADA106 Friday 09:00-13:00
ARCH371 Landscape Design Aslıhan Aldış 1 ADA103 Wednesday 09:00-12:00, Wednesday 14:00-17:00
ARCH382 Contemporary Architecture Shahin Keynoush 1 ADA102 Tuesday 09:00-12:00, Friday 14:00-17:00
ARCH421 Restoration Hassina Nafa 1 ADA105 Friday 09:00-13:00
ARCH431 Project Management Shahin Keynoush 1 ADA106 Tuesday 13:00-17:00
ARCH461 Architectural Design Studio V Senem Zeybekoğlu Sadri 1 ADA216 Monday 09:00-17:00, Thursday 09:00-17:00
ARCH462 Architectural Design Studio VI Mesut Ayan 1 ADA202 Monday 09:00-17:00, Tuesday 09:00-17:00
ARCH465 Special Topics in Architecture Ziya Buluç 1 ADA105 Tuesday 09:00-12:00, Friday 14:00-17:00
ARCH472 Ethics and Aesthetics in Architecture Hossein Sadri 1 ADA101 Friday 12:00-14:00, Wednesday 12:00-14:00
ART101 Basic Drawing I Sinem Ertaner 1 ADA001 Monday 09:00-17:00, Thursday 09:00-17:00
ART234 Model Making I Sinem Ertaner 1 ADA105 Wednesday 09:00-12:00, Wednesday 14:00-17:00
GRA101 Basic Design Studio Sinem Ertaner 1 ADA001 Monday 09:00-17:00, Thursday 09:00-17:00
GRA301 Graphic Design Studio III Sibel Kemal Uzun 1 ADA214 Monday 09:00-17:00, Thursday 09:00-17:00
GRA302 Graphic Design Studio IV Sibel Kemal Uzun 1 ADA214 Monday 09:00-17:00, Thursday 09:00-17:00
GRA333 Advertising Design Sibel Kemal Uzun 1 ADA215 Tuesday 09:00-13:00
GRA401 Graphic Design Studio V Sibel Kemal Uzun 1 ADA214 Monday 09:00-17:00, Thursday 09:00-17:00
GRA402 Graphic Design Studio VI Sibel Kemal Uzun 1 ADA214 Monday 09:00-17:00, Thursday 09:00-17:00
GRA443 Analysis of Art & Design Mehmet Adil 1 ADA214 Wednesday 13:00-17:00
GRAD164 Intermediate Drawing & Painting Lutz Presser 1 ADA214 Wednesday 09:00-12:00, Wednesday 14:00-17:00
GRAD361 Graphic Design Studio III Sibel Kemal Uzun 1 ADA214 Monday 09:00-17:00, Thursday 09:00-17:00
GRAD362 Graphic Design Studio IV Sibel Kemal Uzun 1 ADA214 Monday 09:00-17:00, Thursday 09:00-17:00
GRAD459 Marketing Sibel Kemal Uzun 1 ADA215 Tuesday 09:00-13:00
GRAD461 Graphic Design Studio V Sibel Kemal Uzun 1 ADA214 Monday 09:00-17:00, Thursday 09:00-17:00
GRAD462 Graphic Design Studio VI Sibel Kemal Uzun 1 ADA214 Monday 09:00-17:00, Thursday 09:00-17:00
IDES111 Freehand Drawing Lutz Presser 1 ADA214 Wednesday 09:00-12:00, Wednesday 14:00-17:00
IDES261 Interior Design Studio I Buğu Şah 1 ADA103 Monday 09:00-17:00, Thursday 09:00-17:00
IDES262 Interior Design Studio II Buğu Şah 1 ADA103 Monday 09:00-17:00, Thursday 09:00-17:00
IDES361 Interior Design Studio III Buğu Şah 1 ADA103 Monday 09:00-17:00, Thursday 09:00-17:00
IDES362 Interior Design Studio IV Buğu Şah 1 ADA103 Monday 09:00-17:00, Thursday 09:00-17:00
IDES401 Problem Design Buğu Şah 1 ADA106 Tuesday 09:00-12:00, Tuesday 14:00-17:00
IDES421 Restoration Hassina Nafa 1 ADA105 Friday 09:00-13:00
IDES461 Interior Design Studio V Buğu Şah 1 ADA103 Monday 09:00-17:00, Thursday 09:00-17:00
IDES462 Interior Design Studio VI Buğu Şah 1 ADA103 Monday 09:00-17:00, Thursday 09:00-17:00
INT101 Basic Design Studio Kim Bennett 1 ADA001 Monday 09:00-17:00, Thursday 09:00-17:00
INT102 Introduction to Interior Design Studio Gülten Göze 1 ADA102 Monday 09:00-17:00, Thursday 09:00-17:00
INT111 Architectural Drawing I Gülten Göze 1 ADA001 Wednesday 09:00-12:00, Wednesday 14:00-17:00
INT112 Architectural Drawing II Kim Bennett 1 ADA102 Wednesday 09:00-12:00, Wednesday 14:00-17:00
INT201 Interior Design Studio I Buğu Şah 1 ADA103 Monday 09:00-17:00, Thursday 09:00-17:00
INT202 Interior Design Studio II Buğu Şah 1 ADA103 Monday 09:00-17:00, Thursday 09:00-17:00
INT301 Interior Design Studio III Buğu Şah 1 ADA103 Monday 09:00-17:00, Thursday 09:00-17:00
INT302 Interior Design Studio IV Buğu Şah 1 ADA103 Monday 09:00-17:00, Thursday 09:00-17:00
INT372 Restoration Hassina Nafa 1 ADA105 Friday 09:00-13:00
INT381 Professional Ethics Hossein Sadri 1 ADA101 Friday 12:00-14:00, Wednesday 12:00-14:00
INT401 Interior Design Studio V Buğu Şah 1 ADA103 Monday 09:00-17:00, Thursday 09:00-17:00
INT402 Interior Design Studio VI Buğu Şah 1 ADA103 Monday 09:00-17:00, Thursday 09:00-17:00
INT403 Graduation Research & Preparation Mehmet Adil 1 ADA101 Tuesday 09:00-12:00, Friday 14:00-17:00
Master Course   Lutz Presser 1 ADA214 Tuesday 14:00-17:00, Friday 09:00-12:00