SEMİNERLER
SERGİLER

SEMİNERLER

Girne American Universitesi Mimarlık Fakültesi
Geleneksel Seminerleri

SERGİLER

Girne American Universitesi Mimarlık Fakültesi
Geleneksel Sergiler

Kapat
Giriş Yap
GAU Network etki alanından hesabınızda oturum açın.
Kaydınız yok mu? Şimdi Kaydolun !
Giriş Yap :  
Kullanıcı Adı : Kullanıcı adımı unuttum
Şifre : Şifremi Unuttum
Üye değil misiniz? Şimdi kaydolun!
Kullancı Adı : GAU Web Mail  
Adım Soyadım :
E-Mail Adresim :
Kayıt Ol : GAU Web Mail  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğenci Mail  
Öğrenci Numaranız :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kullanıcı Adı : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Şifre : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kullanıcı Adı : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kayıt Ol : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :

2011-2012 YAZ DÖNEMİ FİNAL SINAVLAR VE JÜRİLER PROGRAMI

Tarih: 05/12/2012
Faculty of Architecture, Design & Fine Arts
Summer 2011-2012
FINAL JURIES & EXAMS TIMETABLE
COURSE CODE COURSE TITLE COURSE LECTURER INVIGILATORS / JURY MEMBERS EXAM/JURY TIME & DATE ROOM NO:
ARCH261/ARCH262 ARCITECTURAL DESIGN I & II BAHAR AKTUNA HOSSEIN SADRI, THURSDAY 02.08.2012, 09:00-15:00 ADA103,ADA102
ARCH361/ARCH362 ARCITECTURAL DESIGN III & IV FERESHTEH HABIB SHAHIN KEYNOUSH, ASLIHAN ALDIŞ THURSDAY 02.08.2012, 09:00-15:00 ADA104,ADA106
IDES261/ IDES262 INTERIOR DESIGN I & II GÜLTEN GÖZE SENEM ZEYBEKOGLU SADRI, BUĞU ŞAH THURSDAY 02.08.2012, 09:00-17:00 ADA202, ADA215
IDES361/ IDES362 INTERIOR DESIGN III & IV GÜLTEN GÖZE SENEM ZEYBEKOGLU SADRI, BUĞU ŞAH THURSDAY 02.08.2012, 09:00-17:00 ADA202, ADA215
ARCH461/ARCH462 ARCHITECTURAL DESIGN V&VI SHAHIN KEYNOUSH ALİ ERHAN ÖZTEMİR, HOSSEIN SADRI, FERESHTEH HABIB, BAHAR AKTUNA, ASLIHAN ALDIŞ, INVITED JURY MEMBER(S) FRIDAY 03.08.2012, 09:00-17:00 ADA102,ADA103, ADA104
IDES461/ IDES462 INTERIOR DESIGN V&VI SENEM ZEYBEKOĞLU SADRI GÜLTEN GÖZE, BUĞU ŞAH, INVITED JURY MEMBERS FRIDAY 03.08.2012, 09:00-17:00 ADA202, ADA215
GRAD324 (SUBMISSION) SİNEM ERTANER MONDAY, 06.08.2012, 09:00-10:00 ADA211
IDES322 History of Furniture (EXAM) Gülten Göze MONDAY, 06.08.2012, 09:00-09:30 ADA212
IDES334 Interior Detailing (EXAM) Gülten Göze MONDAY, 06.08.2012, 09:45-10:15 ADA212
GRAD363 ADVANCED ILLUSTRATION (EXAM EXHIBITION) ÖZGE LURİCİNALI MONDAY, 06.08.2012, 10:00-12:00 ADA101
GRAD351 EXAM EXHIBITION Aslı Güley MONDAY, 06.08.2012, 10:00-12:00 ADA101
GRAD 464 Portfolio & Presentation (EXAM EXHIBITION) Aslı Güley MONDAY, 06.08.2012, 10:00-12:00 ADA101
GRAD182, GRAD261, GRAD262, GRAD361, GRAD362, GRAD461, GRAD462 GRAPHIC DESIGN STUDIO (JURY EXHIBITION) SİBEL KEMAL UZUN ASLI GÜLEY, ÖZGE LURİCİNALI MONDAY, 06.08.2012, 10:00-15:00 ADA101
GRAD 340 Semiotic (EXHIBITION, EXAM) Sibel Kemal Uzun ASLI GÜLEY MONDAY, 06.08.2012, 10:00-12:00 ADA101
GRAD 342 Analysis of Art Work (EXHIBITION, EXAM) Sibel Kemal Uzun ASLI GÜLEY MONDAY, 06.08.2012, 10:00-12:00 ADA101
GRAD 353 Principles of Advertising (EXHIBITION, EXAM) Sibel Kemal Uzun ASLI GÜLEY MONDAY, 06.08.2012, 10:00-12:00 ADA101
ARCH222 Computer Aided Design II (SUBMISSION) Bahar Aktuna MONDAY, 06.08.2012, 11:30-12:30 ADA205
ART326 MODEL MAKING (SUBMISSION) SİNEM ERTANER BUĞU ŞAH, SEVCAN ÇERKEZ MONDAY, 06.08.2012, 10:30-11:30 ADA201
GRAD 459 Marketing (PROJECT PRESENTATION) SİBEL KEMAL UZUN MONDAY, 06.08.2012, 14:00-15:00 ADA101
ARCH281 History of Architecture I (EXAM) Fereshteh Habib BAHAR AKTUNA, GÜLTEN GÖZE MONDAY, 06.08.2012, 16:00-17:00 ADA103,ADA104
GRAD 164 Intermediated Drawing & painting (SUBMISSION) SİBEL KEMAL UZUN TUESDAY, 07.08.2012, 09:00-11:00 ADA214
IDES111 FREEHAND DRAWING (EXAM) SİBEL KEMAL UZUN TUESDAY, 07.08.2012, 09:00-12:00 ADA214
IDES331 People & Environment (SUBMISSION) SENEM ZEYBEKOĞLU SADRI TUESDAY, 07.08.2012, 09:00-10:00 ADA204
ARCH420 Criticism in Architecture (SUBMISSION) HOSSEIN SADRI TUESDAY, 07.08.2012, 09:00-10:00 ADA204
ARCH465 Special Topics in Architecture (SUBMISSION) HOSSEIN SADRI TUESDAY, 07.08.2012, 09:00-10:00 ADA204
GRAD 221 Computer Grapic Design ı (SUBMISSION) Aslı Güley TUESDAY, 07.08.2012, 09:00-11:00 LAB3
GRAD 222 Computer Grapic Design ı (EXAM) Aslı Güley TUESDAY, 07.08.2012, 09:00-11:00 LAB3
IDES 160 Colour Theory & Pract. (SUBMISSION) SİBEL KEMAL UZUN TUESDAY, 07.08.2012, 09:00-11:00 ADA214
GRAD 267 Basic Illustration (EXAM) ÖZGE LURİCİNALI TUESDAY, 07.08.2012, 09:00-12:00 LAB3
GRAD 268 Intermediate Illustration (EXAM) ÖZGE LURİCİNALI TUESDAY, 07.08.2012, 09:00-12:00 LAB3
ART462 Graduation Studio VI (jury) SİNEM ERTANER HOSSEIN SADRI, SİBEL KEMAL UZUN TUESDAY, 07.08.2012, 10:00-11:00 ADA201
IDES238 Interior Furnishing & Fitting (SUBMISSION, JURY) BUĞU ŞAH TUESDAY, 07.08.2012, 09:00-09:30 ADA211
IDES321 Project Analysis (SUBMISSION, JURY) BUĞU ŞAH TUESDAY, 07.08.2012, 09:30-10:00 ADA211
ART444 Honors Thesis in Arts (SUBMISSION) SİNEM ERTANER TUESDAY, 07.08.2012, 11:00-12:00 ADA211
IDES401 Problem Design (SUBMISSION, JURY) BUĞU ŞAH TUESDAY, 07.08.2012, 10:00-10:30 ADA211
IDES466 Professional Practice BUĞU ŞAH ASLIHAN ALDIŞ TUESDAY, 07.08.2012, 12:00-13:00 ADA202
ARCH382 Contemporary Architecture (SUBMISSION) SHAHIN KEYNOUSH TUESDAY, 07.08.2012, 12:00-13:00 ADA209
ART354, ART450 SUBMISSION ÖZGE LURİCİNALI TUESDAY, 07.08.2012, 14:00-15:00 ADA217
IDES464 Portfolio & Presentation (SUBMISSION) GÜLTEN GÖZE TUESDAY, 07.08.2012, 14:00-15:00 ADA205
ARCH273/ IDES373 Construction & Materials II (EXAM) ASLIHAN ALDIŞ TUESDAY, 07.08.2012, 12:00-13:30 ADA215
ARCH274 Construction & Materials III (DRAWING EXAM) ASLIHAN ALDIŞ TUESDAY, 07.08.2012, 14:00-17:00 ADA215
ARCH431 Project Management (SUBMISSION) ALİ ERHAN ÖZTEMİR TUESDAY, 07.08.2012, 13:00-15:00 ADA216
ARCH312 Structural Systems II (SUBMISSION) ALİ ERHAN ÖZTEMİR TUESDAY, 07.08.2012, 13:00-15:00 ADA216
ARCH334 Building Technology (SUBMISSION) ALİ ERHAN ÖZTEMİR TUESDAY, 07.08.2012, 13:00-15:00 ADA216
ARCH336 Principles of Building Mechanical Systems (SUBMISSION) ASLIHAN ALDIŞ WEDNESDAY, 08.08.2012, 09:00-10:00 ADA210
ARCH421 Restoration (SUBMISSION & JURY) ASLIHAN ALDIŞ WEDNESDAY, 08.08.2012, 11:00-13:00 ADA202
ARCH256 Environmental Science II (EXAM) SENEM ZEYBEKOĞLU SADRI GÜLTEN GÖZE WEDNESDAY, 08.08.2012, 13:00-13:40 ADA202
ARCH472 Aesthetics & Ethics in Architecture (EXAM) HOSSEIN SADRI BAHAR AKTUNA WEDNESDAY, 08.08.2012, 14:00-15:00 ADA202
ARCH381 History of Architecture III (SUBMISSION) SHAHIN KEYNOUSH WEDNESDAY, 08.08.2012, 15:00-16:00 ADA209

University courses exams:
NH001; 06.08.2012 Monday, 10.15-11.15; A.2.1
NH002; 07.08.2012 Tuesday, 10.15-11.15; A.2.1
TURK002; 08.08.2012 Wednesday, 10.15-11.15; A.2.1