SEMİNERLER
SERGİLER

SEMİNERLER

Girne American Universitesi Mimarlık Fakültesi
Geleneksel Seminerleri

SERGİLER

Girne American Universitesi Mimarlık Fakültesi
Geleneksel Sergiler

Kapat
Giriş Yap
GAU Network etki alanından hesabınızda oturum açın.
Kaydınız yok mu? Şimdi Kaydolun !
Giriş Yap :  
Kullanıcı Adı : Kullanıcı adımı unuttum
Şifre : Şifremi Unuttum
Üye değil misiniz? Şimdi kaydolun!
Kullancı Adı : GAU Web Mail  
Adım Soyadım :
E-Mail Adresim :
Kayıt Ol : GAU Web Mail  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğenci Mail  
Öğrenci Numaranız :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kullanıcı Adı : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Şifre : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kullanıcı Adı : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kayıt Ol : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :

2011-2012 Yaz Dönemi Ders Programı

Tarih: 05/12/2012
Course Code Course Title Credits Room No: Course Lecturer Course Time
Department of Architecture
ARCH222 Computer Aided Design II (3, 0)3 ML102 Bahar Aktuna Tuesday 09:00-12:00, Thursday 09:00-12:00
ARCH256 Environmental Science II (2, 0)2 ADA202 Senem Zeybekoğlu Sadri Tuesday 12:00-14:00, Thursday 12:00-14:00
ARCH261 Architectural Design I (3, 4)5 ADA103 Bahar Aktuna Monday 09:00-15:00, Wednesday 09:00-15:00
ARCH262 Architectural Design II (3, 4)5 ADA103 Bahar Aktuna Monday 09:00-15:00, Wednesday 09:00-15:00

ARCH273,

IDES373
Construction & Materials II (2, 2)3 ADA202 Aslıhan Aldış Tuesday 14:00-17:00, Friday 14:00-17:00
ARCH274 Construction & Materials III (2, 2)3 ADA202 Aslıhan Aldış Tuesday 14:00-17:00, Friday 14:00-17:00
ARCH281 History of Architecture I (3, 0)3 ADA202 Fereshteh Habib Thursday 14:00-17:00, Friday 09:00-12:00
ARCH312 Structural Systems II (3, 0)3 ADA101 Ali Erhan Öztemir Tuesday 09:00-12:00, Thursday 09:00-12:00
ARCH334 Building Technology (3, 0)3 ADA101 Ali Erhan Öztemir Tuesday 14:00-17:00, Thursday 14:00-17:00
ARCH336 Principles of Building Mechanical Systems (3, 0)3 (tutorial) Aslıhan Aldış Friday 09:00-10:00
ARCH361 Architectural Design III (3, 4)5 ADA104 Fereshteh Habib Monday 09:00-15:00, Wednesday 09:00-15:00
ARCH362 Architectural Design IV (3, 4)5 ADA104 Fereshteh Habib Monday 09:00-15:00, Wednesday 09:00-15:00
ARCH381 History of Architecture III (3, 0)3 (tutorial) Shahin Keynoush Friday 12:00-13:00
ARCH382 Contemporary Architecture (3, 0)3 ADA102 Shahin Keynoush Tuesday 12:00-14:00, Friday 14:00-18:00
ARCH420 Criticism in Architecture (T. Elective) (3, 0)3 ADA102 Hossein Sadri Monday 15:00-18:00, Wednesday 15:00-18:00

ARCH421

IDES421
Restoration (2, 0)2 ADA102 Aslıhan Aldış Thursday 14:00-16:00, Friday 10:00-12:00
ARCH431 Project Management (2, 0)2 ADA101 Ali Erhan Öztemir Tuesday 12:00-14:00, Thursday 12:00-14:00
ARCH461 Architectural Design V (4, 4)6 ADA106 Shahin Keynoush Monday 09:00-15:00, Wednesday 09:00-15:00
ARCH462 Architectural Design VI (6, 4)8 ADA106 Shahin Keynoush Monday 09:00-15:00, Wednesday 09:00-15:00
ARCH465 Special Topics in Architecture (3, 0)3 ADA102 Hossein Sadri Monday 15:00-17:00, Wednesday 15:00-17:00
ARCH472 Aesthetics & Ethics in Architecture (3, 0)3 ADA103 Hossein Sadri Tuesday 09:00-12:00, Thursday 09:00-12:00
Department of Interior Design
IDES 160 Colour Theory & Pract. (3,0) 3 ADA215 Sibel Kemal Uzun Tuesday 09:00-12:00, Friday 09:00-12:00
IDES238 Interior Furnishing & Fitting (2,0)2 (tutorial) Buğu Şah Friday 15:00-16:00
IDES261 Interior Design Studio I (3, 4)5 ADA202 Gülten Göze Monday 09:00-15:00, Wednesday 09:00-15:00
IDES262 Interior Design Studio II (3, 4)5 ADA202 Gülten Göze Monday 09:00-15:00, Wednesday 09:00-15:00
IDES321 Project Analysis (2, 0)2 (tutorial) Buğu Şah Friday 13:00-14:00
IDES322 History of Furniture (3, 0)3 (tutorial) Gülten Göze Friday 11:00-12:00
IDES331 People & Environment (3,0)3 (tutorial) Senem Zeybekoğlu Sadri Friday 10:00-11:00
IDES334 Interior Detailing (2, 0)2 (tutorial) Gülten Göze Friday 09:00-10:00
IDES361 Interior Design Studio III (3, 4)5 ADA202 Gülten Göze Monday 09:00-15:00, Wednesday 09:00-15:00
IDES362 Interior Design Studio IV (3, 4)5 ADA202 Gülten Göze Monday 09:00-15:00, Wednesday 09:00-15:00
IDES401 Problem Design (3, 0)3 (tutorial) Buğu Şah Tuesday 13:00-14:00
IDES461 Interior Design Studio V (4, 4)6 ADA202 Senem Zeybekoğlu Sadri Monday 09:00-15:00, Wednesday 09:00-15:00
IDES462 Interior Design Studio VI (4, 4)6 ADA202 Senem Zeybekoğlu Sadri Monday 09:00-15:00, Wednesday 09:00-15:00
IDES464 Portfolio & Presentation (3,0)3 Gülten Göze Tuesday 09:00-13:00, Friday 12:00-14:00
IDES466 Professional Practice (3,0)3 Buğu Şah Tuesday 14:00-17:00, Friday 09:00-12:00
Department of Graphic Design
GRAD182 Basic Design ıı (4,2) 6 LAB3 Özge Luricinalı MONDAY 10:00-13:00 & 14:00-15:00, Wednesday 10:00-13:00, Thursday 10:00-13:00 & 14:00-16:00
GRAD 164 Intermediated Drawing & painting (3,0) 3 GS2, LAB3 Sibel Kemal Uzun Tuesday 09:00-12:00, Friday 09:00-12:00
GRAD 221 Computer Grapic Design ı (3,0) 3 GS2, LAB3 Aslı Güley Tuesday 09:00-12:00, Friday 09:00-12:00
GRAD 222 Computer Grapic Design ı (3,0) 3 GS2, LAB3 Aslı Güley Tuesday 09:00-12:00, Friday 09:00-12:00
GRAD 261 Graphic Design I (4,2) 5 LAB3 Aslı Güley MONDAY 10:00-13:00 & 14:00-15:00, Wednesday 10:00-13:00, Thursday 10:00-13:00
GRAD 262 Graphic Design II (4,2) 5 LAB3 Aslı Güley MONDAY 10:00-13:00 & 14:00-15:00, Wednesday 10:00-13:00, Thursday 10:00-13:00
GRAD 267 Basic Illustration (2,2) 3 GS2, LAB3 Özge Luricinalı Tuesday 09:00-12:00, Friday 09:00-13:00
GRAD 268 Intermediate Illustration (2,2) 3 GS2, LAB3 Özge Luricinalı Tuesday 09:00-12:00
GRAD 363 Advanced Illustration (2,2) 3 GS2, LAB3 Özge Luricinalı Tuesday 09:00-12:00
GRAD 340 Semiotic (3,0) 3 GS2, LAB3 Sibel Kemal Uzun MONDAY 10:00-13:00 & Wednesday 10:00-13:00
GRAD 342 Analysis of Art Work (2,0)2 GS2, LAB3 Sibel Kemal Uzun Thursday 09:00-12:00
GRAD 353 Principles of Advertising (3,0) 3 GS2, LAB3 Sibel Kemal Uzun MONDAY 10:00-13:00 & Wednesday 10:00-13:00
GRAD 361 Graphic Design III (4,2) 5 LAB3 Özge Luricinalı MONDAY 10:00-13:00 & 14:00-15:00, Wednesday 10:00-13:00, Thursday 10:00-13:00
GRAD 362 Graphic Design IV (4,2) 5 LAB3 Özge Luricinalı MONDAY 10:00-13:00 & 14:00-15:00, Wednesday 10:00-13:00, Thursday 10:00-13:00
GRAD 464 Portfolıo & Presentation (2,2) 3 GS2, LAB3 Aslı Güley Monday 10:00-12:00, Wednesday 10:00-12:00, Thursday 10:00-12:00
GRAD 461 Graphic Design V (4,4)6 GS2 Sibel Kemal Uzun MONDAY 10:00-13:00 & 14:00-15:00, Wednesday 10:00-13:00, Thursday 10:00-13:00
GRAD 462 Graphic Design VI (4,4)6 GS2 Sibel Kemal Uzun MONDAY 10:00-13:00 & 14:00-15:00, Wednesday 10:00-13:00, Thursday 10:00-13:00
GRAD 459 Marketing (2,0)2 GS2, LAB3 Sibel Kemal Uzun Monday 14:00-15:00,Wednesday 14:00-16:00, Thursday 14:00-15:00
Department of Visual Arts
ART462 Graduation Studio VI (6,4) 8 Sinem Ertaner
ART444 Honors Thesis in Arts (4,4)6 Sinem Ertaner
ART354 Photography VI Özge Luricinalı
ART450 Photography VII Özge Luricinalı