SEMİNERLER
SERGİLER

SEMİNERLER

Girne American Universitesi Mimarlık Fakültesi
Geleneksel Seminerleri

SERGİLER

Girne American Universitesi Mimarlık Fakültesi
Geleneksel Sergiler

Kapat
Giriş Yap
GAU Network etki alanından hesabınızda oturum açın.
Kaydınız yok mu? Şimdi Kaydolun !
Giriş Yap :  
Kullanıcı Adı : Kullanıcı adımı unuttum
Şifre : Şifremi Unuttum
Üye değil misiniz? Şimdi kaydolun!
Kullancı Adı : GAU Web Mail  
Adım Soyadım :
E-Mail Adresim :
Kayıt Ol : GAU Web Mail  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğenci Mail  
Öğrenci Numaranız :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kullanıcı Adı : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Şifre : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kullanıcı Adı : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kayıt Ol : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :

Final Sınav ve Jüri Programı

Tarih: 05/12/2012
FACULTY OF ARCHITECTURE, DESIGN & FINE ARTS

SPRING 2011-2012

FINAL EXAM & JURIES TIMETABLE





Tuesday, May 22, 2012

Course Code Course Title Exam/ Jury Time Room No: Instructors Invigilators / Jury Members

ARCH181 Basic Design I (Jury) 09:00 ’ 15:00 ADA202, ADA215 Buğu Şah, Sinem Ertaner Aslıhan Aldış, Sanyolu Olutosin, Yaman Youssef

ARCH262 Architectural Design II (Jury) 09:00-16:00 ADA102, ADA103, ADA104, ADA106 Güzin D. Türel, Bahar Aktuna Fereshteh Habib, Shahin Keynoush, Adonis Obaze



Wednesday, May 23, 2012

Course Code Course Title Exam/ Jury Time Room No: Instructors Invigilators / Jury Members

ARCH361

ARCH362 Architectural Design III / IV (Jury) 09:00-16:00 ADA102, ADA103, ADA104, ADA106 Hossein Sadri, Shahin Keynoush, Fereshteh Habib Bahar Aktuna, Sanyolu Olutosin

IDES261

IDES262 Intrior Design I / II (Jury & Sketch Exam) 09:00-15:00 ADA202, ADA215 Gülten Göze Senem Z. Sadri, Buğu Şah, Emre Dursun, Yaman Youssef

GRAD464 Presentation & Portfolio (Submission) 10:00-11:00 ADA217 Aslı Güley -

GRAD154, ART154, ART254, ART350 Colour Photography (Submission) 10:00-11:00 GS1 Özge Luricinalı -

GRAD164 Intermediate Drawing & Painting (Submission) 09:00-10:00 ADA218 Sibel K. Uzun -

GRAD142, ART114, ART216 History of Art (Submission) 10:30-11:30 ADA218 Sibel K. Uzun -

GRAD264 Lettering & Typography (Submission & Jury) 11:00-12:00 GS1 Aslı Güley -

GRAD340 Semiotics (Submission) 14:00-15:00 ADA218 Sibel K. Uzun -

GRAD342 Analysis of Art Work I (Submission) 12:00-13:00 ADA218 Sibel K. Uzun -

TURK002 Turkish II (Exam) 16:30-17:30 - - Yaman Youssef, Sanyolu Olutosin



Thursday, May 24, 2012

Course Code Course Title Exam/ Jury Time Room No: Instructors Invigilators / Jury Members

ARCH461 Architectural Design V (jury) 09:00-16:00 ADA102, ADA103, ADA104, ADA106 Güzin D. Türel

Fereshteh Habib Hossein Sadri, Hassina Nafa, Adonis Obaze

IDES361

IDES362 Interior Design III / IV (Jury & Sketch Exam) 09:00-17:00 ADA202, ADA215 Buğu Şah Senem Z. Sadri, Gülten Göze, Emre Dursun, Yaman Youssef

COMP103 Introduction to Computer 10:50-12:00 ML102, ML103 Samson Fadiya Sanyolu Olutosin

ARCH172

IDES272 Construction & Materials I (Jury) 09:00-17:00 ADA001 Aslıhan Aldış Bahar Aktuna

NH001 National History I (Exam) 16:30-17:30 A2.3 - -

NH002 National History II (Exam) 17:40-18:40 - - Adonis Obaze, Yaman Youssef



Friday, May 25, 2012

Course Code Course Title Exam/ Jury Time Room No: Instructors Invigilators / Jury Members

IDES160, ART160 Colour Theory & Practice (Submission) 09:30-10:30 ADA218 Sibel K. Uzun -

ARCH462 Architectural Design VI (Jury) 09:00-17:00 ADA202, ADA215 Hassina Nafa Güzin D. Türel, Shahin Keynoush, Hossein Sadri, Adonis Obaze

ARCH282 History of Architecture II (Exam) 09:00-10:30 ADA101,

ADA102, ADA103, ADA104, ADA106 Fereshteh Habib Gülten Göze, Bahar Aktuna, Emre Dursun, Sanyolu Olutosin, Yaman Youssef

ART276, GRAD324 Principles of Printing (Submission) 09:00-10:00 ADA211 Sinem Ertaner -

ART326, HEM212 Visual Art 10:00-11:00 ADA201 (Art Studio) Sinem Ertaner -

ARCH336 Principles of Building Mechanical Systems (Submission) 10:00-12:00 ADA210 Aslıhan Aldış -

GRAD206 Principles of Graphic (Jury) 10:00-11:00 GS1 Özge Luricinalı Sibel K. Uzun, Aslı Güley

ARCH132 Calculus for Architects (Exam) 11:00-12:00 ADA101,

ADA102, ADA103, ADA104, ADA106 Ali Erhan Öztemir Buğu Şah, Sinem Ertaner,

Emre Dursun, Sanyolu Olutosin, Yaman Youssef

ARCH155 Graphic Communication (Exam) 15:30-17:30 ADA102, ADA103, ADA104, Bahar Aktuna, Gülten Göze Emre Dursun, Sanyolu Olutosin, Yaman Youssef

IDES466 Professional Practice (Submission) 13:00-15:00 ADA211 Buğu Şah -

GRAD268 Intermediate Illustration (Submission) 14:30-15:30 GS1 Özge Luricinalı -

IDES464 Portfolio & Presentation (Submission) 10:30-12:00 ADA205 Gülten Göze -

TURK001 Turkish I (Exam) 16:30-17:30 A2.3 - -



Monday, May 28, 2012

Course Code Course Title Exam/ Jury Time Room No: Instructors Invigilators / Jury Members

IDES461

IDES462 Interior Design Studio V / VI (Jury & Sketch Exam) 09:00-17:00 ADA202, ADA215 Senem Z. Sadri Hassina Nafa, Gülten Göze, Buğu Şah, Sanyolu Olutosin,

ARCH432 Urban Space Analysis (Submission) 09:00-11:00 ADA203 Fereshteh Habib -

ARCH472 Aesthetics & Ethics in Architecture (Exam) 09:00-10:30 ADA101, ADA102 Hossein Sadri Adonis Obaze, Yaman Youssef

ARCH312 Structural Systems II (Submission) 10:00-12:00 ADA216 Ali Erhan Öztemir -

ARCH236 Strength of Materials (Exam) 14:00-16:00 ADA101, ADA102, ADA103 Ali Erhan Öztemir Adonis Obaze, Emre Dursun, Yaman Youssef

GRAD222 Computer Graphic Design II (Exam) 14:00-17:00 LAB3 Aslı Güley Özge Luricinalı



Tuesday, May29, 2012

Course Code Course Title Exam/ Jury Time Room No: Instructors Invigilators / Jury Members

IDES322 History of Furniture (Exam) 09:00-11:00 ADA101, ADA102 Gülten Göze Sanyolu Olutosin, Yaman Youssef

ARCH152 Elementary Surveying (Submission) 10:00-14:00 ADA209 Shahin Keynoush -

ARCH382 Contemporary Architecture (Submission) 10:00-14:00 ADA209 Shahin Keynoush -

ARCH256 Environmental Science II (Submission) 09:00-12:00 ADA212 Senem Z. Sadri Adonis Obaze

ARCH222 Computer Aided Design II (Submission & Exam) 12:00-13:00 ADA101, ADA102, ADA103 Bahar Aktuna, Gülten Göze Adonis Obaze, Emre Dursun

IDES334 Interior Detailing (Submission) 14:00-16:00 ADA205 Gülten Göze -

ARCH368 Planning & Urban Design II (Project) 14:00-16:00 ADA001 Hassina Nafa Sanyolu Olutosin



Wednesday, May 30, 2012

Course Code Course Title Exam/ Jury Time Room No: Instructors Invigilators / Jury Members

ARCH274 Construction & Materials III (Drawing Exam) 09:00-12:00 ADA103, ADA104 Aslıhan Aldış Emre Dursun

ARCH108 Introduction to Architecture II (Project) 12:00-14:00 ADA001 Hassina Nafa Adonis Obaze

ARCH334 Building Technology 14:00-15:00 ADA101, ADA102 Kabir Sadeghi Yaman Youssef, Sanyolu Olutosin

IDES238 Interior Furnishing & Fittings (Exam & Submission) 14:00-17:00 ADA103, ADA104 Buğu Şah Emre Dursun

IDES494 3D Max 09:00-12:00 LAB3 Aslı Güley Yaman Youssef



Thursday, May 31, 2012

Course Code Course Title Exam/ Jury Time Room No: Instructors Invigilators / Jury Members

ARCH381 History of Architecture III (Submission) 10:00-12:00 ADA204 Hossein Sadri -

ART262, ART461 Visual Art Studio (Jury) 10:00-11:00 ADA201 (Art Studio) Sinem Ertaner Hossein Sadri, Sibel K. Uzun