SEMİNERLER
SERGİLER

SEMİNERLER

Girne American Universitesi Mimarlık Fakültesi
Geleneksel Seminerleri

SERGİLER

Girne American Universitesi Mimarlık Fakültesi
Geleneksel Sergiler

Kapat
Giriş Yap
GAU Network etki alanından hesabınızda oturum açın.
Kaydınız yok mu? Şimdi Kaydolun !
Giriş Yap :  
Kullanıcı Adı : Kullanıcı adımı unuttum
Şifre : Şifremi Unuttum
Üye değil misiniz? Şimdi kaydolun!
Kullancı Adı : GAU Web Mail  
Adım Soyadım :
E-Mail Adresim :
Kayıt Ol : GAU Web Mail  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğenci Mail  
Öğrenci Numaranız :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kullanıcı Adı : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Şifre : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kullanıcı Adı : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kayıt Ol : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :

İzler: Güz 2012-2013 Projeleri Sergilendi

Tarih: 13/12/2013
Girne Amerikan Üniversitesi Mimarlık, Tasarım ve Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencilerinin Güz 2012-2013 dönemi projelerinden oluşan sergi GAÜ Teknopark sergi ve fuaye alanında açıldı.
Sergi açılışına Girne Amerikan Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sadık Ülker, Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Türkay Akpınar ve Mimarlık, Tasarım ve Güzel Sanatlar Fakültesi Dekan Vekili Yrd. Doç. Dr. Hossein Sadri ve diğer fakülte dekanları yanı sıra GAÜ öğretim kadrosu ve öğrencileri katıldı.

Cuma gününe kadar devam edecek olan sergide Mimarlık, İç Mimarlık, Grafik Tasarım ve Resim bölümleri öğrencilerinin stüdyo dersleri projeleri yer alırken, mimarlık, tasarım ve sanat dallarında insanların birikimlerini izleyen ve yeni izler bırakmayı hedefleyen yaratıcı düşünceler paylaşılmak amacıyla sunulmakta.

Sadri “Sergi Çok Yakında Yurtdışında Tekrarlanacak”

Konuyla iligili açıklama yapan Mimarlık, Tasarım ve Güzel Sanatlar Fakültesi Dekan Vekili Yrd. Doç. Dr. Hossein Sadri izler başlığıyla organize edilen bu serginin üniversite ve toplum, fakülteler ve bölümler arası ilişkileri güçlendirmeyi, düşüncelerin paylaşımını ve tartışılmasını amaçladığını ifade ederek şöyle ekledi, “İzler sergisi Güz 2012-2013 döneminden geriye kalan izlerin yeniden gözden geçirilmesini sağalamakta ve bu vesileyle geleceği daha da bilinçli planlamamıza imkan vermektedir”. Sadri daha geniş bir kitleyle buluşma amacıyla bu serginin çok yakında yurtdışında tekrarlanacağını belirterek, GAÜ Mimarlık, Tasarım ve Güzel Sanatlar fakültesi olarak bu sergi açılışıyla etkinlik dolu bir döneme giriş yaptıklarını bildirerek 25 Şubat Pazartesi günü açılışı gerçekleşecek olan GAÜ Tasarım ve Sanat haftası etkinliklerine tüm halkımızı davet etmekten onur duyduğunu ifade etti.