SEMİNERLER
SERGİLER

SEMİNERLER

Girne American Universitesi Mimarlık Fakültesi
Geleneksel Seminerleri

SERGİLER

Girne American Universitesi Mimarlık Fakültesi
Geleneksel Sergiler

Kapat
Giriş Yap
GAU Network etki alanından hesabınızda oturum açın.
Kaydınız yok mu? Şimdi Kaydolun !
Giriş Yap :  
Kullanıcı Adı : Kullanıcı adımı unuttum
Şifre : Şifremi Unuttum
Üye değil misiniz? Şimdi kaydolun!
Kullancı Adı : GAU Web Mail  
Adım Soyadım :
E-Mail Adresim :
Kayıt Ol : GAU Web Mail  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğenci Mail  
Öğrenci Numaranız :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kullanıcı Adı : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Şifre : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kullanıcı Adı : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kayıt Ol : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :

2012-2013 GÜZ DÖNEMİ MİDTERM JÜRİ VE SINAV PROGRAMI

Tarih: 05/12/2012
MIDTERM EXAM & JURIES TIMETABLE
Course Code Course Title Section Type of Exam Time Room
MONDAY 26th of November
IDES461 Interior Design Studio V 1 Jury 09:00-17:00 ADA102
IDES462 Interior Design Studio VI 1 Jury 09:00-17:00 ADA106
ARC101 Basic Design Studio 1 Jury 09:00-17:00 ADA001
ARCH181 Besic Design I 1 Jury 09:00-17:00 ADA202
ART101 Basic Drawing Studio 1 Jury 09:00-17:00 ADA215
GRA101 Basic Design Studio 1 Jury 09:00-17:00 ADA215
GRAD181 Basic Design Studio 1 Jury 09:00-17:00 ADA215
INT101 Basic Design Studio 1 Jury 09:00-17:00 ADA202
INT102 Introduction to Interior Design Studio 1 Jury 09:00-17:00 ADA104
ARCH182 Basic Design II 1 Jury 09:00-17:00 ADA104
ARC102 Introduction to Architectural Design Studio 1 Jury 09:00-17:00 ADA103
GRAD459 Marketing 1 Exam & Submission 09:00-10:30 ADA214
GRAD453 Philosophy of Art 1 Exam & Submission 11:00-12:30 ADA214
GRAD353 Principles of Advertising 1 Exam & Submission 14:00-16:30 ADA214
GRA121 Lettering & Typography I 1 Exam 09:00-11:00 (Group 1) 11:00-13:00 (Group 2) LAB3
GRAD201 Lettering & Typography I 1 Exam 09:00-11:00 (Group 1) 11:00-13:00 (Group 2) LAB3
TURK001 Turkish I 1 Exam 17:00-18:00 Anfi1, Anfi2, Anfi3, Anfi4, TP101, TP102, TP103, TP104, A2.3, A2.9

Tuesday 27th of November
ARCH221 Computer Aided Design I 1 Submission 09:00-11:00 ADA211
ARCH221 Computer Aided Design I 2 Submission 09:00-11:00 ADA211
ARCH221 Computer Aided Design I 3 Submission 09:00-11:00 ADA211
ARC211 Digital Design & Presentation I 1 Submission 09:00-11:00 ADA211
INT211 Digital Design & Presentation I 1 Submission 09:00-11:00 ADA211
ARC252 Environmental Control Systems 1 Exam 11:00-12:00 ADA106
INT252 Environmental Control Systems 1 Exam 11:00-12:00 ADA102
ARCH255 Environmental Science I 1 Exam 11:00-12:00 ADA103
ARCH255 Environmental Science I 2 Exam 11:00-12:00 ADA104, ADA101
IDES331 People & Environment 1 Exam 12:30-13:30 ADA102, ADA101
ARC111 Architectural Drawing I 1 Exam 14:00-17:00 ADA102, ADA106
INT111 Architectural Drawing I 1 Exam 14:00-17:00 ADA106
ARC111 Architectural Drawing I 2 Exam 14:00-17:00 ADA103
ARCH155 Graphic Communication 1 Exam 14:00-17:00 ADA104
GRA201 Graphic Design Studio I 1 Jury 09:30-12:00 ADA215
GRAD261 Graphic Design Studio I 1 Jury 09:30-12:00 ADA215
GRAD262 Graphic Design Studio II 1 Jury 09:30-12:00 ADA215
GRAD361 Graphic Design Studio III 1 Jury 09:30-12:00 ADA215
GRAD362 Graphic Design Studio IV 1 Jury 09:30-12:00 ADA215
GRAD461 Graphic Design V 1 Jury 12:00-13:00 ADA215
GRAD462 Graphic Design Studio VI 1 Jury 12:00-13:00 ADA215
GRAD221 Computer Graphic Design I 1 Exam 14:00-17:00 LAB3
NH001 National History I 1 Exam 17:00-18:00 Anfi1, Anfi2, Anfi3, Anfi4, TP101, TP102, TP103, TP104, A2.3, A2.9

Wednesday 28th of November
ARC121 Building Technology I: Materials & Methods 1 Exam 09:00-11:00 ADA102
INT121 Building Technology I: Materials & Methods 1 Exam 09:00-11:00 ADA103
IDES272 Construction & Materials I 1 Exam 09:00-11:00 ADA104
ARCH172 Construction & Materials I 1 Exam 09:00-11:00 ADA106
ARCH273 Construction & Materials II 1 Exam 11:30-13:30 ADA103/104
IDES373 Construction & Materials II 1 Exam 11:30-13:30 ADA106
ARCH357 Urban Design & Planning 1 Project 15:30-17:30 ADA001
ARCH357 Urban Design & Planning 2 Project 15:30-17:30 ADA001
ARCH421 Restoration 1 Project 13:30-15:30 ADA001
IDES421 Restoration 1 Project 13:30-15:30 ADA001
ART113 Art Appreciation 1 Submission 14:00-17:00 ADA202
ART150 Basic Photography 1 Submission 14:00-17:00 ADA202
ART216 History & Theory of Design 1 Submission 14:00-17:00 ADA202
ARC141 History of Art & Culture 1 Submission 14:00-17:00 ADA202
ARC141 History of Art & Culture 2 Submission 14:00-17:00 ADA202
ART317 Art&Identity 1 Submission 14:00-17:00 ADA202
GRA113 Art Appreciation 1 Submission 14:00-17:00 ADA202
GRAD241 History of Art II 1 Submission 14:00-17:00 ADA202
GRA150 Basic Photography 1 Submission 14:00-17:00 ADA202
GRAD143 History of Art & Culture 1 Submission 14:00-17:00 ADA202
GRAD150 Basic Photography 1 Submission 14:00-17:00 ADA202
INT141 History of Art & Culture 1 Submission 14:00-17:00 ADA202
NH002 National History II 1 Exam 16:30-17:30 Anfi4
Thursday 29th of November
ARC131 Mathematics for Architects 1 Exam 09:00-10:30 ADA103
ARCH131 College Algebra 1 Exam 09:00-10:30 ADA104
INT131 Principles of Interior Design 1 Exam 09:00-11:00 ADA106
IDES203 Principles of Interior Design 1 Exam 09:00-11:00 ADA102
ARCH231 Statics 1 Exam 11:00-13:00 ADA101
ARCH231 Statics 2 Exam 11:00-13:00 ADA101
ARCH311 Structural Systems I 1 Project 14:00-15:00 ADA209
ARCH431 Project Management 1 Project 14:00-15:00 ADA209
IDES401 Problem Design 1 Submission 12:00-13:00 ADA102
ARCH105 Introduction to Architecture I 1 Submission & Jury 14:00-17:00 ADA001
GRAD351 Layout & Publication 1 Exam 14:00-16:30 LAB3
GRAD263 Advanced Drawing & Painting 1 Submission 14:00-16:30 ADA214
TURK002 Turkish II 1 Exam 16:30-17:30 A2.9

Friday 30th of November
GRAD155 Graohic Communication 1 Submission 09:00-10:00 ADA001
GRAD267 Basic Illustration 1 Submission 09:00-10:00 ADA001
GRA267 Basic Illustration 1 Submission 09:00-10:00 ADA001
ARCH465 Special Topics in Architecture 1 Submission & Exam 09:00-10:00 ADA103, ADA104, ADA102
ARCH381 History of Architecture III 1 Submission 09:00-12:00 ADA209
ARCH381 History of Architecture III 2 Submission 09:00-12:00 ADA209
ARC142 History of Modern Architecture 1 Submission 09:00-12:00 ADA209
INT142 History of Modern Architecture 1 Submission 09:00-12:00 ADA209
ART105 2D Design 1 Drawing Exam 09:00-12:00 ADA215
GRA111 Freehand Drawing 1 Drawing Exam 09:00-12:00 ADA215
IDES111 Freehand Drawing 1 Drawing Exam 09:00-12:00 ADA215
ARCH281 History of Architecture I 2 Written Exam 12:00-14:00 ADA103, ADA104
ARCH281 History of Architecture I 1 Written Exam 12:00-14:00 ADA106
IDES321 Project Analysis 1 Written Exam 15:00-17:00 ADA103
ART234 Model Making I 1 Submission 13:00-15:00 ADA201
ART276 Printmaking II 1 Submission 13:00-15:00 ADA201
ART315 Scuplture I 1 Submission 13:00-15:00 ADA201
ART323 Printmaking II 1 Submission 13:00-15:00 ADA201
ART335 Paper Making 1 Submission 13:00-15:00 ADA201
GRAD324 Principles of Printing 1 Submission 13:00-15:00 ADA201
GRAD363 Advanced Illustration 1 Exam 14:00-17:00 LAB3
TFL101 Turkish 1 Exam 17:00-18:00 TPL103, LR101, TP302

Saturday 1st of December
ARCH461 Architectural Design Studio V 2 Jury 09:00-17:00 ADA103
ARCH461 Architectural Design Studio V 1 Jury 09:00-17:00 ADA104

Monday 3rd of December
ART361 ART Studio III 1 Jury 09:00-17:00 ADA201
ART201 ART Studio I 1 Jury 09:00-17:00 ADA201
ARC201 Architectural Design Studio I 1 Jury 09:00-17:00 ADA103
ARCH261 Architectural Design Studio I 2 Jury 09:00-17:00 ADA103
ARCH261 Architectural Design Studio I 1 Jury 09:00-17:00 ADA104
IDES261 Interior Design Studio I 1 Jury 09:00-17:00 ADA001
IDES262 Interior Design Studio II 1 Jury 09:00-17:00 ADA001
ARCH361 Architectural Design Studio III 1 Jury 09:00-17:00 ADA202
ARCH361 Architectural Design Studio III 2 Jury 09:00-17:00 ADA215
ARCH462 Architectural Design Studio VI 2 Jury 09:00-17:00 ADA106
ARCH462 Architectural Design Studio VI 1 Jury 09:00-17:00 ADA102

Tuesday 4th of December
ARCH362 Architectural Design Studio IV 2 Jury 09:00-17:00 ADA102
ARCH362 Architectural Design Studio IV 1 Jury 09:00-17:00 ADA103
ARCH262 Architectural Design Studio II 1 Jury 09:00-17:00 ADA104
ARCH262 Architectural Design Studio II 2 Jury 09:00-17:00 ADA106
IDES361 Interior Design Studio III 1 Jury 09:00-17:00 ADA202
IDES362 Interior Design Studio IV 1 Jury 09:00-17:00 ADA215